skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: skurcze dodatkowe serca

przez tomakin 03 sie 2008, 01:25
Tu nie trzeba szukać po bibliotekach czy wymyślać dowody. Każdy, kto przestawił się na zdrowe odżywianie - ale naprawdę zdrowe, nie mam tu na myśli tych bredni o zdrowiu jakie można czasem od dietetyków usłyszeć - wyleczył się z nerwicy. Jak na razie jedyne wyjątki to byli ludzie z naprawdę ciężkimi chorobami, typu hashimoto czy toczeń układowy.

Jak dla mnie to wystarczy za dowód.

przez kazia_z8 03 sie 2008, 19:41
Ja mowie do niedowiarkow,ktorzy mysla wlasnie o dietetykach albo bioenergetykach.Nie o to chodzi!Dawniej ludzie odzywiali sie lepiej,nadpsute jablko bylo okrojone i zjedzone a dzis nikt nie kupuje bo sie boi ze dostanie raka,bo podobno gdzies przeczytal a wlasciwie nie wie co.Zdrowa zywnosc jest droga,tylko dlatego ze przyszla moda.A o tym ze zdrowa zywnosc pomaga to nikt nie mowi.Nadal matki sa leniwe i nic same nie robia dla wlasnych dzieci,tylko kupuja gotowe produkty.Czasem nie slyszymy wlasnego organizmu i jemy to co pokazuja reklamy.Kazdy z nas je to co w danym momencie nasz organizm potrzebuje,czesto nie slyszymy tego glosu.

przez kajmanka 03 sie 2008, 20:44
W takim razie przyszły doktorze, co poradzisz w moim przypadku, wyniki mam bardzo dobre, morfologia z rozmazem, jonogram, glukoza, tarczyca- wszystko bardzo dobrze. a jednak swoje schizy mam... magnez i omege wciaz jem.. i co? jaka diagnoza wedlug Ciebie??
:shock:
Kasia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomakin 03 sie 2008, 22:21
kajmanka, masz nerwicę lękową, czy jakieś inne zaburzenie, np nerwicę natręctw? Jeśli to pierwsze, to podeślij na pm wyniki tej morfologii (już parę razy widziałem silną anemię rozpoznawaną przez lekarza jako normę), do tego żelazo, ferrytyna, tarczycę, bilirubinę, średnie ciśnienie krwi, średni puls spoczynkowy, średnią temperaturę... takie tam podstawy.

przez kazia_z8 04 sie 2008, 10:26
Kajmanka po okresie zlego zywienia aby nasz organizm przyzwyczail sie do zdrowej zywnosci, musi sie przystosowac i zalezy od organizmu i zniszczen w srodku dokonanych przez sztuczne jedzenie.Czasem musi minac wiele miesiecy zanim nasz mozg zrozumie o co nam chodzi.To nie antybiotyk,to nie dziala w okamgnieniu,prawda jest taka ze trzeba czasu a my jestesmy niecierpliwi.Na te choroby nie zapadlismy z dnia na dzien,pracowalismy na to latami a zaczeli nasi rodzice,wiec nie oczekuj ze stanie sie cud i ze wystarczy lykac magnez i przejdzie jak po penicylinie.nie licz na to ,trzeba calkiem zmienic tryb zycia .

przez kajmanka 04 sie 2008, 12:29
tomakin, to taka mała złośliwość z mojej strony była z tym pytaniem.. :P
moje wyniki sa bardzo dobre i na pewno nie maja wpływu na moje lęki.
mysle ze najwyzsza pora zakonczyc ten temat, bo ja mam inne zdanie na ten temat, ktore jest poparte miedzy innymi skonczonymi studiami, terapia i wieloma publikacjami... Twoje zdanie jest inne i niech tak zostanie.
jezeli jestes w stanie mi pomoc jak sobie poradzić z przypisywanie wszelkich tragicznych chorob, to bardzo prosze o rade.
Kasia

przez tomakin 04 sie 2008, 14:07
kajmanka, ja nigdy rady nie daję jeśli wcześniej na własne oczy nie zobaczę wyników. Opinie osoby trzeciej, nawet po studiach, że wyniki są "ok" niezbyt mnie przekonują - jak pisałem, widziałem już lekarzy ze specjalizacjami, którzy nie widzieli w wynikach dość oczywistych rzeczy.

przez kajmanka 04 sie 2008, 14:25
po studiach, mialam na mysli siebie... to o czym pisalam, to jest wiedza z moich studiow.. heh
i juz mowilam, wyniki sa dobre.. i raczej bardziej wiarygodny jest dla mnie lekarz z duzym doswiadczeniem niz student pierwszego roku medycyny, bez urazy of cours :)
a ze lekarze czasami sie myla, coz tez sa tylko ludzmi.. ale nie bede z tego powodu poddawala pod watpliwosc kazdej opinii lekarza, bo popadne w paranoje.. jeszcze wieksza niz teraz :P
Kasia

przez tomakin 04 sie 2008, 16:16
No cóż, nie będzie wyników, nie będzie podstaw do przekazania jakiejkolwiek rady.

Sorki, ale jeśli oczekujesz porady bez żadnych badań, idź do psychiatry - dostaniesz w cieno silnie uzależniający lek, w zasadzie legalny narkotyk. Bez żadnych badań, bez zastanawiania się, czy to na pewno nerwica. Istotne będzie, żebyś się uzależniła i przychodziła jeszcze raz, i jeszcze, jeszcze... czasem poczekalnie u psychiatrów przypominają przechowalnie zombie.

przez kajmanka 04 sie 2008, 16:40
alez ja od Ciebie nie chce zadnej rady! czytasz uważnie co ja pisze?????? czy widzisz tylko to, co ty chcesz widziec?
dobra, koniec tematu.
Kasia

przez tomakin 04 sie 2008, 17:28
kajmanka napisał(a):alez ja od Ciebie nie chce zadnej rady!

kajmanka napisał(a):W takim razie przyszły doktorze, co poradzisz w moim przypadku,

tak żeby nie było, że się narzucałem z radami

przez kajmanka 04 sie 2008, 18:37
juz Ci pisałam, że nie widzisz sarkazmu......
Kasia

przez tomakin 04 sie 2008, 19:28
no, suuuper sarkazm

"mam idealne wyniki, ale ich nie pokażę!"

A ja umiem lewitować, ale tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy!

A tak swoją drogą, panno Okaz Zdrowia, jaki masz wynik w teście Coopera?

przez maciejb 04 sie 2008, 19:54
Ja też mam co jakiś czas te skurcze. Czasem mam je cały dzień czasem wogóle.
Już przez jakiś czas zażywam 3 tabletki magnezu, uprawiam maximum sportu i staram się zdrowiej odżywiać.
Tamakin pytanko - ile muszę jeść dziennie bananów żeby uzupełnić potas?
Mam w granicach normy ale właśnie na granicach. lekarz powiedział że niedobór może powodować u mnie skurcze a ja właśnie ostatnio takie odczuwam. Nie tylko serca, ale coraz częściej w nogach.
Chyba że codzienne bieganie to powoduje.

Sortuj wg