Taki dziwny lęk.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Taki dziwny lęk.

przez carlos 18 wrz 2008, 18:30
Witam.

Moja kuracja afobamem i lerivonem + pójscie do szkoły dało mi spokój od lęku i ograniczyło moje natręctwa myślenia o sobie na pewien czas. Niestety w niedzięlę znów nagle poczułem zagrożenie i musiałem się położyć spać. Na następny dzień po przebudzeniu dalej zagrożenie, nie poszedłem przez to do szkoły. Później innego dnia na lekcji poczułem takie uczucie nienormalności, jakby wszystko było mi obce... Poszedlem do domu spać, wstałem wieczorem z lękiem i dalej spać.. Rano obudziłem się, lęk ciągle się utrzymywał. Bałem się wyjrzec przez okno, spojrzeć na białe niebo, sam nie wiem dlaczego..
Dziś matka musiała mnie odebrać ze szkoły, bo z tego wszystkiego nagle niepochamowanie zacząłem płakać.. Nie wiem czy to jest normalne, bo lecze się już od ok 3 miesięcy i mój lekarz nie postawił mi żadnej diagnozy. Zadręczam się nie wiedząc co mi jest i skoro boje się wszystkiego co na swoje oczy zobaczę to chodzą mi po głowie myśli, że moge mieć schizofrenie lub jakąś paranoje. Powiedzcie czy ktoś miał/ma podobnie? Bo ja nie wiem czy po prostu jestem wyjątkiem lub oszalałem i czy jest dalej sens to ciągnąć. Jutro poproszę psychiatrę o zmianę leków i chyba odwiedze pedagoga szkolnego.
pozdrawiam

Re: Taki dziwny lęk.

przez who em I 18 wrz 2008, 18:37
cze, powiedz psychaitrze zeby postawil ci diagnoze, a moze bedziesz spokojnieszy. zapytaj co podejrzewa. jego obowiazkiem jest poinformowac Ciebie co ci dolega. trzymaj sie i pozdrawiam

przez Misiek 18 wrz 2008, 21:58
Dokładnie... powiedz : " Co mi jest panie doktorze" :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlos 19 wrz 2008, 14:00
Po dzisiejszej wizycie u psychiatry dowiedziałem się, że lecze się z rozponaniem na zaburzenia lękowo depresyjne. A ja sobie banie rysowałem paranojami i schizofrenią:/

przez bee84 19 wrz 2008, 14:17
Te rzeczy, które opisałeś powyżej są normalne w zaburzeniach lękowych więc się nie martw ... ja też się leczę ... i wiem, że od razu nie będzie idealnie ... ale trzeba pamiętać, że jak pojawiają się gorsze dni (a często się pojawiają ... w końcu nawet 'normalni' ludzie je mają) ...... z pewnością szybko miną ;)
... nie można się na nich skupiać i się pogrążać ... bo wtedy cofamy się do punktu wyjścia ...

przez Mahadevi 22 wrz 2008, 21:41
Cześć!
Mi to wygląda na zaburzenia lękowe, lęk wolnopłynący. Większość z nas tu je ma, nie jesteś sam. Polecam Ci gorąco psychoterapię psychologiczną. Trzym się mocno!
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson

Sortuj wg