Venlafaxina-pytanie do dziewczyn

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Venlafaxina-pytanie do dziewczyn

przez aldara.35 19 gru 2008, 21:14
Zazywam od miesiąca Velafax(Effectin)Toleruje ten lek bardzo dobrze i czuje ze mi pomaga.Ale mam klopot i prosze o rade.Zauwazylam ze od czasu leczenia bardzo nasiliło mi sie krwawienie miesiączkowe,tzn w czasie sie nie przedluza ,ale w ilosci....Przestudiowalam dokladnie ulotke i stoi tam jak wół ze moze wystąpic nawet krwotok miesiączkowy!Troche mnie to przerazilo. Czy mialayscie podobnie?Czy po jakims czasie moze to minąć?Prosze o odpowiedz.
Ps.Niedawno odwiedzilam gina i wszystko bylo ok,więc mysle ze to wina leku.

Re: Venlafaxina-pytanie do dziewczyn

przez Katarzynka35 19 gru 2008, 22:44
Witaj!
Biorę efectin, czyli w sumie o samo... też słyszałam, że moga być różne perturbacje zw. z miesięczką... no i u mnie - mimo, że lek znoszę bardzo dobrze - to pierwszego miesiąca miałam z kolei przesunięcie mojej bardzo regularnej dotychczas miesiączki o 10 dni a potem bardzo z kolei skąpe krwawienie. Przy kolejnej wizycie pytałam dr i on potwierdził, że efectin może powodowac pewne rozregulowanie... albo skapo, albo mocno...ale to był tylko taki jeden incydent... kolejne 4 miesiaczki pojawiły się bardzo regularnie i krwawienie było takie jak przed lekami...
Nie martw się, to skutek uboczny, ale gorzej, że duzo krwi tracisz:( bierz może żelazo albo jakies witaminki, zebyś się do anemiii nie doprowadziła!
pozdrowionka

Re: Venlafaxina-pytanie do dziewczyn

przez aldara.35 20 gru 2008, 00:23
Dziękuje za pocieche.Zazywam ten lek dopiero od miesiąca w pelnej dawce a juz drugą miesiączke mialam z takimi sensacjami.Mam nadzieje ze to przejsciowe bo nie chcialabym zmieniac leku.Masz racje wpomoge sie dodatkowo jakimis witaminami i z nadzieją poczekam ,moze to tylko na początku tak sie dzieje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg