zespół przewlekłego zmęczenia a może fibromialgia?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: zespół przewlekłego zmęczenia a mo0że fibromialgia?

przez ewaryst7 06 lip 2008, 07:14
anonimowa, kochanie , ty śmigaj do lekarza! Nie odkładaj tego w nieskonczoność...Może niedługo, nie będziesz musiała tak się czuć??? Idz do lekarza > Napisz czy się zdecydowałaś>pozdrawiam cię.

Re: zespół przewlekłego zmęczenia a może fibromialgia?

przez ewaryst7 21 wrz 2009, 12:04
Witajcie.Postanowilam wznowić temat.Zapraszam wszystkich zmęczonych.Interesuje mnie , OD JAK DAWNA czujecie zmęczenie , i jakie objawy mu towarzyszą?

zespół przewlekłego zmęczenia a może fibromialgia?

przez Mike Hale 05 maja 2015, 02:19
bóle mięśni, problem ze spaniem, znalezieniem pracy

Hej wszystkim. Nie wiem czy był już taki temat ale zaryzykuję. Leczę się psychiatrycznie już od dłuższego czasu. Będzie już z 5-6 lat. Mam zdiagnozowane stany depresyjne-lękowe. Mam problemy ze spaniem (zażywam Imovane 1 tabletkę przed snem, mimo to ostatnio nie mogę zasnąć). Rano budzę się nieraz z bólami głowy i mięśni. Bóle mięśni mogą trwać całymi dniami, czasami pomaga zażycie środka przeciwbólowego np Ibuprom. Leki jakie zażywam to Pramolan 3x dziennie i FaxigenXl raz dziennie rano. Nie wiem jak normalnie funkcjonować. Uczę się weekendowo w szkole policealnej. Siedząc w ławce nie mogę się skupić z powodu ogólnego rozbicia i bólu mięśni (szczególnie okolice barków i szyi które przechodzą do rąk). Bylem u neurologa, gdyż zacząłem się tym niepokoić. Mam lekką wadę kręgosłupa. Po serii zabiegów fizjoterapeutycznych brak jakiejkolwiek poprawy. Pani dr neurolog powiedziała, że nie specjalnie może mi pomóc. Po paru wizytach zrezygnowałem z Jej usług lekarskich. Dużo czytałem na ten temat w internecie. Moje objawy pasują do choroby zwanej fibromialgia. Zamierzam skonsultować się jeszcze z reumatologiem i chcę wykonać test obciążeń organizmu. Mam tylko 20 lat a już borykam się z takimi problemami zdrowotnymi. Jest mi z tego powodu bardzo trudno znaleźć pracę gdyż każdy pracodawca chciałby mieć całkiem zdrowego pracownika.

Pozdrawiam wszystkich, dobranoc. Mam nadzieje, że coś mi podpowiecie.
Ostatnio edytowano 05 maja 2015, 22:17 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na charakter postu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg