nerwica a borelioza

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica a borelioza

przez 3pawel1 23 lut 2009, 12:51
tak się zastanawiam czy ktos z Was zastanawiał sie nad tym czy nasze objawy lękowe nie są przypadkiem objawami boreliozy?Jak czytałem leki są również i inne objawy nerwicowe są również objawami boreliozy.Czy ktoś z was rozmawiał na ten temat z psychiatrą? A może miał kiedys kleszcza,robił sobie badania na ta chorobę?Co o tym myslicie?

Re: nerwica a borelioza

przez LucidMan 23 lut 2009, 13:06
Nerwica to nerwica, borelioza to borelioza.
Z tego źródła: http://pl.wikipedia.org/wiki/Borelioza naliczyłem ponad 60 objawów. Nawet zdrowy mógłby dobrać coś dla siebie :roll:
Nie ma mowy o wyleczeniu się z nerwicy jeśli następuje 'przeniesienie' objawów na inne choroby. Pierwszym etapem powinna być akceptacja nerwicy i przyznanie się: "jestem neurotykiem".

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez zagubiony 23 lut 2009, 14:04
Paweł, z dala od borieliozy!
Bo można się nakręcić.
Borelioza to ciężka choroba.
Nerwica niestety jak i borelioza daje cały wachlarz objawów, dlatego można mieć wątpliwości, ale borelioza skutecznie uświadamia, że nie jest nerwicą..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 3pawel1 23 lut 2009, 14:35
Grzyw napisał(a):Paweł, z dala od borieliozy!
Bo można się nakręcić.
Borelioza to ciężka choroba.
Nerwica niestety jak i borelioza daje cały wachlarz objawów, dlatego można mieć wątpliwości, ale borelioza skutecznie uświadamia, że nie jest nerwicą..

no właśnie można się nakręcic.Tym bardziej ze objawy obu tak się zaziębiają np.bóle głowy ,zapominanie,rozkojarzenie itp.są równiez objawami nerwicy.a jak przy tym przeszło 10 lat temu był kleszcz a teraz są lekkie bółe kolan\wiek tez jest\ to się niestety nakręcam

przez spinoza1988 23 lut 2009, 15:11
rozkojarzenie i brak koncentracji uwagi to akurat podstawowy objaw wielu chorób i wielu niedoborów.

przez skarb80 23 lut 2009, 16:26
Witam
Ja miałam robione badania na borelioze dwa razy, Pierwszy wynik był wątpliwy a drugi już negatywny. Badanie takie to ok 80 zł. niestety nie można zrobić na kasę chorych.
Jeżeli występuja przy nerwicy zawroty głowy to ja radzę dla swiętego spokoju zrobić sobie to badanie, zwłaszcza ze borelioza to bardzo groźna choroba, a chorują na nią ludzi, którzy nawet nie pamietają, że mieli kiedykolwiek kleszcza.

pozdro:-)

przez suzak29 23 lut 2009, 18:05
Hej
Ja miałam 2 razy kleszcza ,robiłam w tamtym roku badania na borelioze,ale wszystko ok.
Miejsce gdzie wbił się kleszcz było czerwone miałam schizy,że mam borelioze,ale to jednak nerwica w co i tak nie moge uwierzyć i wkrecam sobie jakieś choroby
:?
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez Roman Tyczny 23 lut 2009, 18:53
No i wynalezli sobie nastepna chorobe :lol: My to w ogule juz mamy chyba wszystkie choroby swiata, tylko jakos umbrzec nie mozemy hehe
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez suzak29 23 lut 2009, 21:17
Roman Tyczny, Borelioza to straszna choroba.

przez zagubiony 23 lut 2009, 22:48
suzak29 napisał(a):Roman Tyczny, Borelioza to straszna choroba.

Pewnie, że tak. Ludzie, borelka ścina z nóg, uniemożliwia życie normalne. I to nie jak my, że coś tam chwyci, ona w pewnym sensie zabija mózg po prostu...

przez Roman Tyczny 23 lut 2009, 23:18
Bardzo mozliwe, ale to co napisalem bylo odnosnie ludzi z nerwica, ktorzy zawsze probuja sobie znalesc jakas chorobe, najlepiej smiertelna.Ja mam po prostu nerwice i nie szukam juz niczego innego, i wam tez tak radze.Pozdrawiam!
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez suzak29 24 lut 2009, 00:20
Roman Tyczny, Łatwo sie mówi :D

przez Roman Tyczny 24 lut 2009, 00:50
No ja wiem, ja was wcale nie potepiam tylko probuje zmotywowac, mi zajelo jakies 5-4 lat zeby sobie uswiadomic ze to tylko nerwica.Dzieki temu nie mam juz objawow somatycznych, nie boje sie smierci i nie szukam chorob u siebie(no moze wyjatkiem sa te psychiczne :D:D ).Ale niestety wszystkie inne objawy nerwicy nadal mam :-| Ale mam juz plan, i wiem ze wygram :mrgreen:

przez 3pawel1 24 lut 2009, 10:34
Skarb80,Suzak29 a jakie te badania robiłyscie? nerwice miałyscie już wczesniej czy dopiero po ukąszeniu kleszcza?

Sortuj wg