skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: skurcze dodatkowe serca

przez tomakin 31 lip 2008, 21:30
było 40 razy. Skurcze dodatkowe to efekt wypłukania magnezu (z wypłukania magnezu też zresztą bierze się nerwica lękowa). Uzupełnić magnez, potas, znikną skurcze i zniknie nerwica - w ciągu 2-3 tygodni. Szczegóły jak uzupełniać w linku w moim podpisie.

przez wróbelek Elemelek 01 sie 2008, 11:42
bo do kołatania serca duszności,drętwienia kończyn,zawrotów głowy,napięciowych bólów głowy,migren,napadów paniki już przywykłam.

zazdroszcze... i podziwiam zarazem. ja zaczynam się przezwyczajać, ale tylko w domu, ale jak wyjde gdzieś - koszmar:(

tomakin, dzięki za strone, słyszałam już o tym dużo razy, mam zamiar brać magnez, bo to chyba rzeczywiście może mieć duży wpływ na to!! i polecam też wszystkim zadbanie o swoje zdrowie, to jest podobno bardzo ważne. ja sama też staram się teraz dużo spać, regularnie jeść, pije ziółka, i wychodze czasem z domu w ramach prywatnej terapi, hłehłe;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez tomakin 01 sie 2008, 17:33
No cóż, jak pisałem na PM'a - jeszcze nie spotkałem nerwicy, która okazałaby się problemem "z psychiką". W każdym jednym wypadku albo nerwica ustępowała po kilku tygodniach terapii, albo udawało się zdiagnozować chorobę której nie da się zaleczyć zwykłą dietą, albo "pacjent" stwierdzał, że poprawa owszem, ale jednak nie ma cierpliwości i wytrwałości do zdrowego odżywiania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kajmanka 01 sie 2008, 22:08
Tomakin, mysle ze powinienes jednak troche przystopowac, ze swoimi dobrymi radami, bo jednak wiekszosc osob ma nerwice wynikajacą "z psychiki" i jak bedziesz im wciskal kit, ze wystarczy uzupelnic mikroelementy i bedzie po wszystkim, to mozesz tym mocno komus zaszkodzic..
Kasia

przez kajmanka 01 sie 2008, 22:11
i dla Twojej wiadomosci, gdybys za chwile mi polecal łykanie magnezu, to wiedz, ze jonogram mam idealny, odzywiam sie zdrowo, sporo sie ruszam, a nerwice wciaż mam..
Kasia

przez wróbelek Elemelek 01 sie 2008, 22:17
kajmanka, więcej optymistycznego myślenia, może akurat coś w tym jest, w koncu są chyba na tym forum dwa takie tematy, gdzie ludzie pisali zę rzeczywiście to im pomogło... wiadomo nie każdemu pomaga, ale zrobic sobie taką miesieczną kurację nic nie zaszkodzi:) ja przynajmniej mam taką nadzieje ze dojdę do takiego stanu że będę mogła chodzić normalnie sama do jakiegoś lekarza, bez zadnej paniki...

przez kajmanka 02 sie 2008, 10:42
wróbelku Elemelku, nie chodzi o optymizm, tylko o to, że prawdziwe zaburzenia lękowe nie wynikaja z braku magnezu w organizmie... a tomakin własnie takie za przeproszeniem pierdoly szerzy.
pewnie, jezeli komus brakuje mikroelementow, to moze miec wlasnie zaburzenia bicia serca i inne i to moze być przyczyna wiekszych nerwów, ale nie przyczyną zaburzeń lękowych! proponuje najpierw zaznajomić sie z psychologią, a pozniej radzic w temacie.
Kasia

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 10:45
hmm, no może i masz racje, ale z tego co pamiętam, to on napisał że większośc zaburzeń lękowych i depresji może być tym spowodowana. oczywiście zostaje zawsze jakiś procent osób, które mają to w psychice, ale coś w tym jest, ze wcześniej nie było tylu przypadków nerwic i depresji, dopiero kilkadziesiąt lat temu zrobił się na to taki bum, wcześniej jakoś tego nie było. zresztą ja też się na tym nie znam, ale nie moge tak siedzieć i patrzeć jak mnie zżera od środka:( spróbuje chociaż tego

przez kajmanka 02 sie 2008, 10:55
no to najwyrazniej u mnie na studiach profesorowie gadali głupoty :P heh
zaburzenia lękowe i depresja, to choroba duszy i nie wynika z braku magnezu.. Natomiast utrzymująca sie sytuacja stresowa powoduje wypłukanie wielku pierwiastkow z organizmu i pogłebia pewne objawy, dlatego warto uzupełniać te pierwiastki.
Kasia

przez tomakin 02 sie 2008, 16:12
kajmanka napisał(a):Tomakin, mysle ze powinienes jednak troche przystopowac, ze swoimi dobrymi radami, bo jednak wiekszosc osob ma nerwice wynikajacą "z psychiki" i jak bedziesz im wciskal kit, ze wystarczy uzupelnic mikroelementy i bedzie po wszystkim, to mozesz tym mocno komus zaszkodzic..

Gdzie te osoby mające nerwicę "z głowy"? Jeszcze ani jednej takiej nie spotkałem. Wszystkie, ale to wszystkie osoby które zastosowały terapię i skontaktowały się ze mną (żeby np wykluczyć inne choroby) w ciągu paru dosłownie tygodni poczuły bardzo mocną poprawę, w zasadzie całkowicie nerwica im znikła. Wszystkie miały przez lekarzy zdiagnozowaną "nerwicę z głowy" i we wszystkich tych wypadkach lekarze się pomylili.

Jak kiedyś spotkam kogoś, u kogo nerwica po "mojej" terapii nie ustąpi, dam znać. Na razie takie przypadki to dla mnie jak yeti - każdy słyszał, nikt nie widział.

przez tomakin 02 sie 2008, 16:21
kajmanka napisał(a):wróbelku Elemelku, nie chodzi o optymizm, tylko o to, że prawdziwe zaburzenia lękowe nie wynikaja z braku magnezu w organizmie... a tomakin własnie takie za przeproszeniem /cenzura/ szerzy.
pewnie, jezeli komus brakuje mikroelementow, to moze miec wlasnie zaburzenia bicia serca i inne i to moze być przyczyna wiekszych nerwów, ale nie przyczyną zaburzeń lękowych! proponuje najpierw zaznajomić sie z psychologią, a pozniej radzic w temacie.

sorki, ale - dosłownie - bredzisz. U każdego, ale to dosłownie u każdego, kto będzie miał wypłukany magnez, rozwinie się nerwica lękowa, która zniknie po uzupełnieniu. U każdego z niedoczynnością tarczycy rozwinie się nerwica lękowa, która zniknie po zaleczeniu. U każdego z wypłukanym cynkiem pojawi się nerwica lękowa. Również zniknie po uzupełnieniu. To samo dotyczy neuroinfekcji, schorzeń nowotworowych, schorzeń autoimmunologicznych, silnych alergii i dziesiątek innych przypadków.

Proponuję zaznajomić się z podstawami medycyny, uczą tego na 1 roku - albo nawet w dobrej szkole średniej, a potem dawać rady na publicznych forach.

przez kajmanka 02 sie 2008, 18:35
Proponuje uzupełnić wiedze o psychiatrie i psychologie, a nie szerzyć herezje...
Kasia

przez tomakin 02 sie 2008, 18:42
Mam bardzo, bardzo dokładną wiedzę na temat psychologii i psychiatrii.

Wiem na przykład, że gdy swego czasu na rynek w Anglii weszła melissa, dochody psychiatrów i psychologów spadły kilkakrotnie, większość z nich po prostu zbankrutowała. Do tej pory psycho~ nienawidzą melissy.

Wiem też, że gdyby rozeszło się, że ogromną większość nerwic można wyleczyć zwykłym zdrowym trybem życia, a połowa psychoz ma związek z neuroinfekcjami, profesorowie psychologii i psychiatrii wylecieli by z pracy na zbity pysk i musieliby zająć się zamiataniem chodników. Nic dziwnego, że na studiach uczą, iż magnez nie ma z nerwicą żadnego związku.

przez kazia_z8 02 sie 2008, 19:05
Nie jestem lekarzem, ani nie mam wyksztalcenia w tym kierunku. Lubie jesc ,gotowac i uwazam ze tomakin ma racje. Jesli nie wierzycie to poszukajcie informacji na ten temat.Niedobor witaminy A powoduje zapalenie zatok,uszu,gardla,stawow,itp.Nadmiar moze doprowadzic do zapalenia opon mozgowych i porazenia nerwow.Szukajac w bibliotece informacji o potasie,znalazlam inne wiadomosci.Ostatnio szukalam o ziolach w internecie i znalazlam tylko ksiegarnie wysylkowa A tu na naszym forum jest wiecej informacji o ziolach,witaminach i innych pomocnikach dla czlowieka jak nigdzie.W bibliotece tez jest wiecej.Chyba ze ja nie umiem szukac bo ucze sie komputera od podstaw,mam swoje lata i dziury w pamieci.Ludzie nie doceniaja zdrowej zywnosci kupuja soczki z butelki bo nie trzeba gotowac.Niemowleta sa odrzywiane ze sloiczkow,a potem mamy grubasy,alergikow bez zebow wiecznie choruja,wciaz na antybiotykach.Bo mamusie sa leniwe i nie robia same zupek ani sokow.Potem zdrowie siada.Nasze rowniez.Ludzie kiedys jedli duzo ryb,lecz dzisiaj one sa drozsze niz kielbasa lub kurczaki.A ryby maja najzdrowsze mikroelementy potrzebne dla czlowieka.Kazda zywnosc przetworzona w fabrykach, nawet mleko, pozbawione jest bakteri nie tylko zlych ale i tych dobrych.W zeszlym roku w telewizji byl film pt.Bylo sobie zycie.Mozna to juz kupic na dvd.Obejzyjcie to sobie i potem moze ktos powie ze ja nie mam racji.Za duzo chemi w naszym zywieniu.

Sortuj wg