Z czego się utrzymujecie?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Z czego się utrzymujecie?

przez aldara.35 03 paź 2008, 22:55
Nie wrobelek nie do Ciebie,do specjalisty od ....niedoborow :mrgreen:
I popieram to co napisalas do Walerianki ,,rob tak aby Tobie bylo dobrze,,....i nie uciekaj:)

przez waleriana 03 paź 2008, 23:08
Aby mnie bylo dobrze...potrzebowalabym cos wiecej niz autoerotyzm :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

przez wróbelek Elemelek 03 paź 2008, 23:11
no nie o to chodziło ;] innymi słowy można powiedzieć 'walcz o swoje'... widze że trzeba sie mocno zastanowić zanim się coś napisze ;>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez waleriana 03 paź 2008, 23:17
Ej Wrobelek! Usmiechnij sie- co zrobic innego w wieczor piatkowy samotny! :P

przez aldara.35 03 paź 2008, 23:21
WRRRR wszyscy wiemy o co chodzi :)
Waleriana ! Cos Ty zrobiła z ramką?czy to tylko u mnie tak wyjechało?

:D

przez wróbelek Elemelek 03 paź 2008, 23:30
waleriana się aż tak roześmiała ;) u mnie też tak jest :P
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez waleriana 03 paź 2008, 23:33
No! rozwalilam ramke! ramke piśmienna i ...obyczajową:D

przez ewa125 04 paź 2008, 09:10
waleriana ale czy ktos cie wyrzuca z forum? jejku to juz nie mozna miec innego zdania!? po to chyba jest forum zeby dyskutowac a nie od razu z dupciami wychodzic. a ty juz sie obrazasz.

przez Viridian 04 paź 2008, 10:14
ewa125 napisał(a):glasdkanie po glowce jest ok, ale uswiadamianie sie nawzajem ze nerwica pozbawia nas mozliwosci pracy i zycia normalnego wcale nie pomaga z tego wyjsc.ja chce tylko uswiadomic niektorych ze MOZNA pracowac i zyc "normalnie".

Nie nazwałabym empatii "głaskaniem po główce", raczej - osobom, które chorują na nerwicę łatwiej jest zrozumieć innych chorych. Trudniej jest porozmawiać z osoba zdrową.

Ale co do tego, żeby próbować studiować/pracować i w ogóle wychodzić z domu, to się zgodzę. Mnie pomógł w tym psychiatra; uświadomił, ze zamykanie się w domu tylko pogarsza chorobę.

PS

Hmm, a co do ulicznych grajków - facetów z gitarą tu sporo, ale z tańcem brzucha ani jednego nie uświadczysz, aż szkoda :P

przez ewa125 04 paź 2008, 11:53
ja rowniez wiem jak to jest miec nerwice, nie ejstem z tych zdrowych, chociaz najgorsze juz za mna (mam nadzieje). ok, dla jednego lepiej jak przeczyta ze inni tez maja zle ( mi tez to pomagalo) a dla innego lepiej jak ktos krzyknie - hej, jestes zdrowy, nie pozbawiaj sie marzen, nie pozbawiaj sie ZYCIA. mozesz zyc, mozesz ptracowac i uczyc sie. wcale nie znaczy to jednak ze mowie komus - dzisiaj juz musisz isc do roboty 10 godzin dziennie i nie masz prawa narzekac, nie masz prawa czuc leku. napisalam juz wczesniej ze najlepiej zaczac powoli ale COS ROBIC a nie pocieszac sie ze inni tak tez maja i dalej siedziec w domu. nerwica niestety sama nie przejdzie od tak sobie. na prawde nie pisze tego zeby sie madrzyc albo zeby kogos urazic. wiem ze nerwicy sie nie udaje, ona jest, te wszystkie leki, drgawki i glupie mysli sa i nikt sobie tego nie wymysla ani nie wmawia. po prostu ja sie nie zamknelam w domu i mimo wszystko pracowalam (mimo ze czulam ze wogole to ktos inny tam jest i rozmawia z wszystkimi pacjentami a nie ja ) i sie oplacilo!!! czyli moze to jest jakas droga ku wyzdrowieniu... nawet jak sie to na poczatku wydaje niemozliwe.

przez DarkAngel 04 paź 2008, 15:10
Ewa, czy Ty nie widzisz że to uświadamianie jest istna walką z wiatrakami. Odpóśc sobie, ja tak zrobiłem pare miesiecy temu i jestem o niebo
szczęśliwszy nie czytając, nie słuchajac ubolewań i żalów. Każdy musi w swoim zyciu dojść do pewnego miejsca sam, w którym powie "Tak dalej byc nie może, musze cos z tym zrobić". Tak więc zapraszam Cię na kawę, a reszcie zycze powodzenia. ;)
Kochajacy aniołek :*
Obrazek
ExModerator

przez waleriana 04 paź 2008, 15:58
Oh jeju--zakochana para:))

---- EDIT ----

DarkAngel, Powtarzam jak mantrę- niektorzy nie zrozumieli TEMATU . nIE PYTALAM -JAK SOBIE RADZICIE-CO JECIE ZA LEKI I JAKICH LEKARZY ODWIEDZACIE-CZY MOZE LEZYCIE W LOZKU-Zadalam proste pytanie: UTZRYMUJECIE SIE Z CZEGO-SKORO NERWICA CZY AGORAFOBIA POTRAFI SKUTECZNIE ZATRZYMAC W DOMU!!! TRUDNE DO POJECIA PRAWDA?? WSZYSCY WYLECZENI POWINNI NIE ODPOWIADAC NA TEMAT I ZAJAC SIE JUZ NOWA JASNA STRONA ZYCIA.
POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez DarkAngel 04 paź 2008, 16:42
ALE JA CI JUŻ ODPOWIEDZIAŁEM NA PYTANIE, A TY MNIE ZAGASIŁAŚ.
PO ZA TYM NIE KRZYCZYMY NA FORUM....ZROZUMIANO!!!
Obrazek
ExModerator

przez Misiek 04 paź 2008, 16:45
Spokojnie...

Sortuj wg