Jak nerwica ma związek z oczami

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez scrat 29 kwi 2008, 00:41
Nie, nie terapeuta.
Przyjaciel forum

Podwójne widzenie

przez Pabloooo1892 04 maja 2008, 13:51
Moim problem ostatnio w nerwicy stało sie podówjne widzenie czy też ktoś tak ma ze np patrzy na odlełge przedmioty i widzi je normalnie a te z bliska np kubek herbaty na stole sie rozdwajają?

przez bez.przyszlosci 04 maja 2008, 15:27
Witaj! :)
Ja mam podobnie już od wielu lat. Kiedyś na samym podwójnym widzeniu się kończyło, ale od jakiegoś czasu jest to niestety tylko wstęp do całkowitych zaćmień, które po pół godziny kończą się okropnym bólem głowy. Byłam z moją dolegliwością u neurologa, który stwierdził, że to migrena, dolegliwości napięciowe i że żadne leki nie są w stanie mi na dłuższą metę pomóc :(
Ja na szczęście sama zapobiegam ich występowaniu, po prostu unikam stresującyhc sytuacji.
Pozdrawiam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Jak nerwica ma związek z oczami

przez Agal 30 paź 2008, 00:11
Ja od jakiegoś czasu mam problem z oczami. Przeszło rok temu było to tylko dziwne wrażenie, ciężkie do opisania. Kiedy zaszłam w ciążę wszystko się uspokoiło (w ogóle nie miałam żadnych objawów nerwicy)
Teraz jest gorzej, mam problem ze skupianiem wzroku, momentami obraz mi skacze, drga i jeszcze takie wrażenie zimnego oka. Nieprzyjemne to wszystko jest, mam świadomość tego, że za bardzo się ostatnio skoncentrowałam na tym objawie i chyba się nasila.
Kiedyś będę wolna!

przez ewa125 30 paź 2008, 18:50
pablooooooooooooo zrob test na borelioze . podwojne widzenie jest jednym z objawow

przez Misiek 31 paź 2008, 13:36
Ja czasem widzę jakby ciemniej ale ostrzej...

przez Fenrir 31 paź 2008, 15:09
jedyny problem jaki mam z oczami to to że mnie dość często pieką i rano mam takie jakieś podpuchnięte
kilka razy zdarzyło mi sie tak że ni stad ni zowąd dostawałem strasznego łzawienia oczu :roll: tak mniej wiecej przez 10 min lały mi sie łzy i nie mogłem tego powstrzymać Z tym ze to nie objaw nerwicy to raczej jakas alergia - z tym ze łzawienie miało miejsce w róznych okolicznosciach wiec nie moge określić co było alergenem ale o ile pamiętam miało to miejsce tylko i wyłącznie w pomieszczeniach
Show must go on :>
8949583 gy gy :)

przez ewa125 31 paź 2008, 18:50
ja pamietam moj 1wszy atak. obudzilam sie rano, podeszlam do lustra w lazience i cos mi sie dzialo z oczami tzn jakby nie moglam skupic wzroku na obrazie, rozmazywal sie, jakby byl taki dziwny, przeostrzony. wtedy tak sie tego wystraszylam ze zaczelam chodzic po pokoju, wpadlam w panike. dzwonilam do mamy ze cos mi sie dzieje zlego z oczami. jak mama przyjechala do domu to...mi przeszlo. potem myslalam ze spalam ze zwiazanymi wlosami gumka i mi sie odcisnela na osrodku wzrokowym z tylu glowy ale teraz juz wiem ze to byl atak.

przez Victorek 31 paź 2008, 21:57
Myślę że nerwica ma związek z oczami, z tym jak się widzi, ja np często mam tak że obraz mi się przygasza i zarazem tak wyostrza że aż ponad miarę, zamykam nawet wtedy oczy bo boję się wręcz tego. A sporo osób z nerwicą to ma więc jakiś związek z tym jest. I w ogóle duzo u mnie zależy od światła czy dziennego czy od zapalonego np w pokoju
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez marcjanna 01 paź 2009, 20:52
A bóle gałek ocznych? Zaczeło się od lewej, przechodzi czasem na prawą... Jakby coś je ciągnęło, ściskało, nie wiem...Nasila się przy ruszaniu. Miał ktoś?
Koniecznie musze zrobic rezonans......

przez MARIAN1967 27 paź 2009, 19:58
Marcjanno mam coś podobnego z oczami ból,pieczenie,ucisk i już jestem pewien że to jest nerwica.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Jak nerwica ma związek z oczami

przez monar84 19 lut 2014, 18:47
witajcie. a bierzecie cos na te dolegliwości oczne?
Ja mam też czesto suche oczy, zakrople kroplami i po chwili dalej bolą, pieką, łzawią...
oprócz tego dziwne podwójne widzenie, zawroty głowy, Mega ogromny ból głowy (skronie i tył głowy) :(

Sortuj wg