Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez fobia 16 paź 2008, 03:05
ja rowniez miewam uczucie sciskania w glowie tzw. helmu i boli mnie cala glowa od czola do karku. tylko najgorsze, ze dzisiaj do tego doszedl taki przeszywajacy-ostry bol z prawej strony kolo ucha, trwa zaledwie kilka sekund ale jest bardzo bolesny. mial ktos cos podobnego?

przez Misiek 19 paź 2008, 23:25
fobia, to minie, ja na początku miałem uczucie chełmu ale już mineło...

przez rudzia 24 paź 2008, 01:49
Bardzo, bardzo prosze o odpowiedź:)
Choruję całe życie, jestem po przymusowym odstawieniu leków (stimuloton) i mam bardzo dziwny objaw, którego nigdy wcześniej nie miałam, ale też nie znalazłam w Waszych wypowiedziach - otóż coś jest z moimi oczami, mam wrażenie, że jakoś inaczej patrze, gdy przekręcam oczy - patrzę w bok, one jakby nie nadążają, tak przeskakują po jakimś czasie, nie wiem jak to wytłumaczyć, w dodatku cały czas mnie bolą, jakby pulsują, najgorsze, że na niczym nie mogę się skupić, a powinnam!!!!
Napiszcie szczerze, czy też to przechodziliście, chciałabym się trochę uspokoić.
Wiem że za kazdym nawrotem objawy sa zupełnie inne, oprócz tych "regulaminowych" - tego nie miałam jeszcze, i nie wiem czy to ona chce mnie podejść z drugiej strony, czy cos innego.
Dodam, że jestem na początku ciąży, w dodatku silnie pzreziębiona:(
Z góry dziękuję

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 24 paź 2008, 02:14
Może to wszystko skumulowany skutek odstawienia, przeziębienia, dużego wysiłku organizmu? A co lekarz na to mówi?

przez rudzia 24 paź 2008, 03:03
No właśnie jeszcze nie byłam z tym u lekarza, mam to od tygodnia, ale nie mogę wyjść z domu z racji przeziębienia:(

przez Misiek 24 paź 2008, 08:01
rudzia, Nie czekaj idź do lekarza..

ból głowy

przez kisok 16 lis 2008, 16:42
Witam!
Od około miesiąca mam dziwne bóle całej lewej strony głowy. Boli mnie zawsze jak o tym myślę. Boję się, że to jakiś guz. Czy Wy macie podobne objawy?

Re: ból głowy

przez aalpine 16 lis 2008, 22:44
Ja mam od niedawna silne bóle całej głowy... pulsujące i w dodatku czuje gorycz w ustach która może pośrednio wynikać z nerwicy...

przez czachor 16 lis 2008, 22:59
A ja z kolei miewam czasami (migrenę z aurą),to takie świństwo które powoduje zaburzenia wzroku a później strasznie boli baniak .Kiedyś panikowałem ,dopiero teraz dowiedziałem się co to .Najgorsze że jestem zawodowym kierowcę i z tymi zaburzeniami to lipa :lol:

przez maturzystka 16 lis 2008, 23:18
aalpine - naprawdę czujesz gorycz? Ja też, a nie miałam pojęcia z czego to może być! :shock:
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

przez aalpine 18 lis 2008, 17:58
maturzystka,

jak by to wytłumaczyć.... kiedy przeżywasz długo silny stres napełnia się woreczek zółciowy, kiedy jest pełny "wylewa się" i wtedy czujemy gorycz w ustach...

Sory za język ale chciałem to ładnie napisać ;)

przez danuta2543 18 lis 2008, 18:24
Ja tez dołączam się bo od 4 dni tak mnie boli głowa ze szok i dodatku oczy mnie bolą .

przez Jovita 28 lis 2008, 20:13
Bole glowy moga byc napieciowe , spowodowane wlasnie "nerwica" , ogolnie problemami dzieki ktorym zapadamy na te "piekna" chorobe , jendym bedzie sie kumulowala wlasnie w glowie innym bedzie niedobrze jeszcze inni beda sie dusic. Zeby byc spokojnym mozna porobic sobie badania zeby wykluczyc ewentualne chorobska, a jelsi nic nie wychodzi to jest to pewne ze jest to wywolane wlasnie problemami psychicznymi.
Moj kolega od 4 lat cierpi na napieciowe bole glowy, od 4 lat nie ma tygodnia zeby nie bolala go glowa , ale ten bol jest nieporownywalny do zwyklego bolu glowy,nie moze sie poruszac i nawet z bolu mdleje, musi brac tramal bo tylko tramal wtedy na niego dziala , bierze juz ten tramal wlasnie od 4 lat, bole glowy odbieraja mu chec zycia, po tramalu ma caly dzien zwalony bo jak wiadomo jest to juz lek bardzo mocny na morfinie po nim jest tylko morfina.. Samo branie tego leku doprowadza go do nerwicy.. Po prostu juz sie uzaleznil bo przez 2 lata bral tramal prawie dzien w dzien.. Wiec zastanowcie sie czy oby na pewno ten bol glowy jest silny..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez eligojot 28 lis 2008, 21:04
Jovita, to co przechodzi Twój kolega to ma się nijak do nerwicy. Tramal? To się bierze przy nowotworach, uszkodzeniach kręgosłupa. Mam nadzieję, że miał rezonans głowy i badania na choroby zakaźne. Nerwice to nie masakryczne dolegliwości fizyczne uniemożliwiające życie...
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg