Operacja nerwicy ???? realne ??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Operacja nerwicy ???? realne ??

przez ketjow 15 lis 2008, 04:24
Witam podaje link do artykułu i tak sobie myśle może to jest krok do wolności albo do pogorszenia czekam na wasze opinie

http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,356 ... &startsz=x
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

Re: Operacja nerwicy ???? realne ??

przez bee84 15 lis 2008, 13:12
o Boże - operacja mózgu??? ... tylko nie to ....

przez nieboszczyk 15 lis 2008, 13:50
troche brzmi jak lobotomia dobrze znana z lat 40ych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arturk 15 lis 2008, 18:33
Meczę się dopiero 2,5 roku, po 20 latach chyba tez będzie mi wszystko jedno! ;( Może niedługo ktoś wymysli lekarstwo na to gówno!

przez .Tomek 15 lis 2008, 19:44
to choroba psychiczna...na to nie ma operacji. Takie operacje to jakaś głupota po prostu to trzeba leczyć terapią z pomocą leków. Sam lek tego nie wyleczy, a takie myślenie to naiwność. Lek może najwyżej otępić umysł ale zaraz po jego odłożeniu wszystko wraca jeśli nie zmienia się własnych przyzwyczajeń itp. Więc ja bym powiedział: Nie, nierealne. To tylko moja opinia. Pozdrawiam.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez ketjow 15 lis 2008, 20:36
Witam dziwi mnie to że ten koleś po tej operacji czuje sie dobrze i nie ma objawów i najlepsze to że nie otwieraja całej czaszki tylko robia dziurke :) tak bym sie raczej na to nie skusił może za 5-10 lat wierze że medycyna tak sie posunie że pojdziesz do apteki kupisz jedna tabletke i bedziesz zdrów jak ryba oby moja wiara sie sprawdziła teraz chce sie wybrac na psychoterapie ale troche drogo bo wołaja 140 zł pozdrawiam i życze spokojnej niedzieli
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

przez .Tomek 15 lis 2008, 21:36
Nawet za 50 lat nie sądzę że będą takie tabletki. Organizm jest jaki jest i pewne zasady w tym wszechświecie się nie zmienią. Nie da się oszukać tak po prostu naszego umysłu i organizmu jedną tabletką. Btw, nie chciałbym żeby mi ktoś w mózgu wiercił xD :mrgreen:
ExModerator

przez .Tomek 16 lis 2008, 00:09
Nie tyle o osobowość idzie o ile po prostu nie da się jedną tabletką zmienić tego wszystkiego. My żyjemy dzięki reakcjom chemicznym, sami jesteśmy zbudowani w całości a atomów i po prostu niektóre reakcje w naszym organizmie nie mogą i nie będą przyspieszone, bo mogło by to nam zaszkodzić. Zbyt skomplikowani jesteśmy na "magiczną pigułkę". Pozdrawiam ;)
ExModerator

przez pajak 16 lis 2008, 00:29
zdrugiej strony kto wie ? są już piguły szczęścia , to może niebawem pojawią się tablety naprawcze :) Łykasz jedną tabletke i wszystko się w Tobie naprawia ... Jak to mówią , zawsze trzeba mieć nadzieje :)
Obrazek

przez ewa125 16 lis 2008, 12:33
co za glupota!

przez taniecupsychiatry 16 lis 2008, 12:43
nie jestem fachowcem, wiem jednak,że duża część tzw neurotyków to ludzie o potężnej wrażliwości, z którą sobie nie radzą, nie rozumieją jej lub, bywa i tak, nie są jej świadomi;
i wiem też, że jest to wielki dar, choć generalnie przeklęty,ale jednak;

wiara w to, że za pomocą operacji da się wykorzenić silne odczuwanie świata jest idiotyczna;
kuracja lekami ma za zadanie wprowadzać "ład" wsród neuronów, które zostały poszarpane przez nieustanne przeżycia oraz wyrównywać poziom serotoniny i tak dalej, tak przynajmniej opowiada mi psychiatra :D

przez .Tomek 16 lis 2008, 13:10
pajak napisał(a):zdrugiej strony kto wie ? są już piguły szczęścia , to może niebawem pojawią się tablety naprawcze :) Łykasz jedną tabletke i wszystko się w Tobie naprawia ... Jak to mówią , zawsze trzeba mieć nadzieje :)

Te tzw. piguły szczęścia to tylko tabsy które oszukują nasz mózg bez wykorzenienia złych nawyków i przekonań nie da się wyleczyć choroby psychicznej. Btw. jak już powiedziałem wcześniej jedna tabletka nas nie naprawi. To jest fizycznie niemożliwe. Pozdrawiam.
ExModerator

przez krysiunia 17 lis 2008, 11:12
A ja wierze w ta operacje!!! jak tyle lat tabletki nie dawły zadnych rezultatow i on sie tak starsznie meczył....moze ta operacje pozwoli mu normalnie zyc bez tych natrectw.... :D pozdro :P
krysiunia

przez wróbelek Elemelek 17 lis 2008, 12:44
kurcze, ale z niego szczęściarz... zresztą co ja mówie, facet przedtem pewnie sie tyle wycierpiał... nie mniej jednak jakbym wiedziałą na pewno że takie coś pomaga, i po operacji nie ma sie żadnych lęków to chyba bym poszła na taki układ ;>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg