bardzo dziwny objaw - pomocy!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

bardzo dziwny objaw - pomocy!!

przez jar23 10 sie 2008, 10:41
Witam wszytskich..

na nerwicę lękową cierpię już od ok. 4 lat. Początki były najgorsze, ale z biegiem czasu wszystko zaczynało wracać do normy. Przechodziłem już bardzo dużo objawów o których na forum piszecie ( zawroty głowy, klucha w gardle, derealizacja/depersonalizacja, wkręcanie sobie chorób guz mózgu, schizofrenia). Funkcjonuje normalnie ( kończe studia, pracuje w banku ), w ostatnim czasie, gdy wydawało sie ze wszystko jest ok, pojawił sie u mnie bardzo dziwny objaw ( właśnie nie wiem czy to obajw nerwicy, czy jakas choroba psychiczna ). Otóż od jakiegoś czasu mam takie dziwne uczucie jakbym nie poznawał swojej dziewczyny, z którą jestem od ponad roku i bardzo ją kocham. Mam uczucie jakby był to ktoś inny,obcy. Oczywiscie w głebi duszy wiem, że to takie dziwne uczucie, ale coraz bardziej sie tego boję. Temu uczuciu towarzyszy, tradycyjny dla nerwicy lekki ścicsk w klatce piersiowej. CZY MIAŁ KTOŚ Z WAS COŚ PODOBNEGO??..CZY TO RZECZYWISCIE MOŻE POCZĄTKI JAKIEŚ CHOROBY PSYCHICZNEJ??..bardzo prosze o odpowiedź..pozdrawiam

Re: bardzo dziwny objaw - pomocy!!

przez Pstryk 10 sie 2008, 11:20
Hej jar23, a może to obawa przed odpowiedzialnością, która wiąże się z byciem w związku. Albo przed uczuciem (lub jego brakiem).
Pstryk

Sortuj wg