przewlekłe zmęczenie, złość!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przewlekłe zmęczenie, złość!

przez bedewere 17 gru 2008, 13:21
czy normalne jest to ze 1 go dnia jest ok, drugiego wszystko swedzi i poczucie mam ze wariuje? Dzisiaj jstem zmęczona ale czuje ogromne napiecie zlosc, jakbym miala za moment wybuchnąć
mam pytanie jak sobie radzic z tym i jak uspokojic?

---- EDIT ----

wiem ze wszystko zalezy odmenie ale niekiedy nie myslac podświaadomi napędzam siebie i nie potrafie sie uspokoic, wiem ze nic zlego sie nie dzieje, ale poczucie pędu tak bardzo mi doskwiera - kazdy z was ma swoj sposob prosze napiszcie o tym

Re: przewlekłe zmęczenie, złość!

przez Victorek 17 gru 2008, 21:35
Mnie się wydaje że to normalne u niektórych :) bo gdybym powiedział inaczej tzn. ze jestem nienormalny :) Ja mam też tak i to dosyć często, tzn. niby wszystko ok a byle dosłownie słowo potrafi mnie wyprowadzić z równowagi do tego stopnia że aż mnie trzęsie, mam takie nerwy że wszystko chcę rozpie.przyć. Często też bez powodu żadnego mam złość w sobie, sam nie wiem o co, tysiące myśli i te nerwy, jakaś agresja i nie mogę się za cholere wyciszyć, czasem pomaga że odrywam się od tego jakimiś przyjemnymi wspomnieniami, marzeniami itp
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez staram się 21 lis 2009, 10:29
Ja mam przewlekłe zmęczenie czasem nawet nie mam siły sie umyć, ogolić itp. Dużo sypiam jeśli sie nie wyśpie to cały dzień mi sie później chce spać. Sam już nie wiem czy to objaw nerwicy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 21 lis 2009, 10:37
staram się, objaw nerwicy albo depresji.aczkolwiek istnieje cos takiego jak zespol przewleklego zmèczenia,slyszales o tym?pozdrawiam :D Vi.
wovacuum

przez staram się 21 lis 2009, 11:58
słyszałem ale to tez choroba na tle psychicznym ?

przez wovacuum 21 lis 2009, 12:02
staram się, wiesz co chyba tak ale nie jestem pewna,w necie poszukaj moze i napisz potem na forum ok? :D
wovacuum

Sortuj wg