Odczucie słabości

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Odczucie słabości

przez pabloooo8888 21 maja 2008, 14:46
mam bardzo ważny problem czy odczucie słabości należy do objawów nerwicy? ja mam takie odczucie 24 godziny na dobę i nie wiem co z tym robić otóz mam nerwice i podejrzewam ze to przez to czy ktoś ma podobnie? z góry dziękuje i bardzo proszę o odpowiedz

Re: Odczucie słabości

przez celineczka3 21 maja 2008, 16:11
pabloooo8888 napisał(a):mam bardzo ważny problem czy odczucie słabości należy do objawów nerwicy? ja mam takie odczucie 24 godziny na dobę i nie wiem co z tym robić otóz mam nerwice i podejrzewam ze to przez to czy ktoś ma podobnie? z góry dziękuje i bardzo proszę o odpowiedz

Nawet jesli odczucie slabosci nalezy do objawów nerwicy, to nie wolno takiej diagnozy stawiac tylko po takim jednostkowym objawie. Musisz isc do lekarza i zrobic sobie podstawowe badania i sprawdzic czy nie masz jakichs zaburzen fizjologicznych czy innych problemów np. neurologicznych jako chociazby zwezenie tetnic szyjnych. A diagnoze nerwica......zostaw na sam koniec.Pozdrawiam
celineczka3

przez tomakin 21 maja 2008, 23:27
Miałeś robione badania na tarczycę, wyszło że masz rozpieprzoną w drobny mak, przy chorobach tarczycy niemal zawsze występuje uczucie osłabienia i zmęczenia - zarówno przy niedoczynności, jak i nadczynności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zimbabwe 22 maja 2008, 12:16
Osłabienie może być sygnałem wielu chorób, nie tylko nerwicy - począwszy od zwykłej anemii, poprzez celiakię i cukrzycę, skończywszy na raku.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Sortuj wg