skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Depresja a wypadanie płatka zastawki mitralnej

przez Jovita 23 lip 2007, 13:16
Hej, jestem nowa na forum. Od miesiąca cierpie na depresje i lęki, które są dla mnie straszną katorgą.. Obecnie lecze sie od tygodnia lekiem o nazwie OROPRAM- i mam nadzieje że mi pomoże :!: gdyż miałam już momenty kompletnego wyczerpania i chciałam się zabić... Dziwne jednak że wszystko to zaczęło się od momentu kiedy ujawniła mi się pewna dolegliwość (właśnie ok. miesiąc temu) a mianowicie wypadanie płatka zastawki mitralnej, nie zagraża to życiu, ale dolegliwości z tym związane są czasem nie do wytrzymania!!!!!!! Tak więc mam kilka problemów i na prawde jest mi z nimi bardzo ciężko-depresja, lęki, duszności, zawroty głowy, drgawki, bezsenność, ucisk w klatce.. wszystko zaczęło się tak nagle od tamtego miesiąca. Wobec tego mam do was pytanko- czy ktoś z was ma ten sam problem???? i czy ta depresja i lęki może być wywołana od tego serca(wypadania płatka)??????????????????????????????????????
ExModerator

przez Lusi 23 lip 2007, 15:20
ExModerator

przez Ronin 24 lip 2007, 14:35
ja mam wypadanie płatka i zyje z tym od 10 lat. Nie odczówam jakiś specjalych dolegliwości oprócz tego ze szybciej się męcze i przy złej pogodzie jestem osłabiony. to nawet nie jest choroba serca tylko tak jego uroda, od tego się nie umiera ;) Wszystkie objawy typu kłucia i duszności są na pewno objawem nerwicy. Sama depresja nie ma bezpośredniego wpływu na serce, raczej osłabia cały organizm.
Skontaktuj się z psychiatra i kardiologiem i obydwu opowiedz dokładnie o objawach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

depresja a wypadanie

przez Jovita 24 lip 2007, 16:25
tylko że byłam już u kardiologa i stwierdził ze zadnych leków nie musze brac, a psychiatra powiedział ze mam lęki i depresje i że u osob z ta dolegliwością zdarza sie to!! biore lek na depresje i leki ale mam zamiar jeszcze iść do neurologa bo to chyba neurolog stwierdza nerwicę????
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez agapla 25 lip 2007, 15:39
Tak jak masz wypadanie płatka to i nerwice ,prosta sprawa jesteśmy przewrazliwieni na punkcie serducha i stąd ten cały cyrk ,ja tez mam wypadanie płatka i dużo czasu mi to zajęło żeby zrozumieć że nic mi nie jest , teraz już od dawna sie tym nie przejmuje ,trzeba sprawę olać i będzie ok ;) Ale musisz dbać o siebie ! nie brac używek ,sport (ogólna tzw higiena życia) bo jak nie to tak jak to było u mnie nerwica może się pogłębić ( to była wyłącznie moja wina bo wpadłam w alkoholizm )

nerwica a serce

przez Jovita 25 lip 2007, 20:04
tylko ze problem w tym ze mam depresje i np za sport nie mam ochoty sie wziasc mimo ze cwiczylam jakies 2 lata, wszystko przez depresje bo nie widze juz w niczym sensu i ciezko mi sie do czegokolwiek zmusic.
ExModerator

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 23:18
Jovita mam tak samo zupełnie nic mi się nie chce robić a nawrót mam od 4 dni i jak ręką odjął odechciało mi się biegać ćwiczyć, leże i gnuśnieje :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jovita 25 lip 2007, 23:25
Chcialoby sie powiedziec ze to dobrze ze masz tak samo jak ja ale to cierpienie jest okropne, a to tez masz problemy z serduchem czy po prostu deprecha znowu dopadla? bo ja przez ten koszmar-depresje przechodze pierwszy raz .

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:26 pm ]
nerwica jest popier....lona
ExModerator

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 23:33
ja ma trzeci nawrót nerwicy lękowej i juz :roll: mi wszystko opadło z sercem mam akcje przy atakach co do tego, że nerwica jest popier...olona to również się zgadzam wyjatkowo upierdliwy syf :twisted:
Przyjaciel forum

przez Jovita 25 lip 2007, 23:36
to nie dobrze, co tu robic zeby bylo lepiej? jestesmy na to skazani na zawsze? musi byc jakies wyjscie.
ExModerator

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 23:45
wiesz ja za każdym razem kiedy czułam się dobrze bardzo wierzyłam, że wygrałam tą walkę i teraz też wierzę, że wygram przecież do końca życia to gówno nie będzie mi psuło nastroju ;) teraz czuję się nieźle wieczory są niezłe najgorzej rano :cry: wtedy odechciewa mi się żyć i gdyby nie mój mały synek ...... to różnie mogło by być, ale walczyć musimy nie damy się jakiejś cholernej nerwicy nie warto ;)
Przyjaciel forum

przez Jovita 25 lip 2007, 23:50
masz racje trzeba robic wszystko zeby sie tylko nie poddac, ja tez mam bardzo ciezkie poranki i wieczory sa dla mnie najlepsze bo ulge przynosi mi mysl ze ide spac i mysl ze moze jutro bedzie lepiej- TRZEBA WMOWIC SOBIE ZE JUTRO RANO ZJEM SNIADANIE Z USMIECHEM (nawet wymuszonym) i tylko mam nadzieje ze dzis zasne bo problem ze snem tez mam. TO CO JUTRO WSATJEMY W LEPSZYM NASTROJU??przynajmniej udawajmy-pozdrawiam :D
ExModerator

przez Jaśkowa 26 lip 2007, 00:03
Jovita to dobrej nocy i cudownego poranku Ci życzę :)
Przyjaciel forum

przez kagusia 26 lip 2007, 01:07
hmmmm a ja to wieczorem nasluchuje kazdego stukniecia serca i kazdego oddechu a rano juz niby ok :smile: ehhh co nerwica to inne objawy :roll:

Sortuj wg