Dziwne uczucie w głowie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dziwne uczucie w głowie

przez Kaska22 16 gru 2008, 08:35
Jakieś dwa tygodnie po raz pierwszy po położeniu się do łóżka zaczęło mi się robic dziwnie w głowie. Trudno opisać to uczucie, tak jakby falami drętwiał mi mózg, teraz doszło do tego takie wrażenie że drętwieją mi wszystkie wnętrzności od żołądka aż po mózg,ale to nie jest takie typowe drętwienie,nie wiem jak to nazwać.Mam nadzieję że ktoś wie o co mi chodzi.
Zastanawiam sie co to może być,często wieczorkiem piję sobie colę,wczoraj też przed samym położeniem się do łóżka wypiłam trochę coli,poza tym palę sporo fajek więc może to od tego.Co o tym myślicie?
Kaska22

Re: Dziwne uczucie w głowie

przez Victorek 16 gru 2008, 20:12
Kaska22, trudno tak od razu powiedziec co to może być, jedno pewne jest że ja tego uczucia w głowie do dziś nie umiałbym opisać, po prostu drętwieje mi jakby czaszka i jest fatalnie, mnie mówią lekarze że to od nerwicy ale czasem sam nie wiem jaka to jest prawda, ech te moje wątpliwości :)
Posłuchaj a miałaś wcześniej jakieś problemy ze zdrowiem? fajki, cola wiadomo nie są artykułami z witaminami :) ale czy to od tego? Może idź po prostu do lekarza
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez suzak29 16 gru 2008, 20:55
Kaska22, A leki jakieś bierzesz????
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kajuchaaaaa 17 gru 2008, 18:17
Mam tak codziennie.... jest wszystko ok... i nagle czuje ucisk w głowie.. tak jakby mi dretwialo... jakby ktos mi sciskal glowe... :-/ :-|

:arrow:
Nie bój się życia. Uwierz, że to życie jest warte tego, aby je przeżyć, a twoja wiara cię w tym umocni.
"Dusza [...] to nieobrobiony diament, który do oszlifowania potrzebuje uderzeń wymierzonych przez cierpienie. "

przez duskfall 17 gru 2008, 20:15
kasia! nie wiem, czy mowisz o tym samym, ale mam takie uczucia od tygodnia. tez mi ciezko je opisac ale jest okropne, ja to nazywam przechodzaca fala/cisnieniem w glowie. bywa ze mam zawroty glowy przy tym, jakbym mdlal.. czy tez tak masz?

przez Kaska22 18 gru 2008, 00:03
Miałam robioną tomografię wiele innych badań również.Wszystko z moją głową ok. To uczucie które mnie ostatnio ogrania to cos jakby przysłowiowe "motylki" w brzuchu,ten stan przy zakochaniu to ja mam cos takiego w głowie,tylko to jakby od żołądka szło do głowy.Dziwna sprawa.
Kaska22

przez rolingstone 18 gru 2008, 12:46
A czy odczuwasz lęk? Ale nie taki "normalny", ale taki, który nie pozwala się skupić, który rodzi zniechęcenie, niechęć do wyjścia z domu? Jeśli nie ma lęku, to o nerwicy trudno mówić. Ale warto się poobserwować. Z tym, że jeśli badania wychodzą ok, to źródło leży w psychice.
Nerwicę można pokonać :)

przez Kaska22 18 gru 2008, 20:02
oczywiście ze odczuwam lęk, lęk przed guzem mógzu i wszystkimi innymi chorobami neurologicznymi.Jestem przebadana także psychiarycznie,mam stwierdzone psychogenne podłoże swoich bóli i innych zwiazanych z głową.
Kaska22

przez zuza14 18 gru 2008, 21:05
kurcze, skąd ja to znam, dziwne uczucie w głowie, motylki, pulsowanie,lęk przed guzem mózgu i choroba psychiczną, wiecie, co, jak tak czytam to naprawdę się uspokajam, nerwica to nie schizofrenia.myslałam że jestem w tym sama, chyba każdy z nas tak myślał..po prostu NIE DAJMY SIĘ!
ps.jak się leczy nerwicę lękową?

przez wiola_jaw 20 gru 2008, 15:54
Słuchajcie nie wiem czy to o to chodzi ale ja coś takiego miałam na długo przed ujawnieniem się całkiem nerwicy. Kiedy się budziłam rano to miałam takie uczucie jakbym nie mogła z tego snu się wybudzić, łapałam powietrze i czułam na całym ciele a szczególnie w głowie jakby mnie miało coś rozerwać od środka takie silne ciśnienie od wewnątrz, rozumiecie mnie?teraz z kolei mam tak np kiedy obudzę się w nocy albo wcześnie rano to już wiem że nie zasnę bo kiedy próbuję usnąć to zaczynam cała jakby w środku drgać i to mi nie pozwala zasnąć:/to uczucie jest okropne;/

przez Schizol 29 lip 2009, 00:44
Witajcie, moje objawy są podobne i zaczęły się po powrocie z pracy w Niemczech. Przejdę do dolegliwości, w głowie mam dziwne uczucie jakby mi coś falowało i przy tym lekkie złudzenie zawrotów szczególnie przed snem jak leże. Tak samo jak osoby wcześniej korespondujące i ja obawiam się guzów nie guzów i innych cholernych choróbsk, wybieram się z tym do lekarza już długi czas bo jakoś nie mogę tą swą przypadłość ubrać w słowa. Dodam że jestem alergikiem prawdopodobnie mam nerwice (możliwe ze Depreche także) a badania krwi są wprost idealne książkowe (Morfologia, OB itp).

PS: Kochani nie jesteście sami ze swoimi dolegliwościami inni też je posiadają
pisząc o nich będzie wam lżej i może zmotywuje do działania :)

Sortuj wg