Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez krystian2222 05 sie 2012, 23:52
Jednak zmiana leku to masakra . Albo to lek na obniżenie TSH tak działa, ale narazie najgorszy weekend, plus już nawet nie mówie o bólu bani :< tak wierzyłem , że CItal po 6 tyg zadziała, ale niestey. Parogen ponoć mocnejszy i moze dlatego mnie tak kopie. ALe ponoć zawsze naujgorszy jest pierwszy tydzień a później powinni być lepiej.. :<

przez bvb25 06 sie 2012, 10:00
Krystian, a nie myślałeś o psychoterapii?

-- 06 sie 2012, 10:50 --

bo może faktycznie warto by było pojechać na ten wyjazd terapeutyczny?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez krystian2222 06 sie 2012, 17:15
bez przesady, przecież wariatem nie jestem ;pp
myslę, że najlepszym sposobem jest zaakceptowanie tego i tyle. Zawiodłem się na tym Citlu. A teraz jak biore Parogen i te hormony na tarczyce to jest dramat..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bvb25 06 sie 2012, 23:52
Ogólnie to przypomniała mi się 1 rzecz: Jakoś od pół roku, czasami miałem dziwne problemy ze snem głownie z drzemką w ciągu dnia, że często jak spałem to miałem takie dziwne wrażenie jakbym niby spał, a jednocześnie czułem swoje ciało i jakbym sie widział leżącego na łóżku. Dziwne to było max uczucie bo za wszelką cenę próbowałem się wtedy obudzić, że dopstawałem takich dziwnych zawrotów głowy ale po czasię się budziłem jeszcze bardziej zmęczony niz przed drzemką. Nie przejmowałem sie wtedy zbytnio tym ale teraz sobię myślę, że juz wtedy może to miało jakiś związek z nerwicą...? Przypomniało mi sie to bo dzisiaj miałem to jak sobie zrobiłem drzemke w ciągu dnia.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez krystian2222 07 sie 2012, 01:04
ja po drzemce w ciągu dnia nie wiem gdzie jestem tak mi się nasila, unikam tego jak ognia ;o

-- 07 sie 2012, 01:07 --

w ogóle na mnie mega dobrze działa basen, ale nie samo pływanie ale jacuzzi i te wszystkie natryski co są , taki relaks, dzisiaj pojechałem sam do sopotu do aqua parku i jutro zaczynam dzień od tego bo teraz czuje się świetnie. Tylko boje się, że rano bedzie dramat bo tak zawsze jest, że jak lepiej to zaraz masakra..

przez bvb25 07 sie 2012, 09:49
Kurde od wczoraj mam zatkane lewe ucho przez co jestem bardziej oszołomiony, zajebiście ciekawe czy to też nerwica czy zbieg okoliczności...?

-- 08 sie 2012, 12:51 --

Jak tam Krystian zdrowie? Ja jutro ide na zabieg z tym uchem bo juz mam całkowicie zatkane i nie wytrzymuje już:/

Doraźnie xanax

przez intelektualista 08 sie 2012, 16:14
Witam! Od dłuższego czasu boli mnie głowa. Poszedłem do doktora i stwierdził zatoki niestety nie dostałem antybiotyku. Choroba nie ustępowała, a lekarz wyjechał na urlop. Codziennie mój niepokój narastał, aż kilka dni temu osiągnął już chyba maksymalny poziom- cały czas chodziłem po domu i wynajdowałem sobie nowe choroby, bałem się spać, nie mogłem nad tym zapanować. Dziś jest trochę lepiej, ale nie wiem czy mam coś z tym dalej robić. Od kilku dni ból głowy przeniósł się w okolice ucha. Panicznie boję się, że tam dzieje się coś niedobrego. Co mnie dziwi, ból mija jak tylko nałożę okulary, wsadzę coś do ucha, można powiedzieć, że czuję się wtedy 'bezpieczniej' i teraz już nawet na noc nie ściągam okularów. Czasami dochodzą do tego bóle karku, górnej szczęki, ogólny ból głowy, ostatnio nawet plecy (dziś przeszło). Co dalej? Miałem robione badania krwi miesiąc temu, wzrok też badałem. Iść na tomografię ? Sam już nie wiem, bo czasami myślę, że wywalam tylko niepotrzebnie pieniądze. Był to dla mnie dość ciężki rok (śmierć bliskiej osoby i inne problemy). Ból głowy zaczął się podczas powrotu z wakacji. Dodam, że jestem wrażliwy, do wszystkiego podchodzę bardzo emocjonalnie, czasem potrafię się rozpłakać widząc zwyczajne sceny w filmie. Proszę o szybkie odpowiedzi! Pozornie czuję się bardzo dobrze, tak jak dziś, ale jednak w środku coś się dzieje, niepokój dalej narasta...

przez bvb25 08 sie 2012, 18:12
Chore zatoki, jakaś migrena raczej chyba nie nerwica. Idź do rodzinnego albo od razu do specjalisty

Doraźnie xanax

przez intelektualista 08 sie 2012, 19:06
Ale te ciągłe nerwy ? To normalne ? Przecież ja nie mogę w miejscu usiedzieć, cały czas o czymś myślę...

przez krystian2222 08 sie 2012, 22:02
Kup sobie jakieś tabletki na wyciszenie, magnez i pij melise, raczej to nie nerwica i się bój się ; ) po prostu troche pobudzony jestes, idź do rodzinnego, pewnie zleci jakieś badania albo powie Ci to samo co my

przez bvb25 08 sie 2012, 22:14
Jak tam Krystian przeszły Ci te nasilenia po tym leku?

Doraźnie xanax

przez krystian2222 08 sie 2012, 22:44
Jest dramat narazie, dodatkowo biorę Depakine Chrono 300 od wczoraj, dzisiaj jak to wziąłem to powiem Ci, że byłem przyspany, ale tak, że nie miałem siły wstać z łóżka. A wczoraj jak wziąłem pierwsza tabletke to mialem przez chwile taki atak radosc , czulem sie taki rozluzniony jakbym spalił 1kg na 5 i by 4 nie przyszło xd

-- 08 sie 2012, 22:49 --

ten Depakine Chrono 300 jest na padaczke, ale ponoć ma wzmocnić działanie parogenu, a no i jeszcze zażywam euthyrox n25 na obniżenie TSH

przez bvb25 09 sie 2012, 18:19
Ja to mam przej**ane nie dosc, że nerwica non-stop wariuje, to jeszcze do tego 3 dni zatkane ucho, a jakby tego było mało to zgubiłem paszport, a urlop mam już w środę i niewiem co zrobię...? Jak tu sie nie wkurw**ć ?!

Doraźnie xanax

przez intelektualista 10 sie 2012, 18:56
Byłem u rodzinnego, pokazałem mu wyniki krwi, powiedziałem o lekkich zawrotach, otępieniu, bólach głowy, myśli, że zaraz się wywalę, ogólnie o moich atakach i ciągłym niepokoju....Sprawdził wyniki, powiedział, że idealne, nawet nie pytał o te bóle głowy i dał skierowanie do psychologa...Niby dobrze, a ja nadal boję się, że ni jest to trafna diagnoza, a ja mam guza. Ech, mam już tego dość, dziś już 2 razy chciałem do szpitala jechać...

Sortuj wg