Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Madzialenka 23 sie 2012, 12:34
A czy miałaś też derealizację, otępienie, uczucie bycia pijanym?

przez bvb25 23 sie 2012, 12:53
Jak najbardziej mam, ogólnie wszystko mi się zaczęło dzień po imprezie wieczorem tutaj dokładnie opisałem swoje objawy: post951817.html#p951817

Ale w skrócie mam stan zamroczenia/otępienia (jakbym wypił 2 piwa, a był jednocześnie trzeźwy) takie dziwne widzenie świata jakby klatkami, problemy z myśleniem i koncentracją, czasami kołatania serca i zawroty głowy. Szybkie zmęczenie i senność. Taki stan "nie ogara" jak na kacu. Niechec do wszystkiego i lenistwo. Objawy te nasilaja mi się jak się stresuje albo mam jakis wysiłek fizyczny lub gdy dużo mówię(nie dotlenienie?). Sam sobie diagnozę postawiłem nerwica neurosteniczna + lekka derealizacja
Ostatnio edytowano 23 sie 2012, 12:59 przez bvb25, łącznie edytowano 1 raz
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 23 sie 2012, 12:55
Ja mam tak samo, chociaż parę dni miałam przebłyski normalności. Biorę przeszło 4 tygodnie Zoloft, ale nie pomaga :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bvb25 23 sie 2012, 13:00
a jak u Ciebie to wszystko się zaczeło? Jaki tryb życia prowadziłaś wcześniej? Czy ktoś u Ciebie w Rodzinie miał nerwicę? Jak do tej pory się leczyłaś?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez KOLDRA 23 sie 2012, 13:03
Madzialenko te dolegliwości , które ty masz ja miałam i nieraz też mam. Jesteś młoda już wiesz co ci jest. Ja jak byłam w twoim wieku to nie wiedziałam. Strasznie się bałam. Małe dzieci, a matka chora i myślałam, że je osierocę. Dałam radę żyję i raz jest dobrze, a raz źle. Tak jak w życiu . Myślę przecież inni mają jeszcze gorzej.
Pamiętaj tak mi mówi moja mama "Lecz się psychicznie , a będzie dobrze" tzn bierz leki na depresje . Piszecie , że uzależniają a ja powiem Nie. Ja nieraz brałam jak już pisałam 1,5 roku dzień w dzień . Przestawałam brać i nie odczułam uzależnień.
BVB zacznij brać leki jak nie idziesz do pracy np. piątek juz w poniedziałek organizm się przyzwyczai . I dalej będzie dobrze . Piszecie o melisie ona jest dobra ale dla niemowląt aby dobrze spały, a nie dla nas . Ja musiałam bym chyba wypić wiadro . Pozdrawiam Pa

-- 23 sie 2012, 13:08 --

Madzialenko te dolegliwości , które ty masz ja miałam i nieraz też mam. Jesteś młoda już wiesz co ci jest. Ja jak byłam w twoim wieku to nie wiedziałam. Strasznie się bałam. Małe dzieci, a matka chora i myślałam, że je osierocę. Dałam radę żyję i raz jest dobrze, a raz źle. Tak jak w życiu . Myślę przecież inni mają jeszcze gorzej.
Pamiętaj tak mi mówi moja mama "Lecz się psychicznie , a będzie dobrze" tzn bierz leki na depresje . Piszecie , że uzależniają a ja powiem Nie. Ja nieraz brałam jak już pisałam 1,5 roku dzień w dzień . Przestawałam brać i nie odczułam uzależnień.
BVB zacznij brać leki jak nie idziesz do pracy np. piątek juz w poniedziałek organizm się przyzwyczai . I dalej będzie dobrze . Piszecie o melisie ona jest dobra ale dla niemowląt aby dobrze spały, a nie dla nas . Ja musiałam bym chyba wypić wiadro . Pozdrawiam Pa

przez Madzialenka 23 sie 2012, 13:09
Ja leczę się od 14 lat i praktycznie cały czas jestem na lekach. Najpierw przez długi czas pomagała mi fluoksetyna, później brałam jeszcze Citronil, Seroxat i Efectin, ale zaszłam w ciążę i lekarz zmienił mi na Zoloft, który biorę przeszło 4 tygodnie i nic nie jest lepiej. Dostałam w zamian Anafranil, ale boję się go brać.

przez bvb25 23 sie 2012, 13:11
ale masz to non-stop czy z przerwami?

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 23 sie 2012, 13:23
z przerwami rocznymi, albo nawet dwuletnimi, leki zawsze na to pomagały.

przez bvb25 23 sie 2012, 13:54
to dobrze, że to piszesz bo Ja z takimi dolegliwościami bym tyle nie wytrzymał, prędzej czy poźniej bym sobie cos zrobił, bo to nie jest życie. Marzy mi się choć 1 dzień normalności. Dostałem taką fajna tablice od mojej Dziewczyny ze zdjęciami z różnych wyjazdów imprez i fajnych rzeczy co mnie w życiu spotkały i co jakiś czas sobie na nią patrze i marze żeby wrócić do tego co mnie tak cieszyło i nadawało sensu mojego życia ehh...

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 23 sie 2012, 13:57
Przy każdym nawrocie mam takie same myśli jak ty, że dłużej z tym nie wytrzymam. Ile ja bym dała, żeby to minęło :(

przez bvb25 23 sie 2012, 14:00
a Jak przeważnie długo trwa to u Ciebie?

Doraźnie xanax

przez anula83_24 23 sie 2012, 14:01
KOLDRA: Te dolegliwości są u mnie od 2 m-cy i zaczęly sie od anginy ropnej, podczas brania antybiotyku. Wstałam rano i poczułam zawroty głowy które trwaja do dzisiaj :(. Tak jak piszesz latam po lekarzach...rodzina już na mnie dziwnie patrzy (że symuluje). Tez mam dwójke dzieci i najbardziej dobija mnie to że one na tym cierpia bo ja mam okropne lęki przed wychodzeniem z domu. (że zemdleje cos mi sie stanie). Chodze już do psychologa ale ide jeszcze do psychiatry za dwa tygodnie, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć że nic mi nie jest... Od tygodnia boli mnie głowa :( Dobrze miec tu tak doświadczoną osobe :) Pozdrawiam

przez Madzialenka 23 sie 2012, 14:02
Najdłużej trwało ok 5miesięcy, ale wtedy nie brałam jeszcze leków. A tak przeciętnie to 2,3 miesiące.

przez bvb25 23 sie 2012, 14:08
aha no u mnie w niedziele bedzie 4 miesiąc(każdy miesiąc licze tygodniami czyli po 28dni) nie zażywałem żadnego leku tylko magnez vitaminy itp.

Doraźnie xanax

Sortuj wg