Nerwica a alkohol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a alkohol

przez nextfriday 31 paź 2008, 08:59
Misiek wielkie gratulacje z okazji setki :) !!!

przez Pstryk 31 paź 2008, 09:53
Dołączam się do gratulacji - to naprawdę wielki sukces Misiek. Powiedz mi tylko, czy przez to, że nie pijesz nie wychodzisz ze znajomymi nigdzie :?: Pytam o to, ponieważ mam drobny problem z moim przyjacielem, który odkąd rzucił alko [a to z powodu nerwicy, której notabene nabawił się przez alko] stał się brzydko mówiąc 'aspołeczny'.
Pstryk

przez Misiek 31 paź 2008, 09:56
Nie mam problemu z wyjściem na np. impreze... Z tym że często spotykam się z reakcją "No co Ty ?? nie pijesz !! Dlaczego ??" itp. Czasem czuje sie jakbym był jakis dziwny bo nie pije, ale mozna się do tego przyzwyczaić... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 31 paź 2008, 10:00
Misiek napisał(a):A mi dziś stuknoł 100 dzień bez alkoholu :smile:

To by pasowało jakoś to oblać Misiek , w weekend wypić parę głębszych :mrgreen: okazja jest
Ridllic

przez nextfriday 31 paź 2008, 10:07
Misiek,
A po jakim czasie zauważyłes poprawę i że lepiej jest bez alko?

przez Pstryk 31 paź 2008, 10:11
Mój przyjaciel pozrywał wszystkie znajomości - niestety, te nie barowe także. To już dwa latka jak nie pije a on w ogóle nie odczuwa potrzeby towarzystwa. To chyba też nie jest zbytnio zdrowe. Czy to tylko moje nieobiektywne zdanie :?: :oops:
Pstryk

przez Misiek 31 paź 2008, 10:14
nextfriday napisał(a):Misiek,
A po jakim czasie zauważyłes poprawę i że lepiej jest bez alko?

Widzę za każdym razem kiedy mam okazje wypić ale odmawiam...

przez nextfriday 31 paź 2008, 10:31
[/color][/quote]
Widzę za każdym razem kiedy mam okazje wypić ale odmawiam...[/quote]

Chodziło mi o samopoczucie na codzień...

przez gabriel 31 paź 2008, 10:32
To by pasowało jakoś to oblać Misiek , w weekend wypić parę głębszych :mrgreen: okazja jest
Ridllic bardzo mnie rozczarowałes tą wypowiedzią. Nie brałeś pod uwagę tego że Misiek może być osobą uzależnioną od alkoholu i że w jego przypadku alkohol może stanowić poważne zagrożenie dla życia. Nie był to żart na miejscu i jako moderator powinieneś mieć odrobinę więcej oleju w głowie i w mozliwie właściwy sposób się wypowiadać, szczególnie w tak drażliwych sprawach. Po za tym spożywanie alkoholu w depresji i wszelkich zaburzeniach psychicznych w ogóle nie jest wskazane. Tego nie spodziewałbym się po moderatorze. Wstyd!

przez linka 31 paź 2008, 10:42
nextfriday, ja nie pije już ponad miesiąc i jest tak jak pisze Misiek, za każdym razem gdy nie pije a jest taka możliwość na drugi dzień czuje sie coraz lepiej, że umiem odmówić że umiem sobie poradzić bez jednego piwka, że nie mam kaca, że nie zachlewam się i tak z imprezy na impreze jest coraz lepiej :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 31 paź 2008, 10:54
gabriel napisał(a):
Ridllic bardzo mnie rozczarowałes tą wypowiedzią. Nie brałeś pod uwagę tego że Misiek może być osobą uzależnioną od alkoholu i że w jego przypadku alkohol może stanowić poważne zagrożenie dla życia. Nie był to żart na miejscu i jako moderator powinieneś mieć odrobinę więcej oleju w głowie i w mozliwie właściwy sposób się wypowiadać, szczególnie w tak drażliwych sprawach. Po za tym spożywanie alkoholu w depresji i wszelkich zaburzeniach psychicznych w ogóle nie jest wskazane. Tego nie spodziewałbym się po moderatorze. Wstyd!
Tak właśnie wstyd jestem zły,samo zło przeczytaj cały temat co Misiek pisze ,a na depresje i nerwice chłopie pomaga też poczucie humoru ale co ja tam wiem tylko tyle ,że nie czytasz wszystkich wypowiedzi Miska w tym temacie i nie masz poczucia Humoru :mrgreen:

PS. zawsze możesz napisać skargę do administracji forum na mnie przecież masz prawo :!: ;)
Ridllic

przez nextfriday 31 paź 2008, 11:05
linka656,
Zazdroszczę, ale może rzeczywiście sedno w tym, że psychicznie stajemy się mocniejsi i dumniejsci z siebie, jeśli po raz kolejny uda nam się odmówić picia i nie robić z tego afery, być dumnym że nie jest to nam potrzebne jak tlen do życia.
Tylko czy mi sie uda?
Nie wiem, chyba mam z tym poważny problem. Tyle lat picia robi swoje. Wypiłam morze całe, i nie przesadzam tu.
Chyba dopiero teraz zaczynam sobie to uświadamiać.
Ostatnio edytowano 31 paź 2008, 11:06 przez nextfriday, łącznie edytowano 1 raz

przez Pstryk 31 paź 2008, 11:06
To dowodzi gabirelu, że i moderator to człowiek - w dodatku jak każdy z Was ma problemy ;)
Pstryk

przez gabriel 31 paź 2008, 11:07
Kto rozpatrzy pozytywnie skargę faceta z dwoma ostrzeżeniami i kiepskim imagem na forum? Sam sobie daj ostrzezenie! :lol:

---- EDIT ----

Nie wiem, chyba mam z tym poważny problem. Tyle lat picia robi swoje. Wypiłam morze całe, i nie przesadzam tu.
Chyba dopiero teraz zaczynam sobie to uświadamiać.

Założę się że w porównaniu do mnie to tylko mała kropelka...

Sortuj wg