skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jovita 26 lip 2007, 12:19
I jak dzisiejszy poranek???? bo ja czuje sie tak sobie ale przynajmniej cala noc przespalam, ale probuje sie usmiechjac.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:19 pm ]
tak jak na zdjeciu widac :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Pstryk 28 lip 2007, 12:30
Jovita napisał(a):tak jak na zdjeciu widac Very Happy

Piękna kobieto niech ten uśmiech nie gaśnie!
Czy mi się wydaje :shock: czy Ty paluszek pokazujesz na zdjęciu :shock: :lol:

Eh, Jovita, kiedyś sport był moją pasją. Trenowałam zawodowo siatkówkę. Ale mam za słabe serduszko. Miałam wadę wrodzoną, ale nie ujawniała się do momentu zapadnięcia w anoreksję. Wtedy wada się ujawniła i pogłębiła. Teraz nie ma mowy o większym wysiłku. I dobrze :evil: I tak mi się nie chce :evil: jak Tobie - wiesz depresja :evil:
Pstryk

przez Jovita 28 lip 2007, 12:54
ja cie rozumie bo sama tesz mam depresje i tak strasznie sie zmuszam do wysilku i wogole do wszystkiego.. a juz od paru dni zmuszalam sie zeby glowe sobie umyc i mi sie nie chcialo ale juz wczoraj umylam :D ale bylo ciezko sie zmobilizowac do takiej czynnosci!!! ciekawe czy wytrwam z tym zmuszaniem sie do wszystkiego!!!
Jak widac paluszek pokazuje to co pokazuje :D ale nie martwcie sie to nie do was :D to tylko do złych ludzi :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:05 pm ]
anoreksja...?? paskudna sprawa udało ci sie z niej wyjść?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:05 pm ]
anoreksja...?? paskudna sprawa udało ci sie z niej wyjść?
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 28 lip 2007, 13:13
Mam nadzieję, że paluszek będzie Nas przed takowymi chronił :lol:
Szkoda, że nie można go zabrać ze sobą wszędzie :lol: to tak jak łapka królika na szczęście :lol:
No no kobieto, chylę czółka za umycie włosów 10 punktów!
Powaga, ja sobie zrobiłam skalę 10 punktową - na ilość przyznanych punktów za wykonanie jakiejś czynności składało się parę czynników, m.in. jak długo się zmuszałam do zrobienia tego czegoś, ile wysiłku mnie to kosztowało itp. :D Polecam.
Pstryk

przez Jovita 28 lip 2007, 13:21
taka skala to super pomysl :D ja nawet zeby wyjsc do kina do ktorego zmusza mnie facet nie mam ochoty i ciezko mi ale chyba sie zmusze i przyznam sobie jak to zrobie 100pkt 8)
ExModerator

przez Pstryk 28 lip 2007, 15:02
Ojojoj, wyjście do kina! To dopiero wyczyn w depresji! Trzymam za Ciebie kciuki! Dasz radę!
A facet to zamiast zmuszać to lepiej by zrobił jakby zmotywował ale cóż, to tylko mężczyzna ;)
Pstryk

nerwica aserce

przez Jovita 28 lip 2007, 15:42
ok wiec jak uda mi sie juz wyjsc do tego kina to na pewno napisze, tylko boje sie ze w tym kinie sie udusze, tyle ludzi.. , ciemno.. nie wiem czy dam rade! ale sprobuje! Wogole komukolwiek z boku ciezko zrozumiec nasz stan.. :(
ExModerator

przez Pstryk 29 lip 2007, 18:43
No i jak Jovita? Byłaś w kinie?
Pstryk

przez Jovita 29 lip 2007, 19:06
Nie jeszcze nie dopiero we wtorek! ale to jeszcze grubo sie zastanawiam.. :D
ExModerator

przez slitzikin 29 lip 2007, 20:50
Idź, idź. Też miałem problemy w kinie. Zresztą dalej czasem mam, chociaż już znacznie mniejsze i znacznie rzadziej. Wiesz, usiadź sobie z brzegu, będziesz miała w umyśle zawsze świadomość, że w każdej chwili możesz wyjść. Jak będzie ostro można też na sekundkę umknąć do toalety, może przejdzie. A kino to czad :-).

przez Jovita 29 lip 2007, 21:33
slitzikin zrobie własnie tak jak napisałeś/aś.Dziekuje , pozdrawiam
ExModerator

przez silesiaster 30 lip 2007, 11:00
tez miałem kiedys dzikie fazy w kinie - a ostatnio byłem na takim filmie co zasnąłem - ale to chyba od leków

przez inez3 30 lip 2007, 12:23
tez balam sie chodzic do kina, a kocham ogladac filmy. wydawalo mi sie, ze zaraz zemdleje, ze jest okropnie duszno i napewno nie zdarze do lazienki jak zrobi mi sie niedobrze. jak z tym walczylam?? poprostu chodzilam, a w glowie powtarzalam sobie, ze wcale nic mi sie nie stanie, bo tyle razy juz bylam w kinie i nigdy nic mi sie nie przydarzylo... i tak za kazdym razem bylo coraz lepiej... Jovita do kinq marsz, zobaczysz jak sie wciagniesz w film to zapomnisz o wszystkich objawach (ja tez tak mialam). pozdrawiam

przez Jovita 30 lip 2007, 13:40
inez3 napisał(a):tez balam sie chodzic do kina, a kocham ogladac filmy. wydawalo mi sie, ze zaraz zemdleje, ze jest okropnie duszno i napewno nie zdarze do lazienki jak zrobi mi sie niedobrze. jak z tym walczylam?? poprostu chodzilam, a w glowie powtarzalam sobie, ze wcale nic mi sie nie stanie

oj wlaśnie tak dokładnie tego sie obawiam ale racja jakby co to beda ze mna bliscy i mnie uratuja- dziękuje wam bardzo kochani juz wiem ze do kina na pewno pojde :D :D
ExModerator

Sortuj wg