Leki uspokajające dostępne bez recepty.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Leki uspokajające dostępne bez recepty.

przez konto fikcyjne 15 sty 2009, 13:21
Witam

Poszukuję leku, który pozwoli mi zmniejszyć trochę irracjonalny lęk, który ostatnio nie daje mi spokoju. Mam nerwicę, planuję pójść do psychologa, ale obecnie nie mam na to czasu, mam dużo pracy, czeka mnie kilka stresujących wydarzeń, z których nie mogę zrezygnować, muszę jakoś przetrwać ten okres. Do tej pory przeciwnikiem brania jakichkolwiek leków, ale objawy nerwicy się nasiliły, możliwe, że z powodu dużego stresu. Jestem zmuszony poszukać jakiegoś chwilowego wspomagacza. Nie znam się zupełnie na lekach, szukam czegoś co pozwoli mi trochę się wyluzować i jednocześnie mnie nie zamuli, choćby jakieś ziółka, dlatego proszę o pomoc, doradźcie coś :oops:

Re: Leki uspokajające dostępne bez recepty.

przez Rani 15 sty 2009, 19:14
Mi bardzo pomagał kiedyś syrop Melissed. Ma przyjemny smak i mnie wyciszał. Piłam sobie łyk z gwinta i było ok :D
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez konto fikcyjne 15 sty 2009, 21:18
Zapoznałem się z opisem w internecie, wydaję się idealny dla mnie, ciekawe jak będzie z działaniem. Dzięki Rani:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rani 15 sty 2009, 22:05
Nie ma za co. Mam nadzieję, że Ci pomoże.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez ewa125 16 sty 2009, 13:34
albo ziolka melisy (ja pije 2 melisy wieczorem i spie dobrze). poza tym pasismasmina\neospasmina - syrop.

Sortuj wg