Nerwica a alkohol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a alkohol

przez Misiek 31 paź 2008, 11:10
nextfriday, Dasz rade... Ja też w swoim życiu wypiłem naprawde dużo, a udało mi sie te 101 dni :smile: i będzie więcej bo nie zamierzam wracac do picia... Trzymam kciuki za Ciebie nextfriday

przez linka 31 paź 2008, 11:12
nextfriday, ja biorę leki więc jest mi łatwiej - po prostu nie mogę i w ciągu najbliższego roku raczej się na to nie zanosi żebym mogła.
Ale tak czy inaczej jestem DDA więc mam troszkę obciążeń więc czas przystopować.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 31 paź 2008, 11:12
Może Nam gabrielu opowiesz o tym - piszę serio, ja jestem ciekawa jakie masz doświadczenia. Fajnie byłoby poznać Cię też od tej bardziej przyziemnej strony ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 31 paź 2008, 11:16
Fajnie byłoby poznać Cię też od tej bardziej przyziemnej strony ;)

Jeszcze nie zarejestrowałem takiej u siebie ale jak zauważę jej cechy to z pewnością o tym opowiem. Na razie możesz podziwiac jedynie moją wyjątkowość Pstryk.

przez nextfriday 31 paź 2008, 11:17
Linka, Misiek dzięki
K.... znowu mnie łapie :cry:

przez gabriel 31 paź 2008, 11:19
nie czytasz wszystkich wypowiedzi Miska w tym temacie

Nikt nie jest w stanie czytac jego wszystkich wypowiedzi. Jest ich prawie 2000 a większość to jakieś pobąkiwania więc trudno w tej siece znaleźć cos konkretnego i dłuższego niż trzy wyrazy. Chyba to rozumiesz Ridllicu? Cholera wczoraj się nawaliłem i mam kaca, leki, jestem pobudzony i roztrzęsiony- to chyba dosyć przyziemne Pstryk?

---- EDIT ----

Linka, Misiek dzięki
K.... znowu mnie łapie :cry:

Bardzo mozliwe że jestes uzalezniona skoro cały czas myslisz o alkoholu. Niedobrze...

przez Pstryk 31 paź 2008, 11:21
No tak gabriel, Ty bujasz w obłokach. Bardziej miałam na myśli, abyś pokazał się z ludzkiej strony. A Ty tak dosłownie :smile:
Pstryk

przez nextfriday 31 paź 2008, 11:23
Gabriel Jeśłi myślisz że teraz myślę, to nie.
Teraz łapie mnie atak. I myślę tylko o tym żeby przetrwać i żeby było po

przez Pstryk 31 paź 2008, 11:25
O kacyk - gabriel już przybierasz kształtów ludzkich ;) Widzisz, da się i czy to takie straszne mieć słabszy dzień i powiedzieć to głośno ;) Mnie interesuje Twoja historia z alko - napiszesz coś więcej :?: Bo właściwie nie wiadomo nawet z czym się borykasz [z jakim zaburzeniem].
Pstryk

przez Ridllic 31 paź 2008, 11:30
gabriel napisał(a):
Fajnie byłoby poznać Cię też od tej bardziej przyziemnej strony ;)

Jeszcze nie zarejestrowałem takiej u siebie ale jak zauważę jej cechy to z pewnością o tym opowiem. Na razie możesz podziwiac jedynie moją wyjątkowość Pstryk.

Fakt Wyjątkowy z Ciebie ewenement ;)

Prawda 2000 postów :mrgreen: tak to jest jeden dzień fajna zabawa i dobre samopoczucie ale nie wiem czy warte tego kaca na następny dzień ;)
Ridllic

przez linka 31 paź 2008, 11:37
nextfriday, bierzesz jakieś leki?
Bo tak czytam to te ataki strasznie często masz i bardzo cie męczą.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nextfriday 31 paź 2008, 11:50
linka656 napisał(a):nextfriday, bierzesz jakieś leki?
Bo tak czytam to te ataki strasznie często masz i bardzo cie męczą.........

Nie, teraz nic nie biorę. Jak mam ciężki atak, to biorę doraźnie propranolol.
Własnie dziś rano dzwoniła do mnie moja lekarka, pytała jak się czuję, stwierdziła ze nie może tak być i idę do niej we wtorek.
Wiesz linka ja dodatkowo mam lekka nadczynność tarczycy (okazało się niedawno), ale to podobno jest wynikiem nerwicy. Nerwica skąd? Może przez ten alkohol, napewno przez prace częściowo, i jest jeszcze wiele innych powodów, nie będę się tu rozwlekać.
Kiedyś ta lekarka pomogła mi z tego wyjść i to na jakieś 5-6 lat. Było fajnie, był spokój, było normalne życie.
Ale wróciło.
I jeśłi ona mi nei pomoże to nie wiem. Wierzę tylko jej.
Inni mówili mi takie rzeczy że brak mi słów. Oczywiście wynajdywali 1000 innych chorób tylko nie nerwicę, nie wpadli na pomysł o tarczycy. Aaa i najlepsze ich teksty: proszę się tak nie denerwować. No comment.

przez gabriel 31 paź 2008, 12:08
Od lekkiej nadczynności nie nabawisz się nerwicy i depresji a od alkoholu owszem. Alkohol to słynny depresant.

Gabriel Jeśłi myślisz że teraz myślę,

Wcale nie sądziłem, że myslisz raczej że jestes uzalezniona od alkoholu.

---- EDIT ----

tak to jest jeden dzień fajna zabawa i dobre samopoczucie ale nie wiem czy warte tego kaca na następny dzień ;)

Co te dwa tysiące postów? Fakt też bym miał kaca moralnego jakbym tyle nabazgolił.

przez nextfriday 31 paź 2008, 12:14
gabriel napisał(a):Od lekkiej nadczynności nie nabawisz się nerwicy i depresji a od alkoholu owszem. Alkohol to słynny depresant.

I tu pewnie masz rację, dlatego próbuje pozbyć się nałogu, bo uświadomiłam sobie, że to może być przyczyną moich problemów.
Ale chyba nie powiesz mi ze każde pożegnanie z nałogiem jest prosta sprawą. O nie. I tak bym Ci nie uwierzyła.
I tak jestem z siebie dumna, ze juz to zrozumiałam.
Teraz tylko pozostaje mi walczyć.
Skutecznie walczyć.

Sortuj wg