skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Andhariel 22 lis 2006, 17:48
Witam wszystkich. Mam 22lata badania wszystkie w marcu miałem echo serca super nie było zmian miałem wszystkie mozliwe badania chyba i tez spoko.Mi juz odpier....la z sercem kur......a, albo zaraz padne,albo psychicznie mi odjebie!, boli piecze kłuje bije mocno nie szybko ale mocno strasznie i ch.. juz wie co to ma byc. Przepraszam za wszelkie bluzgi ale musze to jakos z siebie wyrzucic no bo juz nie wiem co robic?

przez Lusi 22 lis 2006, 17:52
Nic nie rób.
Odpuść sobie, zapomnij, nie zwracaj uwagi, nie myśl.
NIE NAKRĘCAJ SIĘ
ExModerator

przez Andhariel 22 lis 2006, 18:19
Własnie nic nie robie nie nakrecam sie itp tylko najgorsze jest to k....a jak to moze byc nerwica???? skoro "ciało woła z bolu"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artek28 23 lis 2006, 01:16
Andhariel napisał(a):Witam wszystkich. Mam 22lata badania wszystkie w marcu miałem echo serca super nie było zmian miałem wszystkie mozliwe badania chyba i tez spoko.Mi juz odpier....la z sercem kur......a, albo zaraz padne,albo psychicznie mi odjebie!, boli piecze kłuje bije mocno nie szybko ale mocno strasznie i ch.. juz wie co to ma byc. Przepraszam za wszelkie bluzgi ale musze to jakos z siebie wyrzucic no bo juz nie wiem co robic?

stary
ja nawet teraz mam jazdy z sercem
u mnie kilka razy podejrzewali zawal i wyladowalem w szpitalu
ekg echo - w normie
ale i tak - nawet teraz - mnie kluje szczypie piecze sciska a nawet czasami swedzi
serce obok serca z lewej z prawej nawet z tyłu serca gdzies na plecach
raz mialem taka jazde - tak sie nakreciłem ze mnie z prawej strony bolałaa w piersiach i tak se wmówilem ze to zawal - gdzie kurde serce z prawej
nie stresuj sie nerwca
powiem ci jeszcze ze w nerwicy nie tylko serce bedzie cie bolało
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

przez Lusi 23 lis 2006, 12:12
Andhariel napisał(a):Własnie nic nie robie nie nakrecam sie itp tylko najgorsze jest to k....a jak to moze byc nerwica???? skoro "ciało woła z bolu"

Bo takie są somatyczne objawy nerwicy.
Boli Cię to, co podświadomie uważasz za najsłabsze. Jeśli boisz się zawału będziesz miał "problemy" z sercem. Boisz się guza mózgu - będzie Cię bolała głowa. Itp. Cokolwiek sobie wmówisz tak będzie.
A jeśli wydaje Ci się, że sobie nic nie wmawiasz, to uwierz mi, że Ci się tylko wydaje. Podświadomość to potęga.
ExModerator

przez Andhariel 23 lis 2006, 19:56
Hej Lusi. Swiadomie zdaje sobie z tego sprawe ze jezeli wszystko jest spoko to czego tu sie bac????
Byłem dzisiaj u lekarza 2 raz w tym tygodniu az głupio mi było po raz kolejny;/ Cisninie w normie 100/75 rytm serca tez ok ale kurde cały czas sa jakies bole cała lewa reka bark nad brzuchem i czasami zakłuje w okolicach serca.
A badania miałem w marcu i ok :? Nie wiem moze skocze jeszcze raz zrobie pr\ywatnie chos serca czy holter co lepsze?

przez aftermath 26 lis 2006, 16:26
Andhariel, powiem Ci, ze ostatnio tez mam podobne objawy (bol lewego ramienia, brzucha i Bog wie czego jeszcze) i nie bede oryginalny jesli powiem, ze od roku przechodze rozne badania i wychodza jak u sportowca :)

Mam do was wszystkich jedno pytanie ... skoro to podswiadomosc budzi w nas lęki (np. bol lewego ramienia = prawie natychmiastowy zawal z wylewem i padaczka), to czemu po pozytywnych badaniach ekg, holterze, usg serca itp. ow zlej podswiadomosci dalej nie da sie wyciszyc ? Dlaczego skoro 20 lekarzy mowi nam, ze jestesmy zdrowi, dalej jestesmy chorzy ?

Andhariel, daj znac czy po badaniach serce przestalo bolec 8)

przez Villeman 26 lis 2006, 22:03
Ja którejś nocy obudziłem się bo myślałem ze mi serce wyskoczy a najgorsze było to, że nie mogłem podnieść lewej ręki, później przez tydzień bolała mnie lewa ręka i nie tylko. Bolały mnie wszystkie mięśnie, ale ręka najbardziej. Do dzisiaj mi dokucza. A najdziwniejsze, że jak przeczytałem ze oznaką pewnej choroby jest kłucie w stawach to dopiero się zaczęło! Ja też miałem badania i wszystkie wyniki jak to określił lekarz "lepsze niż w książkach na medycynie". Byłem u lekarza i ten wymyślił ze zerwałem sobie mięsień, a ja nie z tych co by pracowali fizycznie aż tak bardzo. Brałem nawet leki ale przestałem po kilku dniach bo mnie wszystkie kości bolały. Przestałem brac, przestały. Dopiero później drugi lekarz powiedział ze to albo nerwica albo maska depresji. Okazało się nerwica lękowo-depresyjna, ale to już stwierdził psychiatra. Na marginesie sa, wyczytałem z karty. Pozdrawiam!

Ciężki atak paniki czy zawał?

przez Moniczka 12 gru 2006, 13:45
Dawno juz nie przezylam czegos takiego jak wczoraj.Wlasciwie to takie przypadki mialam na poczatku mojej drogi z nerwica lekowa, przez trzy miesiace mi juz odpuscilo ale wczoraj...
Zaczelam wieczorem czytac ksiazke i nagle poczulam,ze mam ciezka glowe,jakby podnioslo mi sie cisnienie.Uszy zrobily sie czerwone a ja czulam slabosc i bylo mi niedobrze,polozylam sie wiec do lozka i za parenascie minut sie zaczelo: mdlosci,zawroty,migoty przed oczami,serce walilo jakby mialo rozerwac piers,ciezar na klatce,strach przed zawalem i nagla smiercia.W brzuchu przelewanie i burczenie,scisk,drzenie rak i nog,wstrzasy ciala.Jak poszlam do lazienki,to myslalam ze upadne.Niemoznosc zlapania oddechu,klucie przy zaczerpnieciu powietrza,straszne dreszcze.Przezylam horror.Ten dziwny atak trwal od 23 do 3 w nocy.Rano obudzilam sie z lekkim bolem piersi,senna,wyczerpana,smutna,z gula w podbrzuszu.Boje sie,ze przeszlam kobiecy zawal,bo nasilenie i uderzenie tych objawow bylo przerazajace.Poza tym,czy atak paniki moze trwac bez mala 4 godziny???Bardzo mi potrzeba teraz wsparcia...
Moniczka

przez kukubara 12 gru 2006, 14:05
Malcolm..jestes lekarzem?bo ja slyszalam ,ze odczuwa sie bol przedramienia,ramienia...obojczyka nawet..
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez kukubara 12 gru 2006, 14:19
Malcolm nie wygladasz..troche trupkow sie naogladalam w zyciu :?
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

Sortuj wg