Pwtórka z rozrywki....niestety

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pwtórka z rozrywki....niestety

przez Dorot 12 cze 2008, 22:05
Witajcie

Musze powiedzieć , że po rozpoczętej terapii mam prześwity że jest lepiej ale to trwa kilka dni a potem znowu załamanie najgorzej , że wszystko mi sie odbija na tym cholernym żołądku , wiecie zresztą jak to jest , mam ten problem że rano budze sie z mrówkami w dole brzucha tzn jakbym była przed jakimś egzaminem taki mam stres męczące to jest, do tego wkręcanie sobie o wrzodach ile to ja już przeczytałam o wrzodach to głowa mała dzień bez wkręcania sobie czegoś w głowe to dzień stracony , tylko się zastanawiam jak to jest terapia jest podjęta jest lepiej a tutaj jakieś załamanie i najgorzej że mimo że staram sie działać z tym to co mi psycholog mówi to nic to nie działa a w konsekwencji załamanie gorsze i gorsze i tak koło się zamyka, tak sie zastanawiam czy tak całe życie moje będe tak miała , czy jakoś bede potrafić życ normalnie tak jak inni ludzie, czy ta nadzieja już zanikła na dobre....
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

Re: Pwtórka z rozrywki....niestety

przez 1507 19 sie 2008, 16:06
częste odbijanie się może być oznaką, wrzodów, stanu przedwrzodowego, nerwicy zołądka, reflux itp, trzeba się dokładnie zbadać najlepiej gastro
1507

Sortuj wg