Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez lidzia8704 23 lut 2009, 15:38
Princessa
Dziekuje za słowa otuchy,ktore są dla nie bardzo ważne..Ja miałam jednak zwykła tomografię a nie nie angio..itd..(chodzi o tą specjalna funkcje do badania układu naczyniowego)..także nie wiem na ile mam w to wierzyć..Chciałabym całym sercem ..ale to jest silniejsze ode mniedlatego pisze..
A jakie miałaś objawy?Czy juz wszystko wporzadku?Jakie leczenie?Duzo zdrowka Ci zycze Princessa

[*EDIT*]

Princessa dziekuje Ci..
Ale ja miałam zwykła tomografie nawet bez kontrastu a Ty pewnie miałaś angio(z funkcja badania naczyn i zył)..Jakie miałaś objawy tego naczyniaka?Czy już po wszystkim??

przez Princessa 23 lut 2009, 16:36
Wiem o nim od 10 lat, więc miałam wszelkie mozliwe badania nie raz. Ale juz na EEG wyszło ze cos jest, pozniej tomografia zwykla wykazala ze to nacyniak, rezonans potwierdzil w jakim miejscu.Potem angiorafia itp. Leczyłam sie embolizacyjne i naswietlanie mialam, ktore nie pomogło. Rowniez jestem o dwoch wylewach. Teraz w Niemzech robili mi tez badania.. Tomografie, rezonans i EEG, i tez trudno mi uwierzyc ze juz go nie mam. Mam tey cyasami lęki, ze dostaję wylewu, szczegolnie ze prawa strona jest porazonaa i dziwne na niej czuje. Ale staram sie w t uwizyc i zyc z ta swaidomościa ze jest wszystko dobrze. Pozdrawiam

[*EDIT*]

A objawy...To sie zaczęło od bólow glowy i dretwien na reke i twarzy. Pozniej juz tylko glowa mnie bolała, nic wiecej.
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

przez lidzia8704 23 lut 2009, 17:06
Kurcze bo ja mam takie same objawy i cholernie sie boje i jeszcze przytykami uszy z tego ucisku(jakby mi sie mozg trzasł)...umieram ze strachu,że mnie poprostu zlekceważyli...nie chce wydawac 400 zł na rezonans skoro mam zwykłe TK(nie stac mnie)...ale chyba zaryzykuje..Bo Wydaje mi sie ze to zostało przeoczone albo nic nie wykazało...EEg mam dopiero 4 marca:-(niby niedługo a dla mnie to wieczność...POMOCY!!!Wiem ze moje zachowanie jest chipochondryczne ale co ja poradze jak sie czuje fatalnie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Princessa 23 lut 2009, 17:23
Przytykane uszy to też mam, ale t jest od nerwicy. Musisz uwierzyć lekarzom, takie choroby trudno nie przeoczyć.

przez lidzia8704 23 lut 2009, 17:31
Princessa ale oni z gory potraktowali mnie jako znerwicowaną...a ja czuje jakbym miała tetniaka...to uczucie ucisku mam juz od ponad dwoch tygodni..i nie przechodzi..wrecz przeciwnie czuje ze jest coraz gorzej..a w ktorymmiejscu Cie uciskała głowa?bo mnie z tyłu i na czobku głowy..sztywnieje mi kark jak opuszczam głowe..lewa reka mi dretwieje i usta..Choroba boooje sie chce mi sie wyc...

przez Princessa 23 lut 2009, 17:35
Naczyniak, tetniak nie uciska glowy..tego sie nie czuje. Z z nerwicy tez moze ci dretwiec reka, usta. A kark ci dretwieje z nerwicy. Tu kazdy ma takie objawy. Nie wmawiaj sobie. Przez to jeszcze gorzej się czujesz.

przez stopek 24 lut 2009, 17:44
Witam wszystkich. Nerwica to straszna choroba, ale jakoś sobie z nią radze. Moim zdaniem podstawą jest unikanie stresu. Jesli ktos chciałby pogadac, zresztą ja też chętnie poznam osoby chore na nerwicę to zapraszam na gg 6153588.

Pozdrawiam nerwicowców:D

przez secretgirl 25 lut 2009, 14:04
witam...ucisk, sztywnienie, napiecie... glowy, twarzy, barkow, plecow...jakbym miala na glowie kask albo jakby ktos zaciskal mi jakas obrecz...i tak caly czas...marze zeby poczuc sie tak naprawde, calkowicie, zupelnie ROZLUZNIONA I SPOKOJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez lidzia8704 25 lut 2009, 14:19
Secretgirl
Mozesz dokładniej opisać ucisk głowy??w ktorym miejscu?Z tyłu głowy do samego czobka..poprzez cała głowe i szyje??Tak jabys miała scisniety mozg??i wrazenie ze zaraz wybuchnie??Jak sie pochylisz do przodu to jest gorzej??Miałas robione badania?
Buziaki

przez secretgirl 25 lut 2009, 15:01
lidzia8704 Z tym uciskiem to roznie czasem z gory czasem skronie czolo i oczy czasem tyl glowy i szyja a czasem caly leb.mialam cos takiego kilka lat temu, lekarz powiedzial ze to nerwy i stres, teraz wrocilo i lekarz powiedzial to samo (a tak wogole to lekarze zupelnie nie rozumieja tego stanu, ze to nie bol nie jakas migrena tylko ucisk, sztywnosc napiecia i ze leki przeciwbolowe nawet mocne nic mi nie daja...ehhhh).Mysle sobie ze skoro od pierwszego takiego 'stanu' mienelo kilka lat i jakos zyje to moze nie jest to nic powaznego ale mysle o zrobieniu badan, takich powazniejszych badan glowy (mialam tylko rtg kregoslupa kilka razy).POZDRAWIAM:)bardzo to meczace i na dodatek niezrozumiale dla ludzi ktorzy sa obok!!!!

przez lidzia8704 25 lut 2009, 15:52
Dokładnie,jamiałam tomografię.Ale dla mnie to za mało;-)Czuje jakbym miała najgorsze..:-/Mi az uszy przytyka..:-(i ie wiem jak sobie pomoc,bo nic nie pomaga..ja nie jestem w stanie normalnie funkcjonować..

przez secretgirl 25 lut 2009, 15:57
tak u mnie pierwszym razem zaczelo sie od przytkanych uszu, teraz tez to mam...najchetniej bym lezala bo to napiecie miesni jest meczace.

przez lidzia8704 25 lut 2009, 16:35
Kochana ja wczoraj prlezałam cały dzien w domu:-(spałam do13.00...i zmuszałam sie mocno zeby cokolwiek zrobić,a jak juz robiłam to na raty...dzisiaj mam bardzo meczacy dzien bo wstałam juz o 7.00 do 17.00 jestem w pracy..i potem jeszcze ucze angielskiego..
P.S-Skad jestes i ile masz lat?

przez Margaryna9 25 lut 2009, 22:16
Od dwoch dni mam zawroty głowy ale tylko kiedy chodze. Miał ktos cos takiego ? te zawroty sa cały czas jak chodze :/

[*EDIT*]

w sumie to nie wiem czy to zawroty czy cos z zmysłem równowagi ://
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Sortuj wg