nerwica lękowa a nadciśnienie tętnicze

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: nerwica lękowa a nadciśnienie tętnicze

przez matylda77 18 mar 2009, 00:04
ja nie biore zadnych lekow,jeszcze-staram sie sobie radzic terapia ,oddychaniem-tym wszystkim o czym pisalam wczesniej.Potraw solonych tez nie jadam :)-rano powolutku wstaje z lozka -zeby mi nie skoczylo :) i robie mnostwo smiesznych rzeczy-dbajac o cisnienie :)a ono sobie pyka, na poczatku bylo fatalne-musisz sie uspokoic!!!! z czasem mi minelo, ale ciagle boje sie ,ze moze skoczyc :) skacze jak mam atak-dzisiaj natomiast-klucha w gardle i ,cos mi przeszkadza w klatce piersiowej, do tego stopnia,ze nie moglam polknac witamin-paranoja Czasem mam wrazenie,ze jestem sama swoim replay'em :)

przez Margaryna9 20 maja 2009, 16:36
Mam ostatnio dosyć wysokie ciśnienie 150 / 80 czy to jest nadcisnienie czy objaw nerwicy. Dodam ze biore afobam asentre i pernazyne
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez Karolina19 05 cze 2009, 20:55
ja tez biore asentre, ale ona raczej powinna zmniejszac cisnienie, co do cisnienie to wszystko zalezy od uwarunkowan genetycznych, czy w rodzinie ktos chorowal na nadcisnienie, ile ważysz oraz czy nie spozywasz zbyt duzo soli, moze to byc rowniez choroba nerek, gdy to wszytsko rozwazysz i nic z tych rzeczy nie pasuje do ciebie to wtedy mozna stwierdzic wine naszej nieznosnej nerwicy:P , ja przez to przechodzilam, ciagle mierzylam cisnienie, ale porobili mi badania i wszystko ok, a mialam czasem skok cisnienia do 170/120 a pomimo tego ni stwierdzili mi choroby nadcisnienia, poowiedzieli tylko ze to skoki spowodowane emocjami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg