Proszę o pomoc - psychiatra, leki, jak sobie samemu pomóc

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Proszę o pomoc - psychiatra, leki, jak sobie samemu pomóc

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 16:54
A w innym poście Sunport pisze:
'Nerwice trzeba leczyc i z tym nie zwlekaj'....
ja już nic nie rozumiem :shock: :roll:
magdalenabmw

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 16:55
Ka_Po napisał(a):Majster
Właśnie poczytałam i obawiam się , że diagnoza schizofrenii, która postawili mu lekarze może być trafna w jego przypadku.

Niestety też mi sie tak wydaje. Mam kumpla ze schizofrenią, nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest chory.
magdalenabmw

przez sunport 30 gru 2009, 18:48
magdalenabmw napisał(a):A w innym poście Sunport pisze:
'Nerwice trzeba leczyc i z tym nie zwlekaj'....
ja już nic nie rozumiem :shock: :roll:

jezeli tak gdzies napisalem to podaj linka do calego postu

i radzilbym nie jezdzic bmw bo widze masz problemy z przeczytaniem co kto napisal

i nie twierdze ze przy takau paniki nie wziac wogole leku , choc ja bym nie bral i po prostu biegl przed siebie.

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw napisał(a):Jezu kochany patrzysz i nie grzmisz!!! :evil:
Przeczekać nerwicę?! Ja tak czekam już dwa lata i co? I tylko sie męczę !
Nerwica to schorzenie które trzeba leczyć, a nie przeczekać. Jak zachorujesz na raka (tfu tfu, nie życzę Ci tego !) to też powiesz:
-Aaa przeczekam, za miesiąc mi przejdzie!

i jakos nie wierze ze ty w tym okresie nie bralas lekow.

i jeszcze o tym raku dodam ze rak to zwyrodnienie ktore prowadzi do smierci natomiast nerwica nie prowadzi do smierci spytaj jakiegokolwiek lekarza to ci powie kto jest schizofrenikiem ja czy ty:DS:D:D:D

acha i jeszcze dodam ze prawdopodobnie powstanie zcyfryzowana baza danych i tam bedzie jak na dloni ze leczylas sie psychiatrycznie. takze poczekaj nie lec odrazu do poradni spokojnie. nie sluchaj ludzi ktorzy biora leki sluchaj osob takich jak ja ktorzy maja juz to za soba.
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 19:03
O przepraszam, cofam o tym że napisałeś gdzieś indziej że 'nerwicę trzeba leczyć' -Ty to tylko cytowałeś i wyświetliło sie jako Twoje.
1.Co ma jeżdżenie bmw do czytania? Chyba o czymś nie wiem :roll: Muszę sie przesiąść do Tico, wtedy będę może lepiej czytać :mrgreen: Jak myślisz?
2.Masz rację, jak mam atak paniki i nie wezmę leku to biegnę przed siebie- bo mam wtedy takie pobudzenie psycho-ruchowe że mnie wyp**ala z butów.
3.Owszem, brałam w tym okresie leki- przez pierwsze trzy miesiące choroby. I żałuję że przerwałam!
4.Byłam u psychiatry, nie zauważył u mnie schizofrenii, zresztą nie mam żadnych objawów :smile: A Tobie jak sam napisałeś- schizofrenię stwierdził. Rozumiem, że nie przyjmujesz do wiadomości tego że masz schize- mój kolega ze schizą zachowuje sie identycznie jak Ty. Serio. Proponuję iść do lekarza i podjąć konkretne leczenie, czytaniem książek schizy nie wyleczysz kolego.

p.s. Nie wstydzę się tego że leczę sie psychiatrycznie - żyję w cywilizowanym kraju wśród cywilizowanych ludzi którzy rozumieją moje problemy. To, że mam nerwicę to nie moja wina. Poza tym nerwica nie jest chorobą psychiczną. A leki czasem mogą pomóc, w sumie gdyby nie leki to.. a wolę nie mysleć. Bo było bardzo zle ze mną.
magdalenabmw

przez sunport 30 gru 2009, 19:06
to ze nie masz sprawnosci umyslu zeby wylapac ze ja czegos nie pislaem i mozesz zrobic komus krzywde

oczywiscie ze nie twoja to wina twoich rodzicow przyjaciol genralnie jest to wina zla. ktore ogarnia te planete

a mi bschizy nie zdiagnozowal tylko rozpoznal hehe a zreszta i tak mam ich w dupie:)

aha to opewnie dlatego ze juz te leki zaczelas brac to dlatego choroba nie przeszla:()
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 19:09
Ja mogę zrobić komuś krzywdę? Czemu tak myślisz, wytłumacz mi. :roll:

p.s. To, że jakiś cytowany tekst wyświetlił mi sie jako zawartość postów napisanych przez Ciebie i pomyliło mi sie że to nie Ty pisałeś a tylko zacytowałeś nie oznacza od razu że nie mam sprawności umysłu.

Wiesz co...? Ty chyba masz manię. Zachowujesz sie jak wszechwiedzący, a pewnie nas- szarych ludzi- masz za głupców, prawda?

Zgadzam sie z Twoim psychiatrą w 100%, masz schizofrenię.
magdalenabmw

przez Majster 30 gru 2009, 19:12
No i wlasnie dlatego nie warto wdawac sie w polemike, offtop powstaje a dyskusja staje sie jalowa ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez sunport 30 gru 2009, 19:13
nie chceice prowadzic offtopu ja chetnie dzisiaj poroamwaiam na pw:)

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 19:15
Sunport- Ty lepiej na pw do swojego psychiatry napisz, to będzie najlepsze co możesz dzisiaj zrobić.

pozdro!
magdalenabmw

przez sunport 30 gru 2009, 19:17
ciho kobieto wez tabletke lepeij:)

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez sunport 30 gru 2009, 19:28
to jest generalnie za duzo pisania na dzien dzisiejszy dlatego dzis tego nie zrobie. generalnie musilbym przedstawic cala swoja filozofie religie wiare i wszystko

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez ALEKS*OLO 30 gru 2009, 19:31
sunport napisał(a):to jest generalnie za duzo pisania na dzien dzisiejszy dlatego dzis tego nie zrobie. generalnie musilbym przedstawic cala swoja filozofie religie wiare i wszystko

Ja juz sie tego boję.... :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez sunport 30 gru 2009, 19:34
no i masz czego hehe ale juz nie robmy offtpu bo potem ja ochrzan bede zbieral hehe

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez ALEKS*OLO 30 gru 2009, 19:41
sunport, nie boje sie Twojej wiary religii oraz filozofii, tylko tego ze znowu sie pojawia osoba na forum , ktora duzo pogdera , skłoci uzytkowników, na siłe bedzie wciskac swoje racje , prowokowac kłotnie, ktore do niczego nie prowadza.
Wiec proponuje podejsc do tego co sie pisze z rozumem i nie uzywac forum jako pola bitwy.

A co do schizofrenii, to osoba chorujaca na ta przypadłosc nigdy nie uwierzy w to co mowia lekarze, bedzie uwazac ze jest w 100 % zdrowa... wiec tak jak napisał gdzies Majster, nie polemizowac bo nie poprowadzi do niczego dobrego.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg