pierwszy krok naprzód

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

pierwszy krok naprzód

przez regina 26 sty 2009, 20:55
Za mną pierwsza wizyta u psychiatry, przepisano mi dwa leki: mobemid, który jest lekiem antydepresyjnym,
co zdziwiło mnie trochę, gdyż sądziłam, że moim głównym problemem jest nerwica, nie depresja; oraz doraźnie hydroksyzyna. Można powiedzieć, że zaufam lekarzowi, który wie co robi; choć chyba wolałabym mieć lek, który zapobiegnie ewentualnym atakom i lękowi, a nie tylko może być zastosowany po ich wystąpieniu. Coś, co wyleczy nerwicę, a nie tylko uspokoi.
Zlecono mi także wykonanie badania EEG.
Wkrótce znajdę się pod stałą opieką psychologa, najprawdopodobniej z Krakowskiej Alei Pokoju.

W poprzednim poście pytałam, czy obecność opiekuna w wypadku gdy chory jest niepełnoletni jest potrzebna - tak, jest,
trzeba dodatkowo podpisać papier, że upoważnia się go do wiedzy na temat zdrowia chorego.

Uważam, że jest to mój pierwszy krok naprzód, nie chciałabym jednak ograniczać się tylko do brania leków, chciałabym zmienić coś jeszcze...

looked out the window twice, just to be sure
that no one was standing outside the door
but it's just as calm as it was before
they're all gone now, not there anymore...

Re: pierwszy krok naprzód

przez LucidMan 27 sty 2009, 00:42
regina, brawo, brawo, brawo :D
Oby tak dalej.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Re: pierwszy krok naprzód

przez chloe 27 sty 2009, 21:25
regina, brawo! a ja nie miałam 18, i lekarka dała mi leki, i w ogóle rodzice nic nie wiedzą... a nie było prywatnie, ani nic. fakt, że to było 4 dni przed moimi urodzinami, ale no :)

powodzenia! trzymam kciuki!!
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg