Nerwica,a ciąża

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica,a ciąża

przez danae 23 lut 2009, 12:06
We wrześniu dołączyłam do tego forum.Niezmiernie mi pomogliście dzieląc się ze mną swoimi doświadczeniami.
I kiedy chcialam podjąc leczenie,okazało się,że jestem w ciąży.W tym wypadku leki sa wykluczone.Do tego doszla burza hormonow...Sile daje mi to malenstwo pod sercem ,ale wiem,ze ono mnie nie uleczy...Teraz jest we mnie taki melanż lęków,niepokoju i euforii,radości.Wszystko sie przeplata...

Re: Nerwica,a ciąża

przez skarb80 24 lut 2009, 09:16
Witaj Danae:-)
Gratuluję Ci gorąco, bo to cudownie nosić w sobie nowe życie, pomimo tej naszej choroby. Ja mam synka w wieku siedmiu lat i bardzo bym chciała urodzić jeszcze jedno dziecko, ale przez to "holerstwo" cały czas odkładam tę decyzję.
Teraz kiedy jesteś już w ciąży na pewno dasz sobie radę, bo nic tak nie mobilizuje kobieta jak jej własne dziecko i troska o jego zdrowie.
Pisz jak się czujesz , bardzo mnie to interesuje, może i ja się w końcu zdecyduję...
pozdrawiam

przez Sweety 28 lut 2009, 22:34
Dziewczyny badania prowadzone w Ameryce dowodzą że jest grupa leków antydepresyjnych które można w ciązy bezpiecznie zażywać,jesli oczywiście są do tego wskazania,
można nawet karmić piersią po urodzeniu dziecka,pewnie że lepiej jest na zimne dmuchać jesli chodzi o ciążę i jak się da to wytrzymać bez leków,ale nie rezygnujcie z macierzyństwa tylko dlatego że jakiś niedouczony lekarz powie że w ciązy leki są zakazane.
Samopoczucie matki jest bardzo istotną sprawą dla rozwijającego się płodu.
Ja męczyłam się całą drugą ciążę bez leków a teraz jestem w trzeciej ciąży i leki łykam bo muszę.
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlos 01 mar 2009, 15:34
Skoro danae lekarstwa są wykluczone, może lepiej będzie skorzystać z psychoterapii? Jest podobno skuteczniejsza w leczeniu zaburzeń lękowych, niż lekarstwa które są Tobie tymczasowo niewskazane.

Sortuj wg