Nerwica a alkohol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Olka 09 sty 2006, 11:54
Az sie boje wypowiadac w tym temacie......bo wszycy na mnie skoczą- huzia na józia....hehe:) a ja dosyc czesto pije, a imprezki ze moimi znajomymi sa zawsze zakrapiane:) co nie znaczy ze bez alkoholu sie bawic nie umiem. Ale wszystko dla ludzi:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez DarkAngel 09 sty 2006, 13:23
Olka napisał(a): ....co nie znaczy ze bez alkoholu sie bawic nie umiem....

Tak, tak......oczywiście..........hehe.
Obrazek
ExModerator

przez Olka 09 sty 2006, 13:38
DarkAngel napisał(a):
Olka napisał(a): ....co nie znaczy ze bez alkoholu sie bawic nie umiem....

Tak, tak......oczywiście..........hehe.

yhy....w takim razie śmiem twierdzic, ze Ty w ogóle sie nie bawisz -biedactwo......bo ciągle na kropelce beskidu jedziesz:)
Nie pijesz - nie żyjesz....hehe:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 09 sty 2006, 13:40
Na mnie działa dwutlenek węgla, w Kropli Beskidu....hehe. :twisted:
Obrazek
ExModerator

przez mikolaj 09 sty 2006, 14:46
mam wspaniala ekipe, wszyscy mnie znaja w mojm malutkim miescie i uwazaja po nie kąt ze nie chce sie chwalic ale (za kozaka)

ale chyba moja nerwica zaczela sie wlasnie przez alkohol, zawsze sie balem piwa, wodki, i nie lubialem pic. Ale kiedy musialo to nastapic podrastalem i mowilem sie kmplami na 2 baczki po lebku. I chyba wtedy sie nerwica umnie zaczela. Wrocilem dodomu ale ciagle sie czulem ze mam zachwiania, ze mdleje tak jak po alkohol ze niby mi sie kreci w glowie. I tak mi juz zostalo
i wyszlo na to ze mam nerwice :( To bylo jakies 5 lat temu

Teraz ma 20 i ciagle walcze. Jakies 2 lata nic nie pilem chodzilem na sucho na imprezki, ale wiecie jak to jest wszyscy sie bawia a ja stoje. Ale ostatnie 2 latka czesto melanzuje (uprzedzam zadnych dragow nigdy nie bralem boje sie ich strasznie)

alkohol u mnie wywoluje na poczatku lek 1 piwo
2 piwko juz jest lepiej 3, 4, 5 piwko jest wspaniale wtedy moge szalec, ale kac jest straszny i powrot do rzeczywistosci tez, Jeszcze wodki wogole nie pije boje jej sie nie wiem ile wypic zeby bylo oki

Teraz postanowilem ze juz nie bede pil bo mam nawroty i to silnie ciagle biore leki ale teraz w bardzo malych dawkach

pozdrawiam wszystkich alkoholikow kozakow pozdro

przez Krzysztof 09 sty 2006, 15:56
ja tez lubiłem wypic pare piw, ale wczoraj wypiłem ich trochę więcej niż trochę i dzisiaj rano myślałem że zejdę to chyba reakcja na leki? Czy powinienem w ogóle zrezygnować z alkocholu? Jakie macie doświadczenia w tym względzie?
walczący

przez cicha woda 09 sty 2006, 16:00
Od miesiąca biorę leki (Seronil), lekarz mi powiedział że w trakcie brania leków nie powinno się przesadzać z alkoholem więc moje wyjście po pubu ogranicza się do wypicia jednego piwa. Po prostu boję się wypić więcej w trakcie brania takich leków.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Olka 09 sty 2006, 16:02
Krzysztof napisał(a): to chyba reakcja na leki? Czy powinienem w ogóle zrezygnować z alkocholu? Jakie macie doświadczenia w tym względzie?

hem......znow bede nie poprawna....i znow nie po książkowemu. Ja brałam leki ale nie rezygnowałam z piwka......nie zauwazyłam bym jakos inaczej reagowała na alkohol. Ale leki sa rozne i rozni sa ludzie.......... dlatego nie namawiam i nie polecam, kazdy bierze odpowiedzialnosc za siebie:)

przez Krzysztof 09 sty 2006, 16:06
Czy seronil jest z tej samej grupy co asentra?
walczący

przez cicha woda 09 sty 2006, 16:12
nie jestem pewna, substancją główną Seronilu jest fluoksetyna.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Olka 09 sty 2006, 16:45
Krzysztof napisał(a):Czy seronil jest z tej samej grupy co asentra?

seronil i asentra to ta sama grupa ssri, roznia sie tylko substancja:)

przez mikolaj 09 sty 2006, 17:59
ciekawaosc pierwszy krok do :lol: :lol: :lol: :lol:

o to chodzi ze wsyztscy mnie znaj w 10 tys miasteczku, zawsze mnie widza w z moja ekipa, poprost swiatowy chlopok heheh :)

no moze z kozakiem przesadzilem

przez Olka 09 sty 2006, 19:55
mikolaj napisał(a):ciekawaosc pierwszy krok do :lol: :lol: :lol: :lol:

o to chodzi ze wsyztscy mnie znaj w 10 tys miasteczku, zawsze mnie widza w z moja ekipa, poprost swiatowy chlopok heheh :)

no moze z kozakiem przesadzilem

Swiatowy chłopak mowisz?..........ale w telewizji jeszcze nie występujesz.......hehe :lol:

przez DarkAngel 09 sty 2006, 20:33
mikolaj, uważaj, abyś pewnego dnia nie obudził sie jako sandałek. Sam, w okół pusto, a tu zima.............. :wink:
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg