POMOCY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: POMOCY

przez ...NATALIA... 20 gru 2008, 23:44
no wlasnie moj facet tak robi nie umie przepraszac i zachowuje sie jak by sie nic nie stalo. co znaczy ze masz troche inna partnerke ? n ie jestes juz z tamta ?czyli poprostu potrzebowales na to czasu ?

---- EDIT ----

a ona rozmawiala z Toba o tym mowiles ze masz problem?

przez Victorek 20 gru 2008, 23:51
No nie jestem, ale nie bierz tego do siebie :) :) po prostu już nie dało rady tego ciągnąć, i przez moje wariowanie ale też przy jej nastawieniu i robienia tylko niewinnej miny, nie mogłem tego zmienić bo mnie wyprowadzało to z równowagi. Choć prawda że rozstanie przeżywłem masakrycznie, nie mogłem się pozbierać, aż się dziwiłem i do dziś dziwię jak bardzo te sprawy mogę wpływać na życie, psychikę. Jednym słowem prawie nie żyłem parę miesięcy, już do szpitala mnie chcieli oddawać, ale w końu poszedłem po rozum a szczególnie kiedy dowiedziałem się że ona już tydzień później miała kogoś, wtedy dopiero sobie uświadomiłem co tak naprawdę do mnie czuła, i przestałem czuć żal, momentalnie zacząłem żyć, ulepszać się przede wszystkim fizycznie i w miarę jak pewność siebie przybywała tak i wszystko stawało się jaśniejsze i bardziej zrozumiałe. A teraz już inne podejście do tego, tzn. jak kocham to do bólu ale nie daję się zwariować :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez ...NATALIA... 20 gru 2008, 23:57
to swietnie ze tak sie potoczylo u Ciebie mam nadzieje ze u mnie tez bedzie ok. zawsze bylam optymistka ale od kad mam ta chorobe nie umiem juz tak swietnie sie bawic i patrzec na swiat tak jak kiedys. pozdrawiam i dziekuje za to ze napisales.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiola_jaw 22 gru 2008, 18:21
Natalia, ja tez miałam podobny problem, wyglądało to tak, że też byłam z chłopakiem hmmm chyba nawet ponad cztery lata, ufałam mu jak nie wiem aż tu nagle okazało się że mnie zdradzał :shock: było właśnie tak, bez przerwy sie kłóciliśmy, a on umiał wszystko tak wyobracać do góry nogami że ja zawsze byłam najgorsza więc miałam wyrzuty sumienia, rozumiesz co to znaczy przez cztery lata sie zadręczać...?aż w końcu jak sie dowiedziałam o drugiej jego zdradzie (bo pierwszą mu "wybaczyłam"...)to coś we mnie pękło, dosłownie pękło,w sumie moje problemy z nerwicą od tamtego czasu sie zaczęły...ten człowiek bardzo przyczynił się do pogorszenia mojego zdrowia, nie życze Ci tego, ale radzę weź się w garść, tak związku nie da sie budować, w twojej sytuacji musisz być z kimś na kim możesz polegać i komu możesz zaufać, mówię to z autopsji. Ja w końcu zdobyłam się na to żeby uwolnić sie z tego chorego związku, bo z perspektywy czasu tak to interpretuje...wtedy wydawało mi się że nie będę potrafiła żyć bez niego a jakoś żyje już ponad rok:)życzę Ci jak najlepiej, przemyśl sobie czy warto tracić życie na kłótnie itp...
pozdrawiam:*

przez ...NATALIA... 13 sty 2009, 19:40
dziekuje za odp . Ty mialas wystarczajacy powod do zerwania bo wykrylas zdrade ja nic o tym nie wiem by mnie zdradzil , boli mnie to ze nie moze ze mna pogadac o mojej chorobie czasem daje mi do zrozumienia ze jestem slaba. Mecze sie czasem ale boje sie zostac sama boje sie ze bede tego zalowac.

przez wiola_jaw 14 sty 2009, 21:35
Natalia, wiesz ja tam do końca nie wiem jak jest z wami, ale jeśli facet cie nie rozumie to szkoda czasu poprostu, wydaje mi się że w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy potrzebujemy wsparcia szczególnie od osoby na której nam zależy, ja też tak myślałam, bałam się samotności ale w efekcie uwolniłam się od czegoś co mnie przygniatało tak naprawdę i potem to już było okej:) a teraz mam cudownego faceta, który stara się mnie zrozumieć, kiedy czuję się źle i nie śpię w nocy to on siedzi ze mną nawet do 3 mimo, że o 6 musi wstać do pracy, wie co przeszłam, wie co przechodzę, dlatego nie daje mi dodatkowych powodów do zmartwień jak np. imprezki z kolegami i świetny humor kiedy ja mam doła, jest strasznie empatyczny, a to jest bardzo ważne. Może poprostu porozmawiaj ze swoim chłopakiem jeśli ci na nim naprawdę zależy, powiedz mu czego od niego oczekujesz i wogóle, rozmowa to podstawa.
Życzę powodzenia!całusy:*

[*EDIT*]

Natalia, wiesz ja tam do końca nie wiem jak jest z wami, ale jeśli facet cie nie rozumie to szkoda czasu poprostu, wydaje mi się że w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy potrzebujemy wsparcia szczególnie od osoby na której nam zależy, ja też tak myślałam, bałam się samotności ale w efekcie uwolniłam się od czegoś co mnie przygniatało tak naprawdę i potem to już było okej:) a teraz mam cudownego faceta, który stara się mnie zrozumieć, kiedy czuję się źle i nie śpię w nocy to on siedzi ze mną nawet do 3 mimo, że o 6 musi wstać do pracy, wie co przeszłam, wie co przechodzę, dlatego nie daje mi dodatkowych powodów do zmartwień jak np. imprezki z kolegami i świetny humor kiedy ja mam doła, jest strasznie empatyczny, a to jest bardzo ważne. Może poprostu porozmawiaj ze swoim chłopakiem jeśli ci na nim naprawdę zależy, powiedz mu czego od niego oczekujesz i wogóle, rozmowa to podstawa.

[*EDIT*]

przez ...NATALIA... 21 sty 2009, 16:59
tylko ze takich rozmow bylo duzo znow dowiedzialam sie o jego klamstwie kiedys za to jego klamstwo sie rozstalismy, on tlumaczy tym ze nie pamieta tego a to nie mozliwe bo ja zawsze pytam co robi i nie powiedzial mi o tym ze sobie gdzies pojechal z kolesiami.

przez Ridllic 21 sty 2009, 17:17
kto? jak? i o co chodzi ?

jeśli facet to pewnie go za krótko trzymasz to musi kłamać żeby sie gdzieś z kumplami wyrwać :?:
Ridllic

przez another_memory 21 sty 2009, 18:29
...NATALIA... napisał(a):bo ja zawsze pytam co robi i nie powiedzial mi o tym ze sobie gdzies pojechal z kolesiami.

Dobrze,ze z kolesiami. Moj byly facet ustawial sie z kazda istota ktora miala cycki :-|
no cóż...w sumie to byl poprostu skrajnie beznadziejny przypadek.Dobrze,ze juz dawno wyleczylam sie ze swojej wrecz dziecinnej naiwnosci :roll:
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Sortuj wg