Nerwica a alkohol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez venom 23 kwi 2006, 07:14
kratka z xanaxem to jest jeszcze pryszcz, kiedys zmieszalem ze stilnoxem (chyba nie musze tlumaczyc na co to jest) i zona mi opowiadala ze spolem 1,5 doby nic kompletnie nie pamietalem , pozdrawiam
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez anita27 24 kwi 2006, 08:47
A ja sobie wypije,oczywiscie w granicach rozsadku.Choc zauwazylam,ze kiedy jestem po lekach to czuje sie gorzej niz gdy wypilam alkohol wczesniej nie zazywajac ze trzy dni lekow.Kurcze wiem ze nie powinno sie mieszac jednego z drugim ale nie moge sobie odmowic jednego i drugiego a watroba siada

przez weronika 24 kwi 2006, 13:24
nie wiem jakie leki ty bierzesz, może spytaj lekarza czy możesz trochę wypić, ja biorę bardzo duże dawki trzy effectiny i przeciwpsychotyczny zolafren i upiłam się już kilka razy, trzy piwa wypiłam i nic mi się nie stało

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 24 kwi 2006, 16:34
ja wybieram jedno i drugie :) i nerwice i picie mi to nie przeszkadza

przez shadow_no 24 kwi 2006, 16:48
Na mnie alko nie ma wpływu negatywnego, a przynajmniej nie jest on przezemnie zauważalny.
Fakt, że nie przesadziłem nigdy, chociaż na weselu ostatnio wypiłem 7 kieliszków i dwa drinki. Jedynym efektem był trądzik na drugi dzień. :D (lecze się na to paskudztwo) co do lęków, było normalnie.
Natomiast często piję piwo, czasem jedno, czasem dwa, nie więcej. Nigdy nie zaszkodziło.

Pozdro.

Ps. Aha, z tabletek to łykam aktualnie Asentrę 50mg rano, i Betaloc ZOK (na serducho) 25mg (lub 50mg, nie pamiętam :X)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez venom 24 kwi 2006, 16:56
co to jest 7 kieliszkow i dwa drinki (drinki sa dla kobiet :) ), ja dziennie biore 1g xanaxu i pije conajmniej 6 piw oraz co najmniej 0,2 vodki , mi to nie przeszkadza, ale nie znaczy ze innym nie moze zaszkodzic , pozdrawiam :)

przez cicha woda 24 kwi 2006, 17:51
venom napisał(a): ja dziennie biore 1g xanaxu i pije conajmniej 6 piw oraz co najmniej 0,2 vodki , mi to nie przeszkadza

Codziennie? :shock:
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez venom 24 kwi 2006, 17:52
prawie codziennie :)

przez seba 25 kwi 2006, 01:37
Venom,ty sobie tak lykasz Xanax popijajac piwkiem.Teraz jest fajnie,ale za jakis czas jak trzeba bedzie odstawic to moze sie okazac,ze po scianach bedziesz chodzil:)NIe straszac,wiem z wlasnego doswiadczenia:)

przez Aga1 29 kwi 2006, 18:11
ja uważam że albo leczenie , albo picie , przy niektórych lekach nawet kawa jest nie wskazana , :!: :!: :!:

przez kratka 29 kwi 2006, 18:41
nie popadajmy w skrajności... ja biore seronil i moge pić, bo fluoksetyna nie ma stwierdzonych interakcji z alkoholem. zresztą to wszystko ZALEŻY. od pogody, od człowieka, od humoru. kiedyś wypiłam sporo po zażyciu dużej dawki cloranxenu i nie bylo mi nic, a znów jedna tabletka xanaxu plus 2 lane piwa i urwał mi się film.

przez iwo4 29 kwi 2006, 19:12
Ja nie biore zadnych lekow a i tak nie moge pic:( Wczoraj wypilam zaledwie 2 piwa a potem bardzo zle sie czulam... niepokoj i lęki... kiedys pilam 6 piw i jedyne co mialam to kaca
Witajcie wsród "wybranych"...

przez cenedra_20 29 kwi 2006, 19:18
A ja leków nie biorę a alkoholu i tak nie piję bo nie lubię. Czasem lampkę wina, ale na tym koniec. :D
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

Alko moim lekiem

przez NcL 29 kwi 2006, 20:46
Witam wszystkich jestem nowym uzyt. Lecze sie prawie rok chodz niewiadomo nawet na co.. ostatnio wpadl moj psychiatra ze mam nerwice tez mi odkrycie ;] heh... no ale co chcialem was sie zapytac czy jak sie wstawicie to czujecie sie swietnie ? niemacie lekow itd?? mozecie z kazdym gadac itd?? bo ja jak nie pije to mam leki cisnienie troche mi skacze mam mysli lekko depresyjne .... chodz ostatnio robie cwiczenia napinam miesnia i rozluzniam i powiem wam ze to pomaga dodajcie do tego jeszcze zdanie w glowie jak cos sie dzieje ze "Nic mi sie nie stanie ,jestem silny dam sobie rade " i to czyni u mnie jakies postepy ;] powaga... 3m sie :evil: alko moim lekiem ;]
NcL

Sortuj wg