czy nerwica/depresja , odbiła się na waszym wyglądzie?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: czy nerwica/depresja , odbiła się na waszym wyglądzie?

przez scrat 23 lip 2008, 16:16
ewaryst7 napisał(a):scrat, nie załamuj rąk.Tylko na rowerek i jazda...

Mało daje, bo dużo jeżdżę :) W planach jest jeszcze basen.

A Twoja dziewczyna , to wygląda pewnie jak supermodelka?

No idealnej figury nie ma, ale jest dużo lepiej niż ze mną :) Zresztą nie przeszkadza mi to.

Zlości się , że przytyłeś.

Nie to że się złości, po prostu wolałaby żebym był szczuplejszy.
Przyjaciel forum

przez ewaryst7 23 lip 2008, 16:20
scrat, Wiesz..gdyby mój facet przytyl , pomyślałabym o jakiejś diecie dla niego.Poproś swoją kobietę , żeby pomogła ci schudnąć.No dobra. Przytyłeś. Ale CZY CZUJESZ SIĘ LEPIEJ?

przez scrat 23 lip 2008, 16:27
Ja już mam rozpisane co mogę jeść a czego nie, a dziewczyna wyszukuje mi przepisy zgodne z South Beach :) Tylko że to średnio działa...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cadarxx 23 lip 2008, 21:36
ewaryst7 napisał(a):scrat, nie załamuj rąk.Tylko na rowerek i jazda...A Twoja dziewczyna , to wygląda pewnie jak supermodelka? Zlości się , że przytyłeś.Kocha cię mniej , kiedy ważysz więcej????

Gorszy wygląd do miłości ma się raczej nijak. Chodzi tu głównie o fizyczność, bo jak sypiać z osobą, która stała się dla nas nieatrakcyjna. Zamiast mieć z tego przyjemność, to staje się to raczej przykrym obowiązkiem, więc kobiety w takich sytuacjach często szukają kogoś na boku, żeby z nimi mieć tą przyjemność.
A żeby pozbyć się zbędnego tłuszczu, to porządna dieta(nie żadne diety cud typu kapuściana, która spowoduje efekt jojo, co sprawi że zamiast stracić w końcowym rozliczeniu tłuszczu, to nam jeszcze go przybędzie, a przy okazji stracimy resztę mięśni) i jakaś aktywność.

adam_s nie dziwię Ci się. Ja też osobiście wolałbym być gruby niż bardzo chudy. Może z wiekiem nabierzesz masy.

przez nanom1 24 lip 2008, 15:39
Jak najbardziej tak :? Jeszcze 7-10 lat temu byłem zadbany (nawet bardzo),wyglądającym na przyzwoitego faceta.Na chwile obecną jest strasznie .Wstydze sie wyjść na ulicę.Nerwica i przypadłości jakimi jestem dotkniety zmieniły mnie i musze walczyć o każdy dzień(na tabletkach) ,abym wyszedł z domu.Już nie patrzę ludziom w oczu jak kiedyś, wolę nie widzieć w ich oczach tego szyderczego uśmiechu.

przez ewaryst7 24 lip 2008, 17:45
nanom1, dlaczego myślisz , że uśmiechają się szyderczo? Może to ( wybacz) Twoja wyobrażnia?

przez pyzia1 25 lip 2008, 10:46
Nie widać po mnie tego co się dzieje w środku. No, może tylko jestem za chuda. Ale mam prawie 29 lat a wyglądam na kilka mniej. Wszyscy się dziwią że nie mam ani jednej zmarszczki. Zastanawiam się czy któregoś pięknego dnia nie obudzę się siwa i pomarszczona na skutek tego wszystkiego co mnie spotyka.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Filomatka 25 lip 2008, 16:11
Spokojnie, to mało możliwe :D Po mnie też nie widać za bardzo, że jestem chora. Jedyne co, to to, że się garbię i muszę pamiętać o tym, by się prostować. Jak mam ataki lęków "robię się w kulkę" i to złe dla postawy :? Dodatkowo mam niską samoocenę i często chodzę zawstydzona przez co się garbię , ale staram się ostatnio z tym walczyć i widzę efekty 8)

Sortuj wg