Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez VTEC 11 sty 2008, 15:19
" Z tego co widzę to lek SSRI, ich nie można odstawiać z dnia na dzień."

to nie jest regułą , ja odstawiłem z końcem roku i oprócz większej derealizacji nie mam żadnych nieporządanych objawów .

chciałbym trochę zawrotów głowy , ale cóż .. :mrgreen:
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

wiki

przez wiki 11 sty 2008, 17:37
monia, ja miałam tez takie uciski i mrowienia w skroniach , i przy tym rosło mi cisnienie to była oczywiscie i jest nerwica i nic wiecej , nie wydaj kasy na zadnych specjalistów, bo to jest nerwica , tylko i wyłacznie . ja od pieciu lat mam to swinstwo , ale te uciski i mrówki miałaM NA POCZATKU jak mnie to dopadło i dopóki nie zaczeły działac leki ,przez dłuzy okres z przerwami brałam fevarin i spamilan oraz afobam , kiedy zaczeły działac nastapił przełom poprostu znikneły mrowienia, pózniej przez kilkalat było raz lepiej raz gozej ale nigdy nie tak potwornie jak za pierwszym razem, a teraz jestem w ciaży , za trzy tygo dnie rodze .przez cała ciąze miałam zawroty głowy to mnie dobiło , nie mozna z tym normalnie zyc , nafdal nie wychodze z domu bo sie boje ze zemdleje i koniec, ciąe przechodze fatalnie , biore tylko relanium który przepisał mi ginekolog, te zawroty głowy wiem że to tylkoooooooo albo az nerwica i za cholere nie chca puscic , ja tez juz mam dosyc tego cholerstwa , nie moge sie cieszyc nawet że bede miec corke jeszcze w tym miesiacu bo tak mi dopipszaja te zawroty a na dodatek doszła mi depresja ZWIAZANA Z CIĄŻA , OSZALEC MOZNA, TAK WIEC POCIESZ SIE FAKTEM ZE INNI TEZ MAJA PROBLEMY I JAKOS TRZEBA ŻYC , BO TAK JUZ JEST
WIKTORIA 82

przez moniczka_toruń 11 sty 2008, 18:17
Polecam krzesło obrotowe ;-)))) Na bank zadziała :))))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VTEC 11 sty 2008, 21:26
moniczka_toruń napisał(a):Polecam krzesło obrotowe ;-)))) Na bank zadziała :))))

nie liczy się ... zresztą wole zawroty z zaskoczenia :mrgreen:
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez pinka2403 11 sty 2008, 22:43
WIKI JA URODZIŁAM 1,5 ROKU TEMU CHŁOPCA I TEŻ NA POCZĄTKU BRAŁAM RELANIUM A PÓŻNIEJ JUZ NORMALNE LEKI,BO NIE DAWAŁAM RADY.ŻYCZĘ TOBIE LEKKIEGO,SZYBKIEGO PORODU I ŚLICZNEGO ZDROWEGO BOBASKA;-).POZDRAWIAM PINKA

przez Moniczka 12 sty 2008, 15:02
Nie wiem co o tym myslec,naprawde.Czy wasz scisk tez byl tylko z jednej strony glowy? W moim przypadku jest to po prawej,do tego bol ucha,scisk w szyi.Boje sie,czy czasem to nie zapalenie wezlow,tetnicy itd.Jak scisk zlapie to jest tak silny,ze nie czuje tej polowy ciala,bol jest az piekacy i czy to jest wlasnie nerwica????? Ta by dotykala obu stron glowy.Lekarz orzekl neuralgie,ale na necie pisze,ze ta lapie pare razy dziennie ale po minutce,dwoch a mnie to trzyma dlugo:( O dziecku marzylam,ale nerwica zabrala mi to marzenie na dobre,wiem ze nie podolam :cry:
Moniczka

przez cleo27 12 sty 2008, 18:26
Moniczka napisał(a):Nie wiem co o tym myslec,naprawde.Czy wasz scisk tez byl tylko z jednej strony glowy? W moim przypadku jest to po prawej,do tego bol ucha,scisk w szyi.Boje sie,czy czasem to nie zapalenie wezlow,tetnicy itd.Jak scisk zlapie to jest tak silny,ze nie czuje tej polowy ciala,bol jest az piekacy i czy to jest wlasnie nerwica????? Ta by dotykala obu stron glowy.Lekarz orzekl neuralgie,ale na necie pisze,ze ta lapie pare razy dziennie ale po minutce,dwoch a mnie to trzyma dlugo:( O dziecku marzylam,ale nerwica zabrala mi to marzenie na dobre,wiem ze nie podolam :cry:

Moniczko mysle,ze lekarze się nie myla,ze to jednak neuralgia jest. Każdy organizm jest inny i inaczej takie rzeczy odczuwa wiec nie sugeruj się za bardzo tym,ze napisali,ze chwyta tylko na minute bo Ciebie moze chwycić na dłużej.
oj....pózniej coś napiszę!

przez pinka2403 12 sty 2008, 23:04
monia to może być ból napięciowy-ja miałam po lewej stronie głowy tak od czubka a w sumie to cała lewa półkula mnie bolała,to tego stopnia,że myslała,że mam guza i tak sie męczyłam rok aż dostałam leki od neurologa i przeszło ale czasami mnie jeszcze chwyta:-( i potrafi trzymać bardzo mocno i długo ale wiem,że nic to grożnego nie jest,mioja mam tez to ma-to są tzw.bóle napieciowe,póki nie wyciszysz nerwów będziesz to miała

przez Moniczka 13 sty 2008, 18:40
A czy przy tych bolach bola was tez uszy i czujecie ich jakby wypelnianie? Lapie mnie to jak leze,albo jak sie budze,czasami sie martiwe ze od tego ogluchne:(
Moniczka

przez pinka2403 14 sty 2008, 01:02
monia ja miałam i mam też od czasu do zcasu przy tych bólach tak jakby w uszach mi cińnienie rosło-tzn.jak jesteś pod wodą TO JEST TAKIE UCZUCIE ,ŻE CIĘ ZATYKA-NAPRAWDĘ NIE PRZEJMUJ SIĘ,SAMA TEGO NIE PRZECHODZISZ TYSIĄCE OSÓB MAJĄ TAKIE OBJAWY,JA MAM NP JESZCZE JAK ODWRACAM GŁOWĘ TO JAKBY CIAŁO SZYBCIEJ REAGOWAŁO A ZA CHCILĘ DOPIERO MÓZG TAKIE UCZUCIE JAK NA KARUZELI,ALBO JAK IDĘ PO ULICY TO MAM TAKIE WRAŻENIE JAKBYM Z PERSPEKTYWY FILMU WSZYSTKO WIDZIAŁA,BYŁA NIEOBECNA-NA POCZTĄTKU BARDZO SIĘ VAŁAM,A TERAZ TO OLEWAM,I STARAM SIĘ ZWALACZAĆ-MÓWIĘ CI IDZ DO DOBREGO LEKARZA,KTÓRY POSTAWI CIĘ NA NOGI:-)

przez Moniczka 14 sty 2008, 09:03
Rozumiem,ale nie mowie o cisnieniu w uszach,znam to uczucie i olewam.Mowie o silnym bolu ucha,takim jak przy zapaleniu ucha,zawsze mnie to lapie przy tym scisku glowy,bol jest tak silny ze az sie skrecam stad sie zastanawiam czy ja nie mam jakichs przezrzutow,czy to nie wyleczona choroba migdalka lub gardla...Naprawde to bol chorobowy,nie nerwicowy.Poza tym jak kiedys bylam u laryngologa to mi powiedzial,ze po tej stronie mam stary wezel chlonny...Co to znaczy?Czy to niebezpieczne?Mysle,ze u mnie kazdy objaw,nawetchorobowy napedza panike stad trudno mi ocenic co jest nerwowe a co nie.Przez prace nie mam nawet jak chodzic po lekarzach,zostaje mi tylko prywatnie po poludniu a na to wiadomo trzeba zebrac troche kasy :cry:
Moniczka

przez pinka2403 14 sty 2008, 19:05
monia słuchaj możesz mieć nerwy tak rozstrojone a nerwica atakuje najsłabsze punkty-u mnie poszło serce i glowa,u ciebie głowa-ucho pewnie nic tam nie ma ale lepiej sprawdzić u laryngologa i jak pójdziesz to nie mów ,że masz nerwicę lękową,zachowuj się jakby ci nic nie było tylko to ucho bo oni wtedy inaczej podchodzą do pacjenta

przez Moniczka 14 sty 2008, 22:02
Ale niejednemu madraskowi stad bedzie lyso! Dzieki uprzejmosci pewnej osoby przeszlam dzis kompleksowe,prywatne badania pod katem uciskow,bolu glowy,dretwien i uszu. Prof.sie usmial po wynikach i dokladnym mnie obejrzeniu.Wszystkie objawy te sa wynikiem rosniecia u mnie trzech kolejnych zebow madrosci,ktore uciskaja mi wezel szyjny,tym samym dajac silne sciski i bole glowy oraz otalgie uszna-czyli bol ucha bez przyczyny! Ble,ble,tegie glowy!!!!!
Moniczka

przez pinka2403 15 sty 2008, 23:24
no widzisz czym się przejmujesz a my myśleliśmy ,że to wszystko wykluczyłaś-wprowadzałaś nas w błąd:-)zdrowiej.pozdraowionka

Sortuj wg