bezsennosc;((

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

bezsennosc;((

przez mika89 26 sty 2009, 13:41
Witam;)) Pisze do Was bo moze Wy mi cos poradzicie na moja nieszczesna bezsennosc:( od ponad 2 tyg mecze sie z bezsennoscia nie moge w ogole zasnac;/ mecze sie na lozku a jak zasne to na dwie godziny i sie przebudzam;/ w ogole nie moge normalnie funkcjonowac, kreci mi sie w glowie, ciagle jestem zmeczona wymyslam sobie do tego ze cos mi sie stanie;(( to tak bardzo meczy;(( zaczelam brac tabletki na noc na sen ale nic nie pomagaja;/ pomocy;((

Re: bezsennosc;((

przez chris77 26 sty 2009, 15:51
Nie martw sie mam to samo, choć na pewno niewiele ciebie to pocieszy. Ja źle śpie od trzech lat. Od razu muszę powiedzieć że raczej sama z tym sobie nie poradzisz. Czym szybciej idź do psychiatry, myślę że przepisze ci jakies leki oraz zaleci psychoterapię. A to pierwszy raz ci się zdażyło czy były wcześniej bezsenne noce? Masz jakieś lęki, złe przeżycia z przeszłości?

Re: bezsennosc;((

przez LucidMan 26 sty 2009, 16:26
mika89 napisał(a):Witam;) jestem nowa na forum ale musze sie komus wygadac bo juz nie moge sobie z soba poradzic....
moze napisze tak czy przy nerwicy sa takie objawy: czuje ciagle bole glowy, klucie serca, zawroty glowy,omdlewanie, ciagle samopoczucie, lek przed smiercia, drgawki, piekace oczy....i to cholerne wmaiwanie sobie chorob........

Widzę, że doszedł Ci nowy objaw nerwicy.
Mam pytanie, czy od czasu kiedy zamieściłaś tego posta, którego zacytowałem wyżej, podjęłaś jakieś kroki w kierunku leczenia się?? Chodzi mi o wizytę o specjalisty.

Pozdrawiam
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg