Boję się że przez moją depresje moja mam popełni samobójstwo

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Boję się że przez moją depresje moja mam popełni samobójstwo

przez clon86 25 sty 2009, 20:45
Witam mam depresję lękową a czasem nerwice boję się najgorszego straty ukochanej osoby.Coś ze mną nie tak jest jakoś od 5 lat,nie pamiętam kiedy nawiązałem z kimś inteligentną rozmowę,wydaje mi się że ludzie traktują mnie jak ćpuna...
Co tu mówić jeszcze o problemach z dziewczynami:(od dawna nie wychodzę z domu.Teraz mój lekarz szuka dla mnie szpitala ale to troche potrwa...wszedzie są miejsca zajęte,mam pytanie nie oriętuję sie ktoś o jakimś dobrym szpitalu w świętokrzyskim lub podkarpackim oraz okolicach.Jeszcze dochodzi do tego lekkie uzależnienie od clonazepanu-bez którego by mnie raczej nie było.
Bardzo się martwię o moją mamę bo już w końcu mam 23 lata rówieśnicy za granicą,żonaci a ja sparaliżowany nie chce aby było z nią ani zemną stało jak w piosence placebo "song to say goodbye" ona i tak już wiele przeżyła z ojcem alkoholikiem co jak sięgne pamięcią od 8 roku życia co 3-4 razy w miesiącu była jakaś policyjna interwencja a ja jestem jedynakiem.
Jak ktoś by coś wiedział o jakimś dobrym szpitalu z góry dziękuję.

Re: Boję się że przez moją depresje moja mam popełni samobójstwo

przez wiola_jaw 27 sty 2009, 12:34
clon86 nie martw się w szpitalu Ci napewno pomogą, ja osobiście nie orientuje się co do szpitali w świętokrzyskim ale lekarz napewno coś znajdzie, myślę, że sytuacja w której się znajdujecie razem z mama nie jest bez wyjścia, mnóstwo ludzi ma tutaj takie problemy, także nie jesteś sam, porozmawiaj szczerze z mamą niech wie, że ma w Tobie przynajmniej minimalne wsparcie, że tobie też jest ciężko, przejdziecie przez to razem, nie można się załamywać i poddawać, wiem, że łatwo się mówi, ale ja sama mam poważne problemy, bez leków też bym nie funkcjonowała, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, że kiedyś będziemy żyli normalnie, acha i nie przejmuj się tym co sądzą o Tobie inni bo to wpędza w depresję, a wiesz, że ludzie są okrutni i nie rozumieją tego, że ktoś może mieć jakieś poważniejsze problemy. Trochę zakręciłam w ty poście ale mam nadzieje, że w miarę mnie zrozumiałeś :smile: także głowa do góry i do przodu,
Pozdrawiam!

przez wiola_jaw 27 sty 2009, 12:35
clon86 nie martw się w szpitalu Ci napewno pomogą, ja osobiście nie orientuje się co do szpitali w świętokrzyskim ale lekarz napewno coś znajdzie, myślę, że sytuacja w której się znajdujecie razem z mama nie jest bez wyjścia, mnóstwo ludzi ma tutaj takie problemy, także nie jesteś sam, porozmawiaj szczerze z mamą niech wie, że ma w Tobie przynajmniej minimalne wsparcie, że tobie też jest ciężko, przejdziecie przez to razem, nie można się załamywać i poddawać, wiem, że łatwo się mówi, ale ja sama mam poważne problemy, bez leków też bym nie funkcjonowała, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, że kiedyś będziemy żyli normalnie, acha i nie przejmuj się tym co sądzą o Tobie inni bo to wpędza w depresję, a wiesz, że ludzie są okrutni i nie rozumieją tego, że ktoś może mieć jakieś poważniejsze problemy. Trochę zakręciłam w ty poście ale mam nadzieje, że w miarę mnie zrozumiałeś :smile: także głowa do góry i do przodu,
Pozdrawiam!

[*EDIT*]

Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez del 06 gru 2009, 17:36
nie podoba mi sie Twoj nik - klon jakbys uwielbial benzodiazepiny albo lykal od dluzszego czasu clonazepam

wiedz ze juz jedna dawka bzd no moze 2 powoduja ostry spadek nastroju jesli nie jestes na innych lekach to odrazu to czuc

aby wyjsc z nerwicy nie potrzeba lekow
przekonalem sie o tym nie raz
jak cos lykalem bylo gorzej..potem lapalem doly nie wiedzialem nawet czemu
sile lęki
a jak sie zaparlem nic nie bralme przez 2 ty gnagle czulem sie jak nowo narodzony

moim zdaniem benzodiazepiny sa potrzebne tylko w silnych sytuacjach stresowych ale realnych
lub jesli przez objawy nabawilo sie lekow agorafobicznych

wtedy wychodzac na miasto bierze sie benzo
potem coraz rzadziej
ale sie wylazi i sie przyzwyczaja mozg ze nic nam nie grozi

rozpisalme sie a w sumie nie wiem lykasz benzo inne prochy?
bo moze za dlugo siedzisz w lekach a pierwotne przyczynych tych najsilniejszych lęków dawno minely

[Dodane po edycji:]

male wyjasnienie, dopiero teraz przeczytalem Twoj post w pelni

to jednak ciekawe ..wszystko co napisalem to odp na sam temat i Twoj nick
nie czytalme postu

a wiec rozumiem ze prawdopodobnie rozwinely sie leki agorafobiczne, typowe
sa banalne do usuniecia. 3 miechy to max... sa na to sposoby moge podac jesli Cie to interesuje

a dalej to juz poprawa siebie, sport
warunkiem wyjscia z nerwicy jest odstawienie depresantow i nie rzadko antydepresantow (czasem nasilaja niepokoj i tna emocje)
del

Sortuj wg