Nerwica a inne choroby

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a inne choroby

przez samotnna 20 wrz 2008, 18:41
Jeśli męczycie się tylko z nerwicą, to dziękujcie Bogu. Ja co dzień czuję się jak szmata, jak ścierwo które nie powinno się urodzić. Nie ze względu na nerwicę, fobie i depresję, bo z tym nauczyłam się żyć. Chodzi o coś innego, coś co z każdym dniem przypomina mi że taki ufok jak ja nie powinien żyć. Mianowicie mam łuszczycę, chorobę skóry i ta choroba sprowadza mnie do poziomu szmaty.

Co dzień patrząc się na moje nogi, zajęte tą chorobą mam ochotę wyć a łzy lecą strumieniami. Bo nie ma na to leku, bo aż się prosi żebym zaszyła sie w domu i nie wystawiała na pośmielisko. Ta choroba nakręca moje lęki bo boję się, że będę wygladać kiedyś tak : (zdjecia drastyczne)

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/pic/luszczyca2.jpg
http://www.sluzbazdrowia.com.pl/pic/luszczyca1.jpg

I jak tu normalnie żyć :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Re: Nerwica a inne choroby

przez sebcio 20 wrz 2008, 19:06
glowa do gory, u mnie w rodzinie wystepuje czesto, mozna z tym zyc
sebcio

przez Misiek 20 wrz 2008, 19:07
Nie poddawaj się...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 20 wrz 2008, 20:18
hejjj, na pewno nie będzie tak źle jak na tych zdjęciach ;> nie załamuj się, pamiętaj że wiara czyni cuda, na to na pewno jest jakiś sposób!! na początek moze spróbuj się chociaż lepiej odżywiać, może to pomoże chociaż troszke ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez samotnna 20 wrz 2008, 23:41
:( "jakoś z tym żyć"

Można jakoś z tym żyć. Jakoś ciągnąć balast dzień za dniem. Można. Tylko jak? Pogodzić z tym się nie da, nie da sie wierzyć

przez ewa125 21 wrz 2008, 01:54
jak to nie ma zadnego leku na luszczyce? przeciez to dosc popularna choroba.

przez madzia26 21 wrz 2008, 09:59
samotna bardzo dobrze cię rozumiem moja mama cierpi na łuszczyce już od 15 lat jest to naprawde bardzo podstępna choroba niedość że te ślady na ciele to załamuje człowieka,ale jest sposób leczyć się leczyć i jeszcze raz leczyć gdy jest się pod stałą kontrolą lekarza można normalnie żyć i nie wolno się załamywać bo stan psychiczny też ma na to wpływ po prostu walcz życie jest piękne nie marnuj go na niepotrzebne załamywania my tu jesteśmy z tobą głowa do góry...

przez eligojot 21 wrz 2008, 22:47
Łuszczyca, choroba jak choroba. Ja myślę, że są gorsze rzeczy - poparzenia, blizny, czyraki.
Ta choroba ma to do siebie, że choć ma charakter przewlekły, to często wchodzi w stadium remisji.
Są leki, które w znacznym stopniu potrafią zredukować wykwity. Natomiast to co pokazałaś
w linkach to jakieś ekstremalne stadium choroby, zwykle są to poprostu zwykłe złuszczenia
naskórka wraz z zaczerwieniem. Akurat w tej chorobie psychika odgrywa bardzo ważną rolę.
Dowiedziono, że około 30% przypadków tej choroby rozwinęło się po przebytym urazie
psychicznym.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez kitty341 22 wrz 2008, 23:18
samotna, mojego chlopaka siostra ma luszczyce, ma 29 lat, jest naprawde bardzo ładna!! to jej bardzo czesto wraca w niespodziewanym momencie, choroba jest podstepna. ale ona sie wycwanila i chodzila na solarium - ponoc bardzo pomaga a slady sa mniej widoczne.
p.s: sama nie jestem zwolenniczka solarium bo bylam tylko raz przed slubem brata, ale mysle ze bym wszystkiego probowala a to jest na 10000% sprawdzone..
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

Sortuj wg