alkohol w sylwestra!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

alkohol w sylwestra!!

przez krysiunia 31 gru 2008, 15:22
hej ....mam pytanko,,? jak dzisaj robicie z alkoholem??/ odmawiacie sobie alkoholu czy oddstawiacie na dzisejsza noc tabletki?? bo ja juz ze dwa dni nie brałam zeby poszlec choc w tego sylwestra...??? pozdrawiam wszyskich i zycze SZCZESLWEGO NOWEGO 2009 BEZ NERWICY!!!!!!!!
krysiunia

Re: alkohol w sylwestra!!

przez jaaa 31 gru 2008, 18:24
nic nie da odstawienie lekow dwa dni wczesniej;) bo w organizmie leki sa wciaz
zalezy co lykasz ,ja jak sie leczylam pilam tylko jedno piwo ,albo dwa drinki i nic wiecej

czyli malutka ilosc

przez arturk 01 sty 2009, 16:26
No ja właśnie zmarnowałem chyba ten czas w którym pracowałem nad sobą, 2 miesiące terapii, bez kropli alkoholu i kuracji i było już prawie super, a wczoraj się uchlałem i czuję się fatalnie. Mam potworne lęki, drętwienie kończyn, zawroty głowy i te cholerne duszności i jeszcze głowa mnie boli, ciekawe czy będę potrafil odbudowac to co zniszczyłem, a tak sie wystrzegałem imprez picia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 sty 2009, 16:33
arturk, heh ja tak miałam jakiś czas temu....już było w miaręok, lęki znioknęły, zaczęłam normalnie jeść....nic nie tykałam(alko) dwa miechy a potem uchlałam się perfidnie - dwa tygodnie dochodziłam do siebie i byłam wściekła, że mogłam być tak głupia..... :roll:
Teraz zdarza mi się coś wypić ale tak jak pisze jaaa, malutkie dawki i jest ok, troszkę ostatnio przesadziłam (poprawiny na weselu) ale o dziwo nic się nie stało, ale się znów na siebie zezłościłam.... :-|
(Ja biorę fluoksetynę).

A już napewno nie będe taka głupia, zeby odstawiać tabletki tylko dlatego że chcę sie nawalić i pobawić...dla mnie to kompletna ignorancja....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jaaa 01 sty 2009, 17:45
ja wczoraj pilam i to duzo
mimo ze osatnio lykam na sen leki -mirzaten i hydroksyzyne
ale czuje sie ok kaca nie mam raczej;)

Sortuj wg