Czy czujecie się lubiani i akceptowani?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Czy czujecie się lubiani i akceptowani?

przez ewaryst7 19 kwi 2010, 16:04
Wiem na pewno , ze ja należe do osób , które muszą sie starać aby zdobyć akceptację .Nigdy nie przyciągałam ludzi jak magnes..Ale , da się z tym żyć.

Re: Czy czujecie się lubiani i akceptowani?

przez Lubomir 19 kwi 2010, 16:50
ewaryst7 napisał(a):Wiem na pewno , ze ja należe do osób , które muszą sie starać aby zdobyć akceptację .Nigdy nie przyciągałam ludzi jak magnes..Ale , da się z tym żyć.

Otóż to. Zawsze warto się starać. Ja też może nie mam jakiegoś wianuszka licznych znajomych. Fakt, ze trochę nadrabiam netem ale mimo to. Też kiedyś mi się wydawało, ze jestem taki beznadziejny i w ogóle. Kiedy jednak inni mówili mi, ze chory jestem, ze tak gadam. Kiedy mówili mi, że potrafię to czy tamto czego inni nie potrafią to dawało takie małe bodźcce do samoakceptacji i uwierzenia w to, że naprawdę tak jest. Kiedy już osiągnie się ten etap akceptacji można wyjść dalej aby pracować nad sobą. ;) A niestety sytuacji i osób nieprzyjemnych dla nas nie uniknie się w życiu i trzeba jakoś starać się to ignorować. :smile:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

Sortuj wg