Proszę o pomoc - psychiatra, leki, jak sobie samemu pomóc

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Proszę o pomoc - psychiatra, leki, jak sobie samemu pomóc

przez ALEKS*OLO 30 gru 2009, 19:31
sunport napisał(a):to jest generalnie za duzo pisania na dzien dzisiejszy dlatego dzis tego nie zrobie. generalnie musilbym przedstawic cala swoja filozofie religie wiare i wszystko

Ja juz sie tego boję.... :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez sunport 30 gru 2009, 19:34
no i masz czego hehe ale juz nie robmy offtpu bo potem ja ochrzan bede zbieral hehe
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

przez ALEKS*OLO 30 gru 2009, 19:41
sunport, nie boje sie Twojej wiary religii oraz filozofii, tylko tego ze znowu sie pojawia osoba na forum , ktora duzo pogdera , skłoci uzytkowników, na siłe bedzie wciskac swoje racje , prowokowac kłotnie, ktore do niczego nie prowadza.
Wiec proponuje podejsc do tego co sie pisze z rozumem i nie uzywac forum jako pola bitwy.

A co do schizofrenii, to osoba chorujaca na ta przypadłosc nigdy nie uwierzy w to co mowia lekarze, bedzie uwazac ze jest w 100 % zdrowa... wiec tak jak napisał gdzies Majster, nie polemizowac bo nie poprowadzi do niczego dobrego.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez narthex 31 gru 2009, 00:20
ALEKS*OLO napisał(a):sunport,na siłe bedzie wciskac swoje racje ,.

Od tego jest chyba forum zeby wymieniac sie pogladami, przeciez nikt nikogo nie zmusza do niczego. No coz ale tu jak ktos odradza uzalezniajace benzo jest atakowany.
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

przez regina 05 sty 2010, 05:18
bzdura nie musisz leczyc nerwicy. po prostu zmien otoczenie. i praeczekaj ja. leki ci tylko zaszkodza. pamietaj aby zrobic wszelkie mozliwe badania zdrowia fizycznego i jezeli wszystko bedzie ok nic wiecej nie bedziesz mogla zrobic jak tylko przeczekac ten okres jednoczesnie olewajac wiele rzeczy ktore powoduja za duzo zmartwien. co to ksiazki po co placic za ksiazke jak w internecie masz za darmo monografie dr jana pajaka osoby wybitnej lecz zauwqaz ze nieco zamroczonej bredniami. przyznam jednak ze mi osobiscie duzo daly jego wywody.

Prawie rok minął, a ja wracam na forum i do założonego przez siebie wątku.
Jak już większość zauważyła, rada o ''przeczekaniu'' jest chyba najgorszą możliwą, przez to ''przeczekiwanie'' trwające dobrych kilkanaście lat mój stan znacznie się pogorszył; zmiana otoczenia dla kogoś z nerwicą też wydaje się być złą poradą - boję się otoczenia które już dobrze znam, nie przeniosę się na nowy ''teren'', bo nerwy mnie po prostu zjedzą. Zresztą... jak miałabym niby zerwać z dotychczasowym życiem?
To, co osoba którą cytuję pisze o książkach czy 'wywodach' pozostaje dla mnie niezrozumiałe, w jaki sposób teksty ów doktora miałyby mi pomóc w walce z chorobą, zwłaszcza gdy nie robiłabym nic innego aby wyzdrowieć? Wyjątkowe brednie.

looked out the window twice, just to be sure
that no one was standing outside the door
but it's just as calm as it was before
they're all gone now, not there anymore...

przez KASICA240 26 sty 2010, 22:58
polecam ci to sprobowac ,mnie pomogło http://www.otostrona.pl/razempokonamynerwic/index.php

Sortuj wg