Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez agusiaww 24 kwi 2009, 18:03
Sewila to na pewno nerwica skoro badania masz ok, to ze bierzesz lek nie oznacza ze nerwica nie bedzie powracac, a moze wrocic.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez katie124 24 kwi 2009, 18:30
sewila napisał(a):Ze mną ostatnio dzieje się coś dziwnego. Mam zawroty główy, najgorsze rano, ale potem tez. One są połączone z takim dziwnym uczuciem wewnętrznego rozpierania i trzęsienia się. Do tego jeszcze jest mi trochę niedobrze, mam wrażenie, że zemdleję, mam uderzenia gorąca. Nie wiem jak to wszystko nazwać. Nie pomaga mi Cloranxen:( Miesiąc temu robiłam badania ogólne: morfologia, cholesterol, tarczyca, ob. Wszystko wyszło rewelacyjnie, więc zakładam, że nie jestem ciężko chora. Czy to znowu wraca nerwica? Czy to może przez antybiotyk, który brałam?
Miał tak ktoś? Proszę o jakąś radę

Ja rok temu miałam identyczne objawy jak Ty!!!! Straszne zawroty głowy, telepało mną i niedobrze mi było!!! Wszystko tak samo!!!! Tez się przebadałam i nic nie wyszło, poszłam do psychologa, zastosowałam się do jego zaleceń i trochę czasu minęło i przeszło!!!! Ale nerwica wraca do mnie, bo przestałam rozładowywać stres, jak już było dobrze, i teraz znowu mam ataki, ale tym razem robi mi się słabo....

[Dodane po edycji:]

A co do objawów, ma ktoś takie jak ja? Chodzi mi o to, że np. wczoraj podczas stresującej rozmowy zrobiło mi się słabo i miałam uczucie jakbym zaraz miała paść!!! Położyłam się i zaczęłam się trząść i szum w uszach miałam !!! Ma ktoś tak????

przez Ella_ 27 maja 2009, 06:32
Ja mam z kolei taki problem...Mam fobię społeczną i w stresujących sytuacjach zasycha mi w ustach i na ustach tworzy sie taki biały pasek (nalot) ze śliny :cry: Ma tez ktos tak i wie jak sobie z tym poradzic?Biore Wellbutrin ( nie na fobie) i doraznie Zomiren, ale akurat na to nie pomagają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dzulix 28 maja 2009, 14:05
Witam
Czy ktos zażywa zoloft, dajcie znać jakie macie objawy i jak długo trwa przyzwyczajanie do leku
dzulix

dzulix napisał(a):Witam
Czy ktos zażywa zoloft, dajcie znać jakie macie objawy i jak długo trwa przyzwyczajanie do leku
dzulix

przez lena78 28 maja 2009, 21:20
Ja mam tak: nazywam to zawrotami głowy chociaż własciwie w głowie jako tako mi się nie kręci tylko mam uczucie jakbym zaraz miała upaść, jakbym mdlała, coś jakby zaburzenia równowagi. Do tego trochę mnie mdli czasami. Jest to koszmarne i strasznie mi utrudnia normalne funkcjonowanie. Do tego dochodzi lęk przed wychodzeniem z domu, przed jazdą środkami komunikacji, a jak już mam gdzieś dalej pojechać to jest horror........Mam też problem z wysiedzeniem na zajęciach na uczelni, bo zaraz wydaje mi się, że będzie mi słabo, że spadnę z krzesła, nie daję już sobie rady.........:(

przez dzulix 29 maja 2009, 08:45
No właśnie mam takie same objawy nie wiem jak można z tym żyć. Dzisiaj mam 13 dzień brania zoloftu i generalnie żadnej poprawy. Ciagle zawroty, kołotanie serca, uczucie jakbym miała zaraz zemdleć - uczucie masakryczne. Nie wiem czy jeszcze czekać, czy lepiej odstawić ten lek może on juz nie zadziała? :(

przez Agal 29 maja 2009, 08:56
dzulix napisał(a):No właśnie mam takie same objawy nie wiem jak można z tym żyć. Dzisiaj mam 13 dzień brania zoloftu i generalnie żadnej poprawy. Ciagle zawroty, kołotanie serca, uczucie jakbym miała zaraz zemdleć - uczucie masakryczne. Nie wiem czy jeszcze czekać, czy lepiej odstawić ten lek może on juz nie zadziała? :(

Wpisz w wyszukiwarkę zoloft, są odpowiednie wątki na temat leków. Ja znalazłam np. taki: zoloft
Z moich doświadczeń z lekami, trzeba około miesiąca, żeby organizm się przyzwyczaił i żeby było widać efekty, ale to jest dość indywidualna sprawa.
Kiedyś będę wolna!

przez linka 29 maja 2009, 09:03
dzulix, 13 dni to za mało, trzeba cierpliwości tak jak pisze Agal, miesiąc to minimum przy ocenie czy lek w ogóle zaczął działać.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Madzialenka 04 cze 2009, 09:41
Witam wszystkich!Od 1,5 miesiąca zażywam Rexetin.Po trzech tygodniach nastapiła znaczna poprawa.Zniknęły zawroty głowy,otępienie itp.czułam sie wspaniale.Jednak teraz znów wszystko wróciło.Miałam ostatnio troche stresu,ale czy to możliwe aby w trakcie brania leku nastąpił nawrót nerwicy?Pozdrawiam!

przez Dorcia 04 cze 2009, 13:20
Madzialenka! ja mam tak samo, jak tylko coś się wali i zaczyna mi sie stres to znowu mam objawy, a jak jest w miare spokój to czuję się dośc dobrze.
Pozdrawiam. Oby jak najmniej stresu, a najlepiej wcale.

przez Madzialenka 04 cze 2009, 15:56
Dziękuję Ci Dorcia!Mam nadzieje,że to minie i ze nie jest to coś poważnego.Pozdrawiam!

przez Donkey 04 cze 2009, 18:34
Może masz po prostu slabsze dni- trzeba przeczekać a zobaczysz że bedzie dobrze..

przez dzulix 05 cze 2009, 09:19
Dziękuję za odpowiedź
Dzisiaj jest 20 dzień brania zoloftu i nadal wydaje mi się, że ten lek na mnie nie działa
Nie czuję żadnego przypływu energii, nadal zawroty głowy i kołotanie serca, nawet napady lęku. Nie wiem co robic czy zmienić lek na inny, czy nadal czekać :?

Re: Zawroty głowy

przez znerwicowana2009 07 cze 2009, 20:30
madziaq1 napisał(a):Witam wszystkich

chcialabym porozmawiac z kims kto ma prblem zawrotów głowy. U mnie to jest problem nr 1,mam je prawie caly czas czuje sie tak jak bym kolysalam sie na statku. A w oczach mam obraz jakby za mgłą i po prostu zle widze.Proszę o odpowiedzi

współczuje Ci bo ja miałam to samo i czasem mi sie tak zdarza.... i od jakis paru miesiecy wiem ze to nerwica.... jak z tym sobie radzic.... hmmm sama niewiem mecze sie bo jak mnie złapie jednego dnia to trzyma z tydzien i najdziwniejsze jest to ze zdarza mi sie tak jak mam weekend czyli dwa dni wolne od pracy,bo przez caly tydzoien jestem spieta,pracuje i nie mam takich objawow,moze to jest jakis stan rozluznienia,informacjia dla muzgu ze dzis nie mosze nic zrobic i takie objawy wystepuja,gdy ktos wie jak temu zarazdic to niech napisze do mnie ... pozdrawiam nerwuski

Lu_80 napisał(a):Ja mam zawroty głowy i widzę przez mgłe, niewyraźnie pomimo okularów (dopasowane podobno idealnie). Widze rzeczy tak ogólnie - nie mogę na niczym skupić wzroku. Takie patrzenie w dal... cięzko to opisać...:( PS. Efekty bez brania leków :/

mam tak samo !!!!!

madziaq1 napisał(a):Witam wszystkich

chcialabym porozmawiac z kims kto ma prblem zawrotów głowy. U mnie to jest problem nr 1,mam je prawie caly czas czuje sie tak jak bym kolysalam sie na statku. A w oczach mam obraz jakby za mgłą i po prostu zle widze.Proszę o odpowiedzi

mam taka samo !!!! z pol roku u mnie to trwalo po dwa tygodnie non stop z przerwa np.tydzien i od nowa hulanka,teraz odpukac mnie to nie dopada ale mam inne problemy z nerwica tak jest!!!ja ma etapami albo bole,kolatanie serca-albo zawroty glowy-problemy z widzeniem-problemy zoładkowe!!! to wszytsko za sprawa nerwicy

Sortuj wg