Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez shainez 11 lis 2010, 14:29
ja mam piski w uszach ciągle,dzisiaj znowu jest gożej bo wczoraj byłam na usg tetnic i przy okazji okazało sie ze mam guzki na tarczycy spanikowałam odrazu do lekarza od tarczycy i on mi powiedział ze każda dorosła osoba ma jakies guzki na tarczycy ze zadko kto ma czysta ale i tak nie jestem spokojna są bardzo malenkie i nie grozne ale i tak jest masakra stres stres juz jest gożej zawroty serce wali jak oszalałe

przez Kaska22 12 lis 2010, 10:10
widzę że wielu z Was ma dziwne uczucia w głowie,takie trudne do opisania,u mnie jest to takie chwilowe uczucie "miękkości" w głowie,tak jak miękną kolana coś podobnego,takie uczucie chwilowej słabości no i oczywiście uczucie zapadania się głównie podczas zamknięcia oczu w pozycji leżącej,otwieram oczy i wszystko znika,macie tak?aha i jeszcze straszny szum w uszach,boję się że to guz ale miałam wszystkie badania tj. TK i MRI bo ciągle bolała mnie głowa,badanie wyszło ok,bóle ustąpiły ale teraz to uczucie które wyżej opisałam
Kaska22

przez shainez 12 lis 2010, 19:00
Kaska jesli miałaś rezonans to znaczy ze jest dobrze ja tez miałam rezonans i tomograf i wszyscy zapewniaja mnie że jest dobrze, u mnie teraz objawy nerwicy sa jeszcze gorsze bo wykryli mi guzki na tarczycy i juz byłam w 1 dniu u 2 lekarzy od tarczycy i zapewniaja ze to nic ze kazdy człowiek może je miec i nic złego ze po prostu tak ma byc taka uroda usg dokładnie pokazało i nie musze ani biopsji ani nic i mi nawet psycholog mowiła ze tak może byc ze wiekszosc tak ma tylko nie sprawdzało heh a ja ciagle swoje ciagle mysle o sobie swoim organiizmie i sobie wmawiam i sie nakrecam ja mam podobnie do ciebie chwilowo cos sie dzieje w głowie nie wiem jak to opisać byc moze takie uczucie kiekkosci poprostu nie wiem jak opisać i wtedy mam lęk zawsze a tak ogólnie to ciągle mam dziwnie w tej głowie serce wali jak oszalałe.Nic nie masz w głowie miałas dokładne badania tak jak ;-))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 12 lis 2010, 19:15
Kaska22, Ja tez sobie wkręcałem guzy tętniaki itp. TK bez kontrastu i EEG wyszło ok... To tylko nerwica... Nic się nie martw będzie dobrze ;)
Misiek_NL

przez lidzia8704 14 lis 2010, 20:27
Ratuuunku...jestem sama w domu,i okolo godzine temu siedzac przy komputerze,zupełnie niewiadomo dlaczego zaczelam sie trzasc cała,jakbym miala zaraz umrzec, opadłam z sił,uderzenie goraca,w głowie uczucie jakby ktos mi mozg "napompował"...Dostałam przy tym potwornego ataku paniki....nie wiem juz co sie ze mną dzieje...trudno mi uwierzyc ze to "tylko nerwica"...boje sie ze dostane wylewu lub zawału...pomozcie...błagam wesprzyjcie dobrym, słowem ze nic nie ma prawa mi sie stac...powiedzcie ze macie podobne objawy i że nic nam nie grozi..:-(ma dosy..z dnia na dzien

przez shainez 14 lis 2010, 21:05
Lidzia nie martw się to tylko nerwica każdy tu z Nas ma takie same lub podobne objawy ,ja tez wpadam w panikę i jest coraz gozej,moje objawy sa tez naprawde straszne które ciagle trwają i tez mam ich dosyć ale musimy się trzymać.To tylko nerwica trzeba w to uwieżyc,nic Ci się nie stanie uwież w to.

przez shainez 05 gru 2010, 17:38
madziaq1,

Madzia ja mam dokładnie to samo co Ty te zawroty... i bardzo sie boje mam je od 6 miesiecy raz lepiej raz gozej a teraz masakryczne mam

przez Guzik 05 gru 2010, 21:34
Mi chyba neuroleptyki łagodzą te dziwne dolegliwości głowy, czasem miewam jeszcze mózgościsk i falowania ale to nic w porównaniu z tym co było, nie mam też zawrotów i przez to pewnie i mdłości okropnych :) cieszy mnie to bardzo!

przez amalka 06 gru 2010, 12:53
słuchajcie, miałam bardzo podobne objawy jak większość tu piszących . Zresztą byłam ze dwa lata temu już na tym forum. I wierzcie mi, można wyjśc z tego. Ja jestem przykładem.
Ponad dwa lata temu byłam wrakiem człowieka, nerwica, depresja, zawroty głowy...to wszystko sprawiło ,że nie byłam w stanie wstać z łóżka. Dziś- żyję. Pracuję, cieszę się każdym dniem. Wyszłam z tej otchłani pomimo wielu przeciwności życiowych. Dzięki lekom, terapii jestem zdrową i mam nadzieję ,że wam się też uda.

przez anka88 09 sty 2011, 18:09
hej ja mam zawroty glowy codziennie praktycznie nauczylam sie z nimi zyc ale jest ciezko . Nasilaja sie kiedy o nich mysle i martwie sie ze jest to cos powaznego , mialam badania krwi powtarzane 5 razy w ciagu miesiaca badania moczu , przeswietlenie glowy . nic nie wyszlo ale pomimo to sie martwie ze lekarze sie pomylili nie zauwazyli czegos , powiedzieli ze to od stresu moze byc . Czesto w nocy mam ataki paniki podejrzewam nerwice po drugie mam hipochondrie codziennie inny objaw teraz doszly nudnosci prosze pomozcie bo nie daje sobie rady :(

przez tynka92 09 sty 2011, 22:27
A do tej pory radziłas sobie chyba dobrze. Spróbuj tak dalej. Musisz stale myslec, ze to nerwica, nic innego. Wiem, ze łatwo mowic, ale nie skupiaj na tym swojej uwagi. Znasz to uczucie, nie bój się go;)

przez tg--ice 12 sty 2011, 18:21
Witam
U mnie mam podobne objawy : zawroty głowy, czasami ucisk i ból w głowie, ospałość itp.
Mój psycholog na zawroty polecił mi takie ćwiczenie : 2 x dziennie po 15 min. kręcić się w kółko.
Na początku to powodowało u mnie mdłości, ale po jakimś miesiącu przyniosło poprawę.
Ale nie ma to jak wizyta u specjalisty, on na pewno coś poradzi...
NO FEAR...!!!

przez Anna Maria 13 sty 2011, 01:16
ja to bym się przewróciła
oprócz bólw głowy męczą mnie problemy z utrzymanie równowagi
Anna Maria

przez xsunrise20 16 sty 2011, 16:58
Hej:)
Jestem tutaj pierwszy raz i chciałam prosić o radę:)
Prawdopodobnie mam nerwicę lękową. Rok temu po maturze (mam obecnie 20 lat) pojawiły się u mnie szumy uszne- jeździłam po lekarzach, robiłam badania i wszystko było ok, a szumy były nadal bardzo uciążliwe. Byłam u psychologa ale nie zdecydowałam się na psychoterapię, byłam też u psychiatry, ale powiedziano mi, że od leków się uzależnię, będę senna, a nie chciałam pożegnać się ze studiami, więc nie biorę żadnych leków. W październiku ub. roku zaczęłam 2 rok studiów i znowu się zaczęło xP codziennie ucisk w głowie i pojawiły się też natrętne myśli i różne lęki, obecnie jest okropnie- doszły inne objawy: zrywanie się w nocy ze strachem, kołatanie serca, drżenie mięśni (szczególnie rąk), uczucie osłabienia. I coś co mnie bardzo niepokoi- zawroty głowy- nie są silne, ale trwają od 3 tygodni cały czas- takie uczucie kołysania, wirowania, a często mam wrażenie jakbym się zapadała np. gdy siedzę. Zrobiłam badanie krwi i jest ok. Rok temu robiłam badania laryngologiczne, błędnik był ok. Czy to możliwe, że jest to kolejny objaw nerwicy? Jak sobie z tym radzić? Bardzo się martwię i czasami mam wrażenie, że zwariuję od tych zawrotów:(

Sortuj wg