Niech mnie ktos pocieszy!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Niech mnie ktos pocieszy!!!

przez SZUKAMPOMOCY79 20 sty 2009, 19:52
Witam wszystkich,

pisze posta, bo jak nie napisze to zwariuje chyba!!!
W środe bylam u psychiatry, przepisal mi Trttico i Aurex oraz w zastrzykach magnez z glukoza, pierwsza tabletke wzielam w pt wieczorem 1/6 Trittico, a Aurex 1/4 w sobote rano, i co? i czuje sie najgorzej na swiecie, magnez z glukjoza wzielam w poniedzialek i po zastrzyku zasłabłam, odstawili mi glukoze teraz mam wenflon w reku i biore sam magnez codziennie, bo ponoc ta glukoza podniosla mi cisnienie do 150/100 :(

Zastanawiam sie co mam robic, odstawic to wszystko??? Na zmiane mam doly i nerwa, oraz starszne lęki, ataki, mam przeczekac te magiczne 2 tyg.? Zawriuje :( Do tego bola mnie tak bardzo oczy....:( plakac mi sie chce, wycccc normalnie... Po tylu latach odwazylam sie pojsc do psychiatry i teraz zaluje!!! :(
Behind Enemy Lines

Re: Niech mnie ktos pocieszy!!!

przez nerwica lękowa 20 sty 2009, 23:15
SZUKAMPOMOCY79 napisał(a):Witam wszystkich,

pisze posta, bo jak nie napisze to zwariuje chyba!!!
W środe bylam u psychiatry, przepisal mi Trttico i Aurex oraz w zastrzykach magnez z glukoza, pierwsza tabletke wzielam w pt wieczorem 1/6 Trittico, a Aurex 1/4 w sobote rano, i co? i czuje sie najgorzej na swiecie, magnez z glukjoza wzielam w poniedzialek i po zastrzyku zasłabłam, odstawili mi glukoze teraz mam wenflon w reku i biore sam magnez codziennie, bo ponoc ta glukoza podniosla mi cisnienie do 150/100 :(

Zastanawiam sie co mam robic, odstawic to wszystko??? Na zmiane mam doly i nerwa, oraz starszne lęki, ataki, mam przeczekac te magiczne 2 tyg.? Zawriuje :( Do tego bola mnie tak bardzo oczy....:( plakac mi sie chce, wycccc normalnie... Po tylu latach odwazylam sie pojsc do psychiatry i teraz zaluje!!! :(

Pierwsza sprawa jest taka - nie żałuj tego, że poszłaś do psychiatry - to, że w ogóle zrobiłaś pierwszy krok jest bardzo ważne - ja swój krok zrobiłam wczoraj - i w czwartek idę do PSYCHOLOGA - Powiem tak - źle wybrałaś - powinnaś iść do psychologa po poradę lub na dłuższą terapię a nie do psychiatry. Ja byłam u psychiatry rok temu (tzn on był u mnie w domu) i SAM MI POWIEDZIAŁ, JAK JUŻ ZAPŁACIŁAM ŻE ŹLE WYBRAŁAM bo psychiatra jest bardziej od uzależnień i typowo ciężkich urazów psychicznych (omamy itp) a nie od tak delikatnych spraw jakie mamy my (ataki paniki itp) Zapisął mi tylko tabletki i jedyne co mógł mi pwioedzieć to to, że powinnam iść teraz do psychologa a takze to, że nie ma się czym przejmować, bo TAKI JEST ŚWIAT OKROPNY I WIELU LUDZI MA LĘKI - Musiałam za tę poradę zapłacić 90zł i miałam doła. Teraz dopiero odważyłam się iść do specjalisty. mam nadzieję, że teraz dobrze wybrałam - zależy nam przecież na szczerej rozmowie i pomocy specjalisty a nie wyłacznie na tabletkach.....

P.S. Tabletek, które przepisał nie wzięłam nigdy choć wykupiłam ....A poza tym stwierdził niesłusznie, że mam depresję a ja wcale jej nie miałam (tylko nerwicę) i dał mi receptę na Seronil jeśli się nie mylę....

P.S2. Jeśli źle czujesz się po tych tabletkach to ich nie bierz!!!!!!!!!!!!!! Wg mnie to trucizna i tylko tłumi lęk ale go nie zwalcza, co więcej - takie tabletki uzależniają, więc lepiej 2 razy się zastanowić. Wiem, że łatwiej jest łyknąć tabletkę i myśleć że lęk minie - to zgubne - Minie ale na chwilę a potem powróci ze podwójną siłą

NA TWÓJ POST ODPOWIEDZIAŁAM W MOIM TEMACIE - "Chcę wygrać walkę z nerwicą"

Pozdrawiam

przez jaaa 20 sty 2009, 23:28
moim zdaniem to to ze sie zle czujesz to to ze bierzesz leki noiwe i jakies zastrzyki wszytsko naraz
pokolei powinnas najpier leki potem te zastrzyki a tak org za duzy szok mial

[*EDIT*]

moim zdaniem to to ze sie zle czujesz to to ze bierzesz leki noiwe i jakies zastrzyki wszytsko naraz

[*EDIT*]

[*EDIT*]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewa125 21 sty 2009, 01:32
szukampomocy -> ja tez ci radze isc do psychologa wyspecjalizowanego w nerwicach a nie faszerowac sie prochami ktore i tak nikogo nie wyleczyly...

przez SZUKAMPOMOCY79 21 sty 2009, 08:54
Dziękuje wszystkim za dobre rady,
no cóż, dzwoniłam dzisiaj do Prof. Landowskiego, zalecił psychoterapię, niestety prywatnie... :( Powiedziałam o wszystkich objawach, które się nasiliły po lekach i zastrzykach, powiedział, że magnez w kroplówce na 100% nie zaszkodzi, natomiast leki mogą zaczac działac za 10-15 dni...wiec musze dac rade, ale że naważniejsza jest psychoterapia. Zapytał mnie też, czy nie chciałabym przyjśc na oddział nerwic, ale w moim przypadku to odpada...już sam fakt, że mi to zaproponował powoduje u mnie lęk, że jestem wariatką kwalifikującą się do szpitala:( Gdzie on tłumaczył mi, że proponuje to dlatego, że są tam psycholodzy i psychoterapie za darmo, równiez grupowe itd., że mógłby poświęcic więcej czasu na wyprowadzenie mnie z tego cholerstwa.... no cóż, będę musiała znalezc w sobie duzo siły, tylko nie wiem skąd :( jak na razie to wszystko mnie przeraża....
Behind Enemy Lines

przez LucidMan 21 sty 2009, 12:34
Witam

Polecam prywatną psychoterapię i nie branie żadnych leków. Dlaczego? Oto cytat z książki Marie Cardinal - "To trzeba wyrazić.. powieść o psychoanalizie":
Psychoterapeuta:
Wydaje mi się, że mogę pani pomóc. Jeśli się pani zgodzi, możemy zacząć wspólną psychoanalizę... gdyby wyraziła pani zgodę, muszę panią uprzedzić, że z jednej strony psychoanaliza może przewrócić do góry nogami pani życie, z drugiej zaś - że musi pani odtąd zaprzestać używania wszelkich leków, czy to na krwotoki, czy to na nerwy. Nawet aspiryny, nic. No i w końcu, musi pani wiedzieć, że analiza trwa co najmniej 3 lata i że będzie panią drogo kosztować... Pani musi płacić pieniędzmi zarobionymi przez siebie. Tak jest lepiej.... Jeśli w taki czy w inny sposób nie będzie to pani kosztować, to nie weźmie pani psychoanalizy na serio. Jest to znana i sprawdzona rzecz...

Polecam tą książkę wszystkim, którzy obawiają się psychoanalizy lub tym co nie potrafią się w niej odnaleźć.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez SZUKAMPOMOCY79 21 sty 2009, 15:21
Tenkju :) zamierzam zapoznac się z proponowaną literaturą, tylko, jedna sprawa, zuwazyłam, że odkąd czytam na forum objawy innych, zaczeły też występowac u mnie :(idąc tym tropem, nie wiem, nie jestem pewna, czy czytając tą książkę nie zacznę sobie wkręcac...
Behind Enemy Lines

przez LucidMan 21 sty 2009, 16:03
SZUKAMPOMOCY79, książka opowiada o tym jak kobieta zdrowieje, więc co najwyżej, wkręcisz sobie że zdrowiejesz ;)
Lucid life

Sortuj wg