Nerwica chorobą dla inteligetnych

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Hollow 30 mar 2006, 15:33
Wybacz, Szczupak, nie przeczytałem całego wywodu, ale temat dość oklepany...
IMO, to stereotyp. Wynikający z naturalnych tendencji do racjonalizacja cierpienia i dumy z odmienności której inni nie akceptują.
Nie mówię, że brak mu innych podstaw, np. że cześciej obrywa nam się od głupich i niewrażliwych. Ale to marne podstawy.
Nerwica jest po prostu chorobą.

przez szczupak649 30 mar 2006, 15:42
a propo inteligencji emocjonalnej...macie tak ze jak tylko spojzycie na kogos to wiecie co on czuje??i jak ktos jest smutny to odrazuwy tez odczowacie dyskafort??tak samo jak ktos jest zly wtedy to wogule wole nie patrzec na taka osobe.......

aha moj tekst nie byl sposobem na dowartosciowanie sie :lol:
poprostu tak sobie wymyslilem a dlugo nad tym myslalem....hehe

przez Magnolia 30 mar 2006, 16:09
Niektórym na tym forum z racji choroby wydaje sie że mogą bezpodstawnie oceniać innych! Otóż chcialabym Cię uświadomić Śmerć że to była moja opinia na temat postu Szczupaka i tu nie ma się czym dowartościowywać.A skoro Ty takie rzeczy wyłapujesz u innych to może powinieneś zacząc od siebie.Sorry bardzo ja uważam tak jak Szczupak!Koniec wywodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmierć 30 mar 2006, 16:28
Magnolia napisał(a):Niektórym na tym forum z racji choroby wydaje sie że mogą bezpodstawnie oceniać innych! Otóż chcialabym Cię uświadomić Śmerć że to była moja opinia na temat postu Szczupaka i tu nie ma się czym dowartościowywać.A skoro Ty takie rzeczy wyłapujesz u innych to może powinieneś zacząc od siebie.Sorry bardzo ja uważam tak jak Szczupak!Koniec wywodu
Sory ale mam takie odczucie względem ciebie i szczupaka więc będe pisał co mi się podoba, możesz to akceptować, a możesz negować, twój wybór, i niepisz prosze, ze ja cie oceniam, bo to nie jest ocena twojej osoby tylko komentarz do twojego komentarza, niekoniecznie musisz wiedzieć os bie wszystkich rzeczy więc takie słowa nieraz moga się przydać.

przez didado1 30 mar 2006, 16:39
xxx
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, 15:15 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez cicha woda 30 mar 2006, 17:09
Całkowicie zgadzam się ze Szczupakiem.
Bardzo mądre słowa.
Tylko szkoda że nasza wrażliwość potrafi nas aż tak przerosnąć.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Magnolia 30 mar 2006, 17:22
Tzw psycholog dla ubogich.Koniec tematu

P.S To w odniesieniu do śmierci oczywiście

przez didado1 30 mar 2006, 17:42
xxx
Ostatnio edytowano 15 mar 2008, 15:10 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez Olka 30 mar 2006, 18:46
Popieram Didado1........komentarz do komentarza- poprostu:) zreszta sama pomyślałam podobnie jak smierć:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Magnolia 30 mar 2006, 19:12
Didado nie napisalam "koniec tematu" bo chciałam zakończyć temat,tylko koniec wypowiedzi z mojej strony.Ale widze,że jednak nie.Ja nie chcę nikogo urażać na tym forum,to prawda poirytowałam się bo nie podoba mi się,że ktoś próbuje mi coś "wmówić" bo jemu sie tak wydaje.Ja wyczułam w poście
Śmierci swojego rodzaju złośliwość i dlatego tak zareagowalam,a musze napisac ze po raz pierwszy na tym forum.Najlepiej by było jakby każdy pisał swoje opinie a nie ciągle odnosił sie do opinii innych co jest nagminne na tym forum.
"Okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestanę chcieć.Muszę leczyć się na ból i strach.Gdzie jest człowiek,który z siebie sam pokaże mi jak...." (Coma-Leszek Żukowski)

przez Śmierć 31 mar 2006, 14:02
forum powstało po to, abyśmy wymieniali się soimi poglądami na sprawy które nas dotyczą, i pisze to co czuje, i nie mam zamiaru się chamować i dusić w sobie tego co naprawde czuje, bo jedynie tutaj moge o tym napisac, tak poczulem i naisalem, nie bulwersuje sie tylko moze wynies cos z mojego komentarza dla siebie, i teksty w stylu psycholog dla ubogich, tekstu tego nie bede komentowal, bo mam dosc w zyciu jazd na codzien, klotni itp. i chociaz tutaj chce odnalezc odrobine spokoju iczegokolwiek sie dowiedziec, na temat ktory mnie tu przygnał, bede dalej wymienial poglady, a to ze wyczuwasz tu jakakolwiek zlosliwosc to tylko twoj wlasnie problem z ktorym musisz sobie poradzic, bo za bardzo bierzesz to do siebie.

Człowiek dojrzały psychicznie

przez Angela 02 kwi 2006, 23:10
Człowiek dojrzały psychicznie to nie ten, który widzi siebie w sposób pozytywny lecz ten, który patrzy na siebie w sposób prawdziwy, czyli realistyczny, a przez to także zróżnicowany. Taki człowiek wymaga od siebie znacznie więcej niż tylko "pozytywnego" myślenia. Wymaga od siebie pozytywnego postępowania..
Najlepiej zacząć od relaksacji

Sortuj wg