Potęga podświadomości

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Potęga podświadomości

przez Adaś2222 27 lut 2009, 13:21
Kurde kiedyś jak przeczytałem tą książkę może nie całą (kiedyś byłem w lepszej formie psychicznej cierpię na nerwicę lękową i natręctw) to ta książka była super bo nie miałem dużo natrętnych myśli i po prostu myślałem pozytywnie, teraz jak mam mnóstwo natrętnych myśli to się po prostu tak męczę bo cały czas boję się, że ta myśl się spełni i ją odkręcam, a za parę minut jest kolejna i chodzę cały czas zamyślony. Nie wiem co mam robić, ta książka jest super ale jak ktoś ma natrętne myśli to jak ma się ich nie bać? Pomóżcie mi znowu biorę leki teraz od tygodnia biorę Alventę, ale nie ma w ogóle poprawy, myśli jest strasznie dużo.

przez carlos 27 lut 2009, 15:14
Cóż... Ty masz natrętne myśli ,ale czy wierzysz w to , że się spełnią bez twojej usilnej wiary? Bo ja nie.

przez Roman Tyczny 27 lut 2009, 20:57
Suzuki, czasami bywa tak ze sobie nie mozemy juz z czyms poradzic bo to zajdzie zadaleko.Bierzesz leki, mysle ze jak sie po nich lepiej poczujesz to wtedy jest ten moment by to wykorzystac na zmiane myslenia na pozytyne, by z czasem leki odstawic.A po tygodniu to ty sie poprawy nie spodziewaj, daj tym lekom troche czasu :-) POWODZENIA
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg