Co pomaga się wyleczyć z nerwicy i jak to zrobić?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co pomaga się wyleczyć z nerwicy i jak to zrobić?

przez pomocnik 03 maja 2008, 13:04
Witam,

Jak ktoś chce się wyleczyć z nerwicy to zapraszam na spotkania na które się wybieram pt: Jak wyjść z nerwicy? Spotkanie się odbędą w Warszawie w dnach:
-2.06.2008-temat- Proces wejścia w nerwicę.
-9.06.2008-temat- Proces bycia w nerwicy.
-16.06.2008-temat-Proces wyjścia z nerwicy.
Spotkania organizuje Kościół Jedności Wiary.

Jeśli Cię to interesuje to wyślij prywatną wiadomość to podam bardziej szczegółowe dane.

Cieplutko pozdrawiam

przez madzia26 03 maja 2008, 20:53
a nie odbywa sie cos takiego we wrocławiu?

przez pomocnik 03 maja 2008, 21:57
Dowiem się...może?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomakin 03 maja 2008, 23:24
Ja bezpłatnie wyciągam z nerwicy lękowej, metody niepsychologiczne :P

przez ALEKS*OLO 03 maja 2008, 23:28
tomakin to przybliz nam te metody , opowiedz dokladniej jak to ma wygladac , te metody niepsychologiczne , co masz na mysli :?: ;>
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez tomakin 04 maja 2008, 01:36
w Twoim przypadku to będzie miesiąc solidnego magnezowania, przy okazji uzupełniając potas (dużo bananów), potem po prostu zdrowo się odżywiać. Starczy żeby nerwica znikła.

przez scrat 04 maja 2008, 04:22
Żeby świat był taki piękny, a nerwice zależały jedynie od odżywiania się...
Przyjaciel forum

przez tomakin 04 maja 2008, 16:36
90% nerwic lękowych zależy od odżywiania się

przez ALEKS*OLO 04 maja 2008, 16:44
no to ja raczej naleze do tych 10 %, w zeszłym roku przeszłam na tzw zdrowy tryb odzywiania , ułozyłam sobie diete , warzywa owoce otreby , kiełki blebleble i inne tego typu pierdoły i wynalazki i co ... i nic , nerwica jak była tak jest , owszem pzyznam ze dobrze sie czułam po takiej diecie ale co z tego jak lęki były i nawet nie zmalały ;/
to juz wole zjesc golonke i miec lęki , niz jesc te wegetarianskie syfy , nie wiadomo skad i tez miec lęki ;/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez scrat 04 maja 2008, 20:19
tomakin napisał(a):90% nerwic lękowych zależy od odżywiania się

Możesz podać źródło tej statystyki?
Przyjaciel forum

przez tomakin 04 maja 2008, 20:44
Yo alex, pewnie przez tą "zdrową" dietę masz wszystkie objawy niedoboru magnezu? :D Zdrowe odżywianie nie polega na wydawaniu kilkuset zł tygodniowo na stoiskach ze zdrową żywnością, a wprost przeciwnie, jest ono tańsze od niezdrowego. Nie chodzi tutaj o napychanie się kiełkami i innymi wynalazkami, a o wywalenie z diety największych syfów - kawy, mięsa, coli, mleka, białych i żółtych serów... no i oczywiście na początek duże dawki suplementów, aby uzupełnić niedobory których dorobiło się przez lata.

I nie nerwica lękowa jest tutaj najważniejsza, zdrowe odżywianie ma trochę inny cel - to, że człowiek dobrze się czuje i nie ma zagrożenia nerwicą to efekt uboczny. Zapytaj kogokolwiek, kto w wieku 40 lat umiera na raka czy zawał, czy jednak nie zdecydowałby się zrezygnować z tych golonek na rzecz kolejnych 40 lat życia.

scrat, źródeł nie podam, po prostu twierdzę (i będę twierdził), że jestem w stanie "wyleczyć" 90% ludzi z nerwicą lękową. Jak na razie nie trafiłem na tym forum na przedstawiciela tych 10%.

przez ALEKS*OLO 04 maja 2008, 21:02
tomakin napisał(a):Yo alex, pewnie przez tą "zdrową" dietę masz wszystkie objawy niedoboru magnezu

jakbys czytał dokładniej eh ... to było rok temuuu jak nie wiecej, wtedy nie mialam tych objawow ,ale juz nie zre tych badziejstw i widocznie teraz mam niedobor , moj blad , ale itak bede rzrez co mi sie podoba , i do tego bede rzrec stosy tabletek na podtrzymanie mojego paskudnego organizmu ,
i tak dalej twierdze ze ... a zreszta kogo to obchodzi ... nie ma sprawy
tak masz racje :]

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:03 pm ]
tomakin napisał(a):Jak na razie nie trafiłem na tym forum na przedstawiciela tych 10%.

no to juz trafiłes , zawsze musi byc ten pierwszy raz ...

ExModerator

przez Mafju88 04 maja 2008, 21:03
Tomakin jakbys niektorym osobom polecil jeszcze psychoterapie do swoich wypowiedzi to naprawde bys bardzo pomagal ludziom :P bo sam wiesz ze predzej czy pozniej i tak kazdy tam pojdzie ;) Tobie sie udalo ale to nie znaczy ze kazdemu... nie wierze ze w tlumaczeniu psychologicznym nerwica to konlikty wewnetrze... ze w tym prawdy nie ma bo naprewno jest ;) mam nadzieje ze tu mi przyznasz racje bo co do suplementacji ja Tobie akurat przynaje ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez scrat 04 maja 2008, 21:04
tomakin napisał(a):scrat, źródeł nie podam, po prostu twierdzę (i będę twierdził), że jestem w stanie "wyleczyć" 90% ludzi z nerwicą lękową. Jak na razie nie trafiłem na tym forum na przedstawiciela tych 10%.

I godzisz to z nauką, czy według ciebie cała psychologia i psychiatria to spisek podobny do Walentynek (które przecież są wymyślone po to, żeby napędzić kwiaciarniom obroty)?
Przyjaciel forum

Sortuj wg