skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a serce

przez namiestnik 24 paź 2008, 12:48
Ja też myślę, że dobrze powiedział. Rozrywka nie jest zła. Dla każdego oznacza to coś innego. Znajdź co Tobie sprawia przyjemność i rób to. :)

przez Misiek 24 paź 2008, 12:50
Dokładnie...

przez rudzia 24 paź 2008, 13:11
W czasie ciązy biorę bisocard - to jest ogólnie podobny lek, tylko bisocard działa wolniej i dłużej. Lekarz powiedział, że mozna:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tharna 24 paź 2008, 14:27
Moja nerwica zaczęła się właśnie przez amfetaminę. Za duża dawka --> problem z sercem --> lęki. Taki łańcuszek. Serce mam co prawda zdrowe, ale mało wytrzymałe więc zbuntowało się po większej dawce amfy. Męczyłam się z tym 4 lata, w końcu nerwica zaatakowała inne części ciała i coraz rzadziej. Czasami jeszcze mam tylko skurcze dodatkowe ;]
Obrazek

przez Misiek 24 paź 2008, 21:35
Kolejny dowód że narkotyki potrafią zrypać zdrowie...

skurcze dodatkowe serca

przez guest 27 gru 2011, 02:02
Jak sobie radzić z przeskakiwaniem serca czyli dodatkowymi skurczami. Od pewnego czasu miewam tego typu dolegliwości i nie jest to komfortowe uczucie. Dodam też, leczę się normalnie na nerwicę biorę anafranil 75 mg mimo to objawy występują. Chętnie wysłucham rad na to jak pozbyć się tych objawów :smile:

skurcze dodatkowe serca

przez Izz 10 lip 2012, 11:46
przeszperałam trochę forum , i miałam mnóstwo objawów które dałam radę pokonać.Jednak przyszło mi jakies miesiąc temu właśnie takie "przeskakiwanie " serca ,czytałam dużo ludzi to ma.Ale oprócz tego w momentach kiedy jestem pod wpływem silnych emocji, (a wystarczy paniczny lęk ,że znów może mnie to dopaść , lub że znów jest noc i znowu to wróci ) przed samym zasnięciem mam uderzenia gorąca.Przed każdym zaśnieciem mam kilkakrotne uderzenia gorąca które ciągle mnie wybudzają to powoduje kolejny lęk i takie kółeczko.Czy ktoś miał coś podobnego ?
Izz

skurcze dodatkowe serca

przez Tukaszwili 11 lip 2012, 19:23
Fale gorąca miewałem bardzo często, acz nie przed zasypaniem. Najpierw było jakieś dziwne uczucie w sercu, taki dyskomfort, który powodował falę gorąca, która kończyła się na udach.

skurcze dodatkowe serca

przez skolatany 13 lip 2012, 15:08
Czy ktoś z Was ma dodatkowe skurcze serca tyle że po prawej stronie mostka. Te są jakby nie serca tylko jakby w tętnicy? Ktoś się z tym kiedyś spotkał?

skurcze dodatkowe serca

przez tahela 13 lip 2012, 15:45
mnie wczoraj w nocy kuło w okolicach mostka i po lewej stronie, jakos tak mocniej nawet ,ale raczej nerwy, mineło samo jak zawsze zresztą, trzeba wrzucić na luz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

skurcze dodatkowe serca

przez skolatany 18 lip 2012, 15:11
Witajcie.

Czy ktoś z Was spotkał się z tym żeby normalne dodatkowe skurcze serca pojawiały się po prawej stronie mostka a nie w samym sercu. Tak jakby do skurczu dochodziło w tętnicy? Proszę o pomoc w tej sprawie. Czy ktoś miał z tym doświadczenie?
Ostatnio edytowano 20 lip 2012, 19:13 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

skurcze dodatkowe serca

przez akademiaeft 18 lip 2012, 19:34
To chyba rzadki przypadek, zwykle skurcze są po stronie serca, odczuwane w sercu.

Rozumiem że wszystkie ogólne badania miałeś wykonane?
Europejska Akademia EFT i Emocjonalnej Jogi
Eliminowanie efektu Stresu i Traum
EFT/Health Coaching/Biodecoding of Illness
Rewolucyjne Rozwiązania w Terapii Nerwic, Depresji, Fobii, PTSD
Twórca Programu "Płatność za rezultaty"
http://www.stress-expert.com

skurcze dodatkowe serca

przez Izz 20 lip 2012, 17:02
Tukaszwili napisał(a):Fale gorąca miewałem bardzo często, acz nie przed zasypaniem. Najpierw było jakieś dziwne uczucie w sercu, taki dyskomfort, który powodował falę gorąca, która kończyła się na udach.

Właśnie roczpoczyna się od takiego dyskomfortu przy sercu , w ciągu dnia jestem w stanie to opanować.
Dlatego chyba że jestem świadoma. Podczas zasypiania niestety nie. Jakby się wbiło już w moją podświadomość i ona daje mi popalić i o sobie przypomina .Wszystkie objawy dałam radę powalić bijąc się z myślami (bez tabletek), dużo czasu upłynęło ale dałam radę. Wiem ,że potrafię się przykontrolować - oczywiście niezawsze. Niestety tego jednego nie potrafię się pozbyć ale się nie daje :)Nigdzie nie znalazłam takiego objawu u nikogo.Psych dała tabletki które pomagają owszem , ale jak padam póki jeszcze nie zaczynają działać to zdarza się powtórka z rozrywki ^^
Izz

skurcze dodatkowe serca

przez beladin 18 wrz 2012, 18:33
Ostatnio podczas operacji miałem okazję przysłuchać się swojemu sercu. Pukało sobie jak mu się podobało.
W tej chwili odczuwam jakby silniejsze bicie serca i kiedy idę czy się kładę, raz na jakiś czas coś jakby przewracało mi się w klatce. Jak sprawdzę tętno w tym momencie czuję, że jest zupełnie nieregularne.

EKG nic nie wykazało. Lekarka, która je opisywała powiedziała, że na jej oko to zaburzenia elektrolitów. Kazała jeść Aspargin. Ostatnio mierzyłem sobie potas i magnez i jest w normie ..a dziwne odczucia jak były tak są.

Czy ktoś z Was ma podobne odczucia kiedy np. zmienia pozycję ze stojącej na leżącą?
beladin

Sortuj wg