Czy to nerwica ??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to nerwica ??

przez Misiek 29 cze 2008, 14:19
Witam,

Do tej pory było w miare normalnie, tzn. miałem jakieś tam większe lub mniejsze stresy, obawy, ale radziłem sobie z nimi i patrzyłem w przyszłość z nadzieją...

Tydzień temu dostałem ataku pańki jadąc samochodem, panicznie się bałem że coś się stanie nie wiem dokładnie co.. takie dziwne uczucie, wydawało mi się że zemdleje, zaczołem się pocić, chciałem jak najszybciej wrócić do domu... myślałem że umiaram :(
Później zdarzyło się to jeszcze dwa razy i wyglądało podobnie...

Na początku jeszcze czułem taki lekki ból, mrowienie z tyłu głowy, które pomału ustępuje i często się pociłem. Samopoczucie również się pogorszyło :(

Wystraszyłem się, kupiłem vigor, magnez B6, Kalms i Deprim... i oczywiście poszedłem do lekarza internisty.

Pani doktor, zbadała mi ciśnienie, EKG i okazało się że wszystko jest w porządku, dostałem jeszcze skierowanie na badanie krwi, TSH, ob i skierowanie do poradni psychologicznej z podejrzeniem nerwicy lękowo depresyjnej :(

Chciałem zapytać Was bardziej doświadczonych w tej dziedzinie czy moje objawy świadczą o nerwicy... ?? Bo ja co chwile znajduję sobie nowe choroby i szukam w sobie objawów :(

Pozdrawiam...

Re: Czy to nerwica ??

przez ewaryst7 29 cze 2008, 15:08
Misiek, tak . To nerwica. Nioe martw się . Potrafi dokopać. Pozdrawiam cie cieplutko.

przez Misiek 29 cze 2008, 21:30
ewaryst7 dzięki za odp.

Mam jeszcze jedno pytanie...

Czy ból głowy i ciągłe zmęczenie, także jest objawem nerwicy ?? Jak Wy się czujecie na codzień ( fizycznie ) ??

Cieszę się że znalazłem to forum :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alepysiak5 29 cze 2008, 22:13
taa syndrom wyładowanych bateri... ma to kazdy z nerwicą, z reszta jak juz pisalem w innym temacie to wina tego ze wysilek psychiczny(lęk,natretne mysli) a takze to co jest nastepstwem lęku czyli szybkie bicie serca itp. bardzo wyczerpują...

przez nervouska 30 cze 2008, 10:01
U mnie to wygląda identycznie. Napisałabym, że to na pewno nerwica, ale najpierw musisz sie dokładnie zbadać, to podstawa. Jak najbardziej masz prawo źle się czuć fizycznie, być zmęczonym, bo nic tak nie wykańcza jak silne emocje. U mnie jeden atak paniki wystarczy, żebym czuła się wyczerpana przez kilka następnych dni. Ale to mija, organizm się sam regeneruje, trzeba "tylko" wyluzować :mrgreen:

Sortuj wg