Lęk w środkach komunikacji

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Lęk w środkach komunikacji

przez nienormalna_mama 11 wrz 2009, 21:04
ja też tak miałam, że jadąc autobusem czułam jakiś niepokój i potrzebę jak najszybzej ewakuacji, było mi duszno, czułam, że się duszę, nie mam czym oddychać i chciało mi się wymiotować i zemdleć jednocześnie. podczas ciąży miałam nieco inaczej, że po prostu było mi strasznie gorąco, nie miałam czym oddychać i prawie mdlałam. czy to już choroba?

przez Korba 11 wrz 2009, 21:43
Lęk w środkach komunikacji miejskiej u mnie nie przechodzi, mimo że inne objawy nerwicy bardzo złagodniały. Fakt faktem nie mam zbyt wielkiej okazji tego sprawdzić, bo rzadko jeżdżę autobusami itp, ale jak np jechałam w sierpniu na koncert U2 i czułam się ogólnie naprawdę dobrze, to jak w tramwaju dotknął mojej dłoni, którą trzymałam na uchwycie, jakiś facet, to miałam taką minę, że mój chłopak się przeraził i zaczął żałować, że nie pojechaliśmy taryfą. Blee
Korba

przez wciacia 12 wrz 2009, 00:21
a ja w autobusach panikuje bo kiedyś zemdlałam i był niezły cyrk i pogotowie i w ogóle.
a pociągów też nie lubie bo mam wiele dylematów i strasznie się stresuję. ale z tym powoli zaczynam sobie radzić...
wciacia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 12 wrz 2009, 12:08
mam z tym problem, raz zemdlalam w autobusie i od tej pory nie wsiądę do niego. wolę isc na piechotę kawał drogi niz dusisc sie w autobusie.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez szklanyczlowiek 15 wrz 2009, 13:31
Ja juz kilka lat nie jezdzilem zatloczonym autobusem czy tramwajem czasem jak jestem w lepszej formie to wsiadam jesli jest malutko ludzi.

Sortuj wg