zaburzenia widzenia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: zaburzenia widzenia

przez terka 11 maja 2009, 10:00
Dorcia napisał(a):
isj napisał(a):A czy temu zaburzeniu widzenia, Dorciu, towarzyszą jakieś reakcje ze strony powiek oraz gałek ocznych?

a o jakich reakcjach myslisz? bo mnie nieraz drży powieka lub skacze tak lekko gałka .Byłam u okulistki jest ok a na te drgania nic nie powiedziała.

przez Nikodem. 21 maja 2009, 09:43
Heh

Chyba kazdy z Nas cos z tymi oczami mial :D

Mi sie to zaczelo za gowniarza. Pamietam ten dzien wstalem rano (byla to koncowka podstawowki) no i kumpel mowi ze dzis taki ladny dzien to bez wagarow sie nie obejdzie. No i pamietam ze caly dzien od rana widzialem te plamki, no i zostalo tak jakos :D

Co do tej ostrosc to tez te fazy mi sie zaczely w liceum ale to mi obecnie chyba przeszlo choc czasami tez takie akcje mam ale nie tak jak wczesniej, wtedy to tygodniami mnie taki wzrok trzymal :)

Pzdr.

przez kasia081 21 maja 2009, 14:05
terka napisał(a):
Dorcia napisał(a):
isj napisał(a):A czy temu zaburzeniu widzenia, Dorciu, towarzyszą jakieś reakcje ze strony powiek oraz gałek ocznych?

a o jakich reakcjach myslisz? bo mnie nieraz drży powieka lub skacze tak lekko gałka .Byłam u okulistki jest ok a na te drgania nic nie powiedziała.

no mnie to równiez interesuje bo tez mam nieraz takie reakcje.nie wiem o jakie reakcje isj chodzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 21 maja 2009, 14:23
mnie boli od 10 dni głowa, a od kilku również oczy, widzę troszkę jak przez mgłę, oczy jakieś popuchnięte i obolałe, nawet dotknąć ich nie mogę i wszystko mnie razi, że muszę oczy mrużyć albo je przymykać co chwilę, co dziwnie dość wygląda jak z kimś rozmawiam. psychicznie czuję się dość dobrze, czy to znaczy, że ta świnia nerwica zaatakowała mnie w inny sposób, a jak nie to kurde co mi jest, jak zacznę mieć haluny, to odpowiedź będzie jasna..........
Korba

przez Agal 21 maja 2009, 16:03
Korba wiosna jest wszystko pyli, może to reakcja alergiczna??
Kiedyś będę wolna!

przez Korba 21 maja 2009, 17:39
Też o tym myślałam, tylko czemu ból mi przełazi na szyję, łopatki, ramiona i lewą rękę?
Fakt faktem denerwuje mnie to białe coś co lata w powietrzu!
Korba

zaburzenia widzenia

przez robercik567 23 paź 2014, 02:15
Tez mam problemy ze wzrokiem. Najbardziej to wieczorem jak zapale swiatlo. Jak wlacze np glosnik to tam jest w nim taka dioda ze jak na Nia spojrze to rozmazuje mi sie tak jak bum widzial wszystko za mla I jeszcze dochodzi problem z ostroscia jak leze np na lozku I obejrze jakis film to nie moge przeczytac napisow. Co to moze byc za reakcja ? Mike leki to Zoloft 100mg Lorazepam 1mg biore Te dwa na dzien potem wieczorem biore risperidone trazadone I znowu lorazepam.

Sortuj wg