Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pio88 02 paź 2012, 12:05
a czy to minie? bo mam wrażenie jakbym umarł a jednak żyje wszystko przebiega obok mnie a ja jeste ylko statystą mówie coś ale jakby mine nie było.

przez bvb25 02 paź 2012, 18:26
spoko, że minie tylko, że wszystko zależy od Ciebie kiedy;) Dla pewności zrób podstawowe badania. Zapisz się do psychologa, idź z raz do psychiatry, odżywiaj się zdrowo, zażywaj magnez+b6,potas i vigor. Wychodź często do ludzi, omijaj stresujące sytułacje.
Poczytaj sobie trochę o derealizacji/depersonalizacji. pozdro
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez Mightman 03 paź 2012, 10:24
A ja mam inny problem. Może ktoś miał podobnie. Miałem problemy ze skokami ciśnienia. Poszedłem do kardiologa przepisał mi leki ( smieszna dawka bo polowe concoru 5mg rano) i mierze ciśnie rano 120/80 wieczorem podobnie puls niżutki bo rzedu 55-65 ale od kilku dni jak sie uspokoilem z sercem tj nie myslalem o nim to zaczął się ból tępy nie jakiś mocny tylko bardziej denerwujący ze jest z tyłu głowy oraz czasami jakby mi ktoś chciał bębenki w uszach rozsadzić od wewnatrz takie rozpychanie. Cisnienie mam wtedy dobre bo nawet wczoraj byłem w przychodni na uczelni bo zle sie czułem i mi wyszlo 130/70 :| Kiedys mame zawiozlem wlasnie jak ja glowa bolala z tylu głowy i miala rozrywanie w uszach do szpitala bo miala b.wysokie ciśnienie czyzby to siedzialo w mojej podswiadomosci? :|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pio88 03 paź 2012, 18:41
zacząłem brać leki artekis tak się to nazywa wczoraj u lekarza byłem, dziś dalej czuję się odrealniony a nawet mam wrażenie jakbym mi się mózg upośledził brakuje mi słów czasem myślę że się nie wysłowię czy coś to straszne uczucie , nie wiem jak długo stan depersonalizacji czy czegoś innego będzie trwał ciągle mam wrażenie że to co zrobiłem chwile wcześniej czy jakoś we wcześniejszym czasie to sen iluzja. czy to normalne przy nerwicy?

przez Madzialenka 03 paź 2012, 18:52
To całkiem normalne! Nic się nie martw na pewno minie! Na działanie leku musisz jednak trochę poczekać i musisz wiedzieć, że może nastąpić nawet nasilenie objawów. U mnie lek zaczął działać dopiero po 2,5 miesiąca. Jak długo już się męczysz? Pozdrawiam!

przez pio88 03 paź 2012, 19:13
nerwice mam od maja tego roku, a teraz nasilają się obawy wróciłem do domu po 9 miesiącach i tez nie moge się odnaleźć czuje się jakbym nie był wrażliwy , mam nadzieje że nic się złego nie stanie bo czasami czuje że zaraz strace siłe lub kontrole nad sobą, że zwariuje itp itd . mam nadzieję że chociaż te odrealenie minie już wolałem natrętne myśli ajjjjjjjj ehhh ciężko mi strasznie jakiś bez życia jestem a zawsze byłem duszą towarzystwa..

przez bvb25 03 paź 2012, 19:18
dokładnie normalka mnie nawet lajtowy coaxil tak otępił, że mi sie życc odechciało, jutro zaczynam brać lafactin który jest juz mocnejszym lekiem więc pewnie przyszły tydzień mam z głowy.
Mightman Ciebie pewnie nerwica zaatakowała w samo serce, zrób podstawowe badania u rodzinnego i nie przejmuj się przejdzie.
Jak tam Madzialenka się czujesz? Ja dzisiaj miałem jakieś doły, że nie dam rady itp. ale pewnie spowodowane to było zdziwieniem psychiatry, że się tyle z tym męcze:/
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez pio88 03 paź 2012, 19:46
tez mi się odechciewa żyć i do tego ta niealność..mam nadzieje ze gorzej nie będzie. i ze to nie żadna schiza czy inne gorsze coś..

przez Ariel28 03 paź 2012, 20:32
pio88 napisał(a):tez mi się odechciewa żyć i do tego ta niealność..mam nadzieje ze gorzej nie będzie. i ze to nie żadna schiza czy inne gorsze coś..

Zapytaj sie lekarza moze Ci da leki: na normalne funkcjonowanie ja biore Sulipyryd rano czuje sie dobrze po tym jakby nic mi nie bylo, przed snem biore Hydroksyzyne, na ataki paniki doraznie Afobam.

przez Madzialenka 04 paź 2012, 12:55
bvb 25 ja czuję się dobrze. Derealizacja i otępienie minęły. Mam jeszcze gorsze dni, ale ogólnie jest dobrze :smile:

przez pio88 05 paź 2012, 18:12
czasami mam wrażenie jakby mózg mi obumierał albo upośledzał sie plus te odrealnienie i mam wrażenie jakby to postępowało czy ja mogę mieć pląsawice czy coś? nikt u mnie w rodzinie tego schorzenia nie miał... i strasznie się tego boje.

-- 05 paź 2012, 18:23 --

dodatkowo ten uścisk w głowie dziwne myśli a ręce i nogi też drą cały czas nawet powieki.

przez bvb25 05 paź 2012, 20:30
Stary poczytaj trochę opinie ludzi na forach jak się czują w trakcie nerwicy i jak po zażyciu antydepresanta, a potem porówniaj do swojego stanu. Ja od dzisiaj jestem na Lafactinie i czuje sie jak gówno ale trzeba zacisnąć zęby i to wytrzymać. Nie panikuj bo tylko utrudniasz leczenie.

Cieszę się, że Ty Madzialenko zdrowiejesz, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, chociaz w sumie to wiesz;) dzięki temu dajesz nam nadzieję;) pozdro

Doraźnie xanax

przez pio88 11 paź 2012, 21:04
czuje się nieraz już lepiej a nieraz jak gówno taki pusty bez życia i nie moge sobie przebaczyć tych strasznych myśli, które co raz sie pojawiają wiem że to nie moje myśli i nic bym w zyciu złego nie zrobił ale czasami czuje się jakby coś złego miało nade mną przejąć kontrole dużo się modle i mam problem z tym myślami natrętnymi. Wiem że każde z nas ma problemy i se będe modlił i wspierał was w walce z tym nierównym przeciwnikiem. ;)

przez Tukaszwili 13 paź 2012, 05:10
Do tej pory myślałem, że moja nerwica opiera się tylko i wyłącznie na wkrętkach o serce. Chyba się myliłem. Jakieś 15 min temu poczułem uderzenie bólu z lewej strony głowy. Lewa skroń. To było takie chwilowe, sekundowe uderzenia. Zaraz potem coś jakby ucisk. Oczywiście pierwsza myśl - pęka i tętniak :|. Miałem takie bóle w swoich 23 letnim życiu wielokrotnie, ale tym razem z niewiadomych dla mnie powodów przeraziłem się niemiłosiernie. Cały się trzęsę jak pajac i co chwila latam do kibla. Chyba jednak muszę wrócić na psychoterapię, bo ostatnie dni są złe. Na dodatek martwią mnie natręctwa religijne, które dokuczają mi w nocy.

Sortuj wg